Şimdi Ara

Migros Güncel Kampanya ve Fırsatları || Ana Konu (14-27 Mayıs)

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: bhtyrmtl , damfino Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 14 Misafir (5 Mobil) - 10 Masaüstü6 Mobil
37.900
Cevap
1.169
Favori
5.747.264
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Diğer Fırsatlar >> Migros Güncel Kampanya ve Fırsatları || Ana Konu (14-27 Mayıs)
Giriş
    727 Mesaj

250/50 kampanyası Ds Damat markasına ait, uygulamadan girdiğinizde kod yazıyor zaten..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    SupremeXXL kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    804 Mesaj
    Gelen bildirimden market indirimi gibi anlaşılıyor

teşekkürler
    |
    |
    Migros jetlerde hediyem kart yüklemesi yapılıyor muydu arkadaşlar?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teğmen
    241 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: mrmuhendis

Migros jetlerde hediyem kart yüklemesi yapılıyor muydu arkadaşlar?
    Jet kasa ise maalesef, Migros Jet olarak mağaza tipinden bahsediyorsanız yapılıyor.

Dolandırıcı ve Sorunlu Alışverişler Listesi; albayhulusiak.
  • Yarbay
    6502 Mesaj
    21 tl sebze meyve alışverişine 5 tl money tbgsi için sanal alışverişi yaptım, aradılar dediler ki kestane mantar yok, normal getirelim mi dediler ben de tamam dedim. Geldi şimdi teslimat normal mantar da gelmemiş, haliyle sebze meyve alışverişi tbg tutarını da sağlamadı. Zaten düzgün money kampanyası yoktu bu insertte , 5 tl money için alışveriş yaptık o da yalan oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Darkweither -- 22 Mayıs 2020; 14:46:30 >

30 haziran hocam
    |
    |
    Darkweither kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Darkweither

Moneyler 1 Haziran’da silinecek mi beyler
    30 Haziran son, bundan sonraki insertte kazandıklarınız yıl sonu silinir. Yine de 30 Haziran'a kadar money bırakmayın kartlarda derim.
    |
    |

• Çavuş
    49 Mesaj

Tesadüf bende kestane mantar istedim teslimat yarın bizide yalan etmesinler istanbul mu?

|
    |
    maicole kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: karasac

Tesadüf bende kestane mantar istedim teslimat yarın bizide yalan etmesinler istanbul mu?
    Evet, normal mantar kalmaz biter diye bilerek kestane istedim, ikisi de gelmedi, bir keresinde normal mantar siparişi istemiştim gelmemişti Ben de o yüzden konserve almıştım bir keresinde. Daha migros'tan mantar siparişi geçmem.
    |
    |

Mağaza anlamında demiştim, teşekkürler.

Arkadaş bakiye yükledi ama sonrasında aldıklarımı geçerken ücreti bir türlü hediyemden çekemedi. Çipi bozulmuş olabilir dedi. :))) Çipi bozuk olan karta yükleme yapılabilir mi dedim. Çünkü bir aşamada kartı okutuyor, sonrasında çipi geçiriyor. Kem küm etti, cevap veremedi.

Sorum şu, çipi bozulan bu tarz kartlarda içerisindeki bakiye nasıl kullanılıyor? Başka karta aktarma vs oluyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrmuhendis -- 22 Mayıs 2020; 19:52:7 >
    |
    |
    Johny Constantine kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Mustafa Kemal ATATÜRK
  • Çavuş
    77 Mesaj
    Bugün kiraz almak istedim. Kirazın etiketinde "Kiraz Paket" yazıyordu, sağ alt köşede ise Kiraz/KG yazıyordu. 1 paketi oradaki tartıya koydum 250 gr. civarı geldi. Görevliye sordum, paket mi 10,99 TL yoksa kilosu mu 10,99 TL diye. Tartıya koyarsınız ne kadar gelirse 10,99 üstünden hesaplar dedi. Gittim kasaya 4 paketi okuttum 44 TL çıktı. Jet kasa görevlisine söyledim, sağ olsun gitti reyona baktı etikete, görevliyle konuştu falan. Sonuç: Gerçekten de 1 kg kiraz 44 TL !

Almadım tabi bıraktım. Alışverişim sonrasında bir daha meyve reyonuna gidip bu sefer ben görüştüm görevliyle. İlk başta evet öyle fiyat falan dedi sonra etiketi gösterince o kg kısmı yanlış olmuş falan dedi. Dedim kirazın asıl şimdi zamanı neden bu kadar pahalı ? Yeni çıktığı için olabilir belki, normalde de 39 lira civarı gibi bir şey dedi.

Eve dönüşte merkezi bir yerde birbirine yakın 2 manav 1 markete baktım. En pahalısı 35 lira olmak üzere 35-25-23 fiyatı vardı. Benim bildiği mesela manavlarda ürünler bir tık daha pahalı olur genel fiyatlara göre ama migros manavı da geçmiş...

Bir de 4X1 litre Lipton ice tea'ler 10 TL olmuş. 1,5 litreliğin ikincisi %50 kampanyasından bile daha ucuza geliyor 1 litre fiyatı ki 1 litreliğin normal fiyatı da 5 TL. Sevenler kaçırmasın bence bu indirimi, 4X1 litre paket 10 TL.
    |
    |

• Binbaşı
    1435 Mesaj

Çip yok ki hediyemlerde manyetik şerit var. İşlemi kartın bozukluğundan değilde ya kasiyerin becereksizliginden yada sistem o an hata vermiştir, merkeze erişip bakiye sorgulaması yapamamıştır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    mrmuhendis kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Tuvalet kağıdı mart ayında 30 liraydı ama şu an için iyi fiyat

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    cohannan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    792 Mesaj
    Bugun mağazalar kaça kadar açık bilgisi olan var mı ? Müşteri hizmetlerine 15 dakikadır bağlanamadım.

Orijinalden alıntı: MuzminRahTs?z!

Bugun mağazalar kaça kadar açık bilgisi olan var mı ? Müşteri hizmetlerine 15 dakikadır bağlanamadım.
    Haberlere göre 23.00 yarın ise 17.00

|
    |

Çok teşekkürler
    |
    |
    biuu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: mrmuhendis

Mağaza anlamında demiştim, teşekkürler.

Arkadaş bakiye yükledi ama sonrasında aldıklarımı geçerken ücreti bir türlü hediyemden çekemedi. Çipi bozulmuş olabilir dedi. :))) Çipi bozuk olan karta yükleme yapılabilir mi dedim. Çünkü bir aşamada kartı okutuyor, sonrasında çipi geçiriyor. Kem küm etti, cevap veremedi.

Sorum şu, çipi bozulan bu tarz kartlarda içerisindeki bakiye nasıl kullanılıyor? Başka karta aktarma vs oluyor mu?
    Başka karta aktarılabilir de cevap veren arkadaşın dediği gibi muhtemelen kasiyer yapamamıştır veya anlık sorun olmuştur. Kartta sorun varsa başka karta aktarılır o sorun olmaz hocam.

Reklamlar
Bey Azura
Mobilya Takımları
canlı radyo dinle
emek server
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,355
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.