Şimdi Ara

Migros Güncel Kampanya ve Fırsatları || Ana Konu (14-27 Mayıs)

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: onurgencx , o-raiser , sueldem , ecelnico , adriyatik94 Daha Az
5 Kayıtlı Üye (4 Mobil) ve 8 Misafir (6 Mobil) - 3 Masaüstü10 Mobil1 iOS
37.900
Cevap
1.170
Favori
5.747.023
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Diğer Fırsatlar >> Migros Güncel Kampanya ve Fırsatları || Ana Konu (14-27 Mayıs)
Giriş
    36 Mesaj
    bende de vardı 21'e 5 sebze meyve. 30 liralık sipariş verdim bu kategoride, her nasıl becerdilerse 20.7 liralık sebze meyve getirmişler. üstelik poşetlerin üzerinde etiket, barkod, ürün bilgisi, gramaj gösteren herhangi bir yazı da yok. böyle saçma bir şey görmemiştim daha önce. başka eksik ürünler ve bunlar hakkında bilgilendirilmemek de cabası. son 3 siparişimde beni negatif anlamda sürekli daha fazla şaşırttı migros. aşırı cazip kampanyası olmazsa ben alternatiflere yöneleceğim artık, sıkıldım bu durumlardan.
    |
    |

Teknik detaylara hakim değilim. Bakiye yüklerken de sorun yaşadı. Daha önce bu işlemi yaptınız değil mi dedim. Peehhh bu da soru mu der gibi baktı. :))) Bilgilendirme için teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    dj.trust.06 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Mustafa Kemal ATATÜRK
  • Çavuş
    54 Mesaj

Bilgilendirme için teşekkürler hocam. Muhtemelen ya kasiyer ya da sistem kaynaklı anlık bir hata oluştu.

|
    |
    Johny Constantine kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Mustafa Kemal ATATÜRK
  • Yarbay
    2534 Mesaj

Hocam kasiyer kullanmayı bilmiyordur sorun oradadır çünkü çoğu kasiyer money kart okutma ve fişte yazan tutarı tahsili için nakit/kredi kartı seçeneğini biliyorlar sanırım hediyem kartı kullanmak için kasiyerin 6 nolu menüyü kullanması lazımdı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KARACABEYY -- 22 Mayıs 2020; 22:4:4 >
    |
    |
    mrmuhendis kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    54 Mesaj

Bugüne kadar çok farklı mağazalarda defalarca hediyem karta yükleme yaptırdım. Önce kartı okutup sonra ekranın yanındaki kısımdan geçiriyorlardı. İlk defa bu arkadaşın ekranın yakından değil POS'tan geçirdiğini gördüm. Yüklerken sürekli hata aldı. Daha önce hep şuradan geçiriyorlardı, acaba o yüzden mi olmadı dedim. Yok fark etmiyor ikisi de aynı şey dedi. Tesadüf mü bilmiyorum benim dediğim yerden geçirince yükleme oldu. :)) Teşekkürler hocam.

@-GNR- hocam bu tarz durumda ben not kısmına özellikle belirtiyorum. En az x TL olacak şekilde vs gibi... Aksi halde siparişi kabul etmeyeceğimi söylüyorum. Bir dahaki siparişler için belki faydası olur.

|
    |
    KARACABEYY kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Mustafa Kemal ATATÜRK
  • Yarbay
    2534 Mesaj

Hocam zaten hediyem kart pos destekli değil kasanın yanında ki şeritten geçmek lazımdı bilmediği anlaşıldı :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    mrmuhendis kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Komutan Logar'ın "bak yanlış olmasın, hava olmasın?" dediği gibi "şurası olmasın?" dedim durdum. Asi kasiyer kuyruğunu dik tutmaya devam etti. Neyse artık öğrenmiştir. :)))

|
    |
    KARACABEYY kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Mustafa Kemal ATATÜRK
  • Yarbay
    2405 Mesaj
    Arkadaşlar

Fotoğraf çekemedim pek.

Kolonyalar yukarıda görüldüğü gibi

Yerli Somon 39.9

Tavuk ürünlerinde iki kere indirim var. 3 gün kapalı olacağı için bonfile, kanat, bütün piliç, kalçalı but gibi ürünlere ayrıca yüzde 25 indirim etiketi yapıştırılmış. Çalışanlar bile kucak kucak aldılar, ayırdılar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yüzbaşı
    320 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Askaparta

Arkadaşlar

Fotoğraf çekemedim pek.

Kolonyalar yukarıda görüldüğü gibi

Yerli Somon 39.9

Tavuk ürünlerinde iki kere indirim var. 3 gün kapalı olacağı için bonfile, kanat, bütün piliç, kalçalı but gibi ürünlere ayrıca yüzde 25 indirim etiketi yapıştırılmış. Çalışanlar bile kucak kucak aldılar, ayırdılar.
    Tüm tavuk ürünleri mi, yoksa skt dolayısıyla mı indirim vardı acaba? Çünkü sanalda bi değişiklik yok.

• Yarbay
    2405 Mesaj

Evet sanalda gözükmüyor. Özel etiket yapmışlar, kasaya da zor okutuyorlar, elle de giremiyorlar. Ben 28.05.2020 skt ürünleri aldım. Sıkıntı yok. Kasap sorumlusu daha günü var ama yine de indirim yaptık dedi.

|
    |
    111222333hhh kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2443 Mesaj

Ben o etiket olayını bikere kasada yaşadım hocam. Yine böyle tavuklara 2 3 kez indirim mevzusu vardı. Kasada ilkini okutuyor sonraki üründe düşmüyor. Yeni etiket bastılar onu da okutmadı. Sonra içeri gidip başka değişik bi etiket çıkarttı yazıcıdan kasa onu da okutmadı. Yarım saat bekledim inatlaşıp ama beceremediler sistemsel sorun deyip burun kıvırdılar sinirlenip çıktım bende. Okutamadığın şeyi niye satıyosun madem. Kasapa soruyorum ben napim okumuyorsa sistemseldir diyo. Abi rafa dizmeyi biliyosun ama

|
    |
    Askaparta kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ama aynı anda sipariş vermeye kalksam hepsini sepete ekliyor.

Salgından beri içine ettiler sanalın.

Bu sefer sıkıntı olmadı hocam, her kasaya dağıttılar etiket, jet kasalarda yoktu. Bir kere sıkıntı oldu, aynı fiyatlı başka bir ürün etiketi okuttular, öyle çözdüler. Talebeler, Suriyeliler, bizler, çalışanlar kapıştı.
    Kanat 18,71
    Bonfile 14.96
    Bütün piliç 8.21 TL oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Askaparta -- 23 Mayıs 2020; 14:27:52 >
    |
    |
    mobilephone kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2405 Mesaj

Dün okul servisiyle geldiler. Şaşırdım kaldım. İşler çok yoğun dedi, küçük ambalajlı dondurmalar erimeye başlamış, soğutucu olarak çanta kullanmışlar. Bereket plastik paketliler iyiydi. Eksik ürün için arayın dedim ama aramadılar. Neyse bir şişe su eksik geldi sıkıntı değil.

|
    |
    yirthan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    6721 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Askaparta

Dün okul servisiyle geldiler. Şaşırdım kaldım. İşler çok yoğun dedi, küçük ambalajlı dondurmalar erimeye başlamış, soğutucu olarak çanta kullanmışlar. Bereket plastik paketliler iyiydi. Eksik ürün için arayın dedim ama aramadılar. Neyse bir şişe su eksik geldi sıkıntı değil.
    13 adet su bunu ağır diye bilerek getirmediler diye tahmin ediyorum.

Patlıcan domates gazoz muz kek fasulye adana çöp şiş

Mutfak temizleyici.

Su önemli idi bayramda susuz kalmamak için.

Neyseki şok getirdi su...

|
    |
    |

İyi Forumlar..

Orijinalden alıntı: islamzeki

Ağız bakım haftası ne zamandı? Bi' de böyle başka haftalarda vardı sanırım, duş jeli vs. için onların tarihleri nelerdi?

İyi Forumlar..
    Ağız bakım ürünlerinde %50 indiirm Kasım ayının ikinci-üçüncü haftası oluyor.

İyi bayramlar herkese.
    |
    |

Dolandırıcı ve Sorunlu Alışverişler Listesi; albayhulusiak.
  • Er
    0 Mesaj
    20/05/2020 de 50/15 Oyuncak money için alışveriş yaptım ama hala money ler yatmadı. Aynı durumda olan var mı. Uygulamada kampanyadan yararlandınız yazıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ccordeshi -- 24 Mayıs 2020; 13:56:37 >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    372 Mesaj
    yeni insertte neler var
    |
    |
canlı radyo dinle
kolayoto.com
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,453
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.