Şimdi Ara

Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu] (1322. sayfa)

20 Kayıtlı Üye (13 Mobil) ve 54 Misafir (10 Mobil) - 51 Masaüstü23 Mobil1 iOS5 Android
5 sn
118.063
Cevap
2.801
Favori
15.603.284
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
340 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13201321132213231324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: tsfirtina

Facebook kodlari elektronikte gecerli degil mi ?
    Maalesef.
  • quarisma2005 kullanıcısına yanıt
    Hediyemkart sorunlu olabilir hocam içindeki bakiyeyi bi şekilde bitir yeni yükleme yapma o karta başka kart al. İçindeki bakiyeyi yeni bi hediyemkarta aktarma olabilir müşteri hizmetleri ile onu dene bi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güzel dondurma var mı :P Algida hem zam yapıp hem kampanyaları 2. sini %30 a çekmiş, başka bir şeyler deneyelim :)
  • tsfirtina kullanıcısına yanıt
    facebook kodu var mı ki
  • quote:

Orijinalden alıntı: Astforum

Konu amma da uzamış. Ben de yazayım, bir iki kelime...
    Şimdi manav domates satıyor. Adam etikete kilosu 0.50 TL yerine 0.05 TL yazdı.
    Sonra da adam bir yere gitti ve oğlu geldi. Siz de 100 kg domates aldınız, fiyatın 0,50 olduğunu bilmenize rağmen oğlu size yazan fiyattan sattı.
    Bu durumda yapılan ile migros olayı arasında bir fark var mıdır?
    Şöyle olsa tamam:
    0.50 TL fiyat ama adamın elinde çok ve 0.10-0.20 TL den indirim ile satıyor.
    Aralarında fark var, diye düşünüyorum.
    Konu alamamak, değil almamak. Daha önce de benzer durumlar olmuştu ve ben almamayı tercih etmiştim.
    Herkese iyi forumlar.
    https://www.youtube.com/watch?v=MI5aB9XNq8I&app=desktop

• Darksun80 D kullanıcısına yanıt
    Bim Bugido. Algida aynı hatta pahalıya yarım yağlı buz satarken bim bugido dondurma satar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: inexo

Etiketi 4 tl ürünü kasada 5 görmek buna itiraz edip 4 ödemek bile bu 1 tl nin personel den alınması demek. Bu nedenle iade etmek veya ödemeden çıkmak daha uygun olur. 2000 maaşlı elemanlara eziyet etmeyin
    Tüketici Kanununa göre etiketler güncel ve detaylı bilgiye sahip olmak zorunda.
    Etikette ne yazarsa da onu ödersiniz.

Migros bu konuda zaten rezil ötesi bir market. Kendim birkaç kez yaşadım, gözümün önünde olmadık şeylere etiket fiyatının çok üstünde fahiş fiyat çıktığında tartışıldığına da şahit oldum. Elemanlara eziyet değil, elemanlar bir zahmet işini yapsınlar.
  • Migros bu kez Facebook 100/10 teklif kodu vermiyor mu?

3 kere teklif derken 1 teklif koduna inmişti şimdi o da yok

vermediği benim açımdan iyi oldu param cebimde kaldı 100 tl yapacağız diye gereksiz çok şey aldırtıyordu

tam bana göreler de tam facia:
    3 al 2 öde ve 3 money de vererek bedavaya aldığım Bidolu 29 gr eti gofretciğine Migros mobilde "bana özel" her seferinde tam %15 büyük indirim tanımlıyor
    peh 1 tl.lik bidolu 15 kuruşluk büyük indirim. her insert döneminde mobil migrosta neden böyle yaparlar?
  • sertosman S kullanıcısına yanıt
    Agustosun ilk haftasindaki..

• quarisma2005 kullanıcısına yanıt
    Manyetik bozulmuş olabilir mağazadan sıfır yükleme yapılmamış kart al whatsupp dan yaz yeni karta bakiyeyi aktarıyorlar. Mağaza yükleme yapmadan kartı vermezse müdürle konuş durumu ilet müşteri hizmetlerini arayıp kayıt açtırıyor. Birkaç güne bakiye aktarılıyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar 5 tl lik olips alımına 1 money kampanyası var. Bu kampanyadan maksimum ne kadar money kazanabilirim. Şartlar içerisinde sınır göremedim.

• Dairenizin kapısını açık, ya da kapıda anahtarı unutursanız inşAllah bi hırsız içerden birşeyler götürmemiştir dersiniz dimi..

İşte o sistemsel daha doğrusu "insan kaynaklı" hataların farkedildiğinde eminim bunun sorumluları inşAllah çok bişey almamışlardır diyorlardır...

Fırsat, indirim, kombo vs.de alan razı veren razı zaten, onlar bilinçli kampanyaları yapıyorlar bunuda duyuruyorlar ayrıca bi çok kanaldan, bunu aynı kefeye koymak olsa olsa vicdan masturbasyonudur..

Ödemeyi de ahirette yaparsınız, Money kartsız...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Astforum

Konu amma da uzamış. Ben de yazayım, bir iki kelime...
    Şimdi manav domates satıyor. Adam etikete kilosu 0.50 TL yerine 0.05 TL yazdı.
    Sonra da adam bir yere gitti ve oğlu geldi. Siz de 100 kg domates aldınız, fiyatın 0,50 olduğunu bilmenize rağmen oğlu size yazan fiyattan sattı.
    Bu durumda yapılan ile migros olayı arasında bir fark var mıdır?
    Şöyle olsa tamam:
    0.50 TL fiyat ama adamın elinde çok ve 0.10-0.20 TL den indirim ile satıyor.
    Aralarında fark var, diye düşünüyorum.
    Konu alamamak, değil almamak. Daha önce de benzer durumlar olmuştu ve ben almamayı tercih etmiştim.
    Herkese iyi forumlar.
    Armada Migros'tan arkadaş geçen sene oyuncak araba almıştı. 20 TLye 10 tane sanırım. Dairedeki arkadaşlar da almıştı baya.Fiyat çok şaşırtıcıydı. Hemen bende almaya gittim. Arabaları aldım. Kasada tanesine o kadar fiyat çıktı. Dedim ki kasiyere, arkadaş 10 tanesini 20'ye aldı , siz tanesini satıyorsunuz? Yoo dedi bu böyle. Mağaza müdürü geldi baktık hakikaten tane 20. Kasiyer, galiba 10'lu kutuyu tek tek okutacağına birini okutmuş.Müdür kasiyere zimmet yapılacağını ve hatta işten çıkartılabileceğini söyledi. Ben dairedeki arkadaşlara söyledim. Ertesi günü tamamını iade ettiler. Yüzde 80'i geri verilmiş oldu. Yüzde 20yi kurtaramadık. Sanırım başkalarının aldığı arabalar kasiyerden kesilmiş. Onlar geri gelmedi. 2000 alan adamdan o ay en az 600-700 belki daha fazla kesilmiştir. Bir süre sonra o elemanı kasada göremedim. İşten çıkarılmış veya başka Migrosa gönderilmiş olabilir. Helal mi aldığınız haram mı buna göre değerlendirin lütfen. Mezarcılık, ölücülük bir yere kadar. Dünya görüşünüz ne olursa olsun, hak yemeyin arkadaşlar, ne yerseniz yiyin, kul hakkına girmeyin.

• followers kullanıcısına yanıt
    Şartlarda yok ise sınırsız oluyor sanırım. 15/3 alkolsüz içecek kampanyasında da açıklama yoktu, defalarca faydalanmıştık.

• Sofular haram demişler Bu aşkın şarabına Ben doldurur ben içerim Günah benim kime ne !!
    konuyu uzatmaya gerek yok alan memnun satan memnun haramsa adama haram fetva vermeyede gerek yok kampanya kovalamaya uygun urun bulmaya devam vesselam!!!

• Darksun80 D kullanıcısına yanıt
    Golf Maraşım ve Bim Fair maraş usulü iyidir

• cevahiroglu C kullanıcısına yanıt
    Bu tarz durumlarda migros kasiyerleri affetmiyor. Benimde başıma geldi.

• Askaparta kullanıcısına yanıt
    Bilgi için teşekkür ederim dostum

• Arkadaşlar yarın gdi yağ var tbg yağ tanımlı kartıma, yarın gdi yağ alırsam tbg ye dahil olur mu olursa hangi tutardan dahil olur?

• quote:

Orijinalden alıntı: YUVARLAĞIMTIRAK

Arkadaşlar yarın gdi yağ var tbg yağ tanımlı kartıma, yarın gdi yağ alırsam tbg ye dahil olur mu olursa hangi tutardan dahil olur?
    Evet dahil olur. Normal gdi indirimi dusulmeden önceki normal fiyatla dahil olur. Ancak Suna dikkat edin gdi günü normal fiyatta da indirim yapıyorlar. Hesabınız sasabilir. Örneğin yarın yudum için 33,5 den hesaplamiyin. Onu da gdi günü örneğin 32ye falan indirebilirler. İndirim kesin yapiliyorda, kaça ineceğini yarın en sanal marketten veya rafta bakarsiniz

• 
Sayfa: önceki 13201321132213231324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.