Şimdi Ara

Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu] (1421. sayfa)

14 Kayıtlı Üye (8 Mobil) ve 24 Misafir (1 Mobil) - 29 Masaüstü9 Mobil2 iOS3 Android
5 sn
117.751
Cevap
2.803
Favori
15.571.366
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
336 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14191420142114221423
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şu anda makarnada 2. ürün alınca indirim yansıyor mu ? bende kampanyalı bütün ürünler deterjan olsun makarna olsun şu anda eklesemde oradaki fiyattan sayılıyor 2. ye indirim görünmüyor.
  • tafesan T kullanıcısına yanıt
    aynı ürünün ikincisi olması durumunda ikinciye %50 indirim uygulanacaktır, ödeme kısmına geldiğiniz zaman indirimin uygulandığını göreceksiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • D@rbeli M@tk@p kullanıcısına yanıt
    Dahil.
    İki adet Migros 5kg un ve 2 adet 2.5kg baldo pirinç aldım düştü indirim ikisinde de.
  • Johny Constantine kullanıcısına yanıt
    Metin okunursa Migros’ta çalışan tanıdığınız varsa falan fistan. Ben diyorum ki genel merkeze varana kadar şikayet ettik adamlar görüntü gönderdik. Mağaza yöneticileri terfi etti diyorum. Usülüne göre diyorsunuz. Güzel kafa sevdim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • KARACABEYY K kullanıcısına yanıt
    Geçiniz hocam Migros kadar yöneticilerini koruyan bi firma daha bulamazsınız.

• ___M@JesTe___ kullanıcısına yanıt
    Hocam genel durum bu yönde tabi bölgesel farkılıklar olabilir mesala Migros'ta yüzlerce bölge müdürü var kimi bölge müdürü işini düzgünce yapmayıp raporlamayı çalışan doğrultusunda yapıp işin içinden çalışanın sıyrılmasını sağlıyordur ama diyeceğim net Migros toptana karşı.

Not:Bölge müdürü ne alaka diyebilirsiniz onu açıklayayım siz mağazayı şikayet ettiğinizde şikayet mağazayla beraber mağazanızın bölge müdürüne ulaştırılıyor aynı şekilde mağaza savunma yapıp bölge müdürüne sunuyor ve bölge müdürü de mağaza hakkında yaşanan olayla alakalı görüşlerini, savunmalarını genel merkeze iletiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KARACABEYY -- 29 Eylül 2019; 1:10:21 >
  • termoslarda biraz indirim olmus. su termosu almak istiyorum, bilen kullanan var mı?
    Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tafesan T kullanıcısına yanıt
    Veronellinin iki farklı makarnasını aldım, kasada indirim yansıdı.

• quote:

Orijinalden alıntı: ___M@JesTe___

Metin okunursa Migros’ta çalışan tanıdığınız varsa falan fistan. Ben diyorum ki genel merkeze varana kadar şikayet ettik adamlar görüntü gönderdik. Mağaza yöneticileri terfi etti diyorum. Usülüne göre diyorsunuz. Güzel kafa sevdim
    Siz nasil yapacaginizi bilmiyorsaniz ben burada size nasil yapilacagini anlatamam. Migros'ta durum budur, uslubunuza ayrica dikkat edin.

Iyi forumlar.

• Arkadaşlar un ve detejanlardan hangilerini tavsiye edersiniz ?

• Hopi hesaplarınızı kontrol edin, bana elektrikli ürünlerde 250 TL'lik alışverişlerde 25 hopi tanımlanmış. Son kullanım tarihi 9 Ekim.
  • Sensodyne parodontax 10 money kampanyası hala devam ediyor mu?Sanal markette hala gözüküyor

• Sanal market kodu olan yok mu?
  • terlikk kullanıcısına yanıt
    Çok iyi bir fikir uygulayacam bende

• Extralarge kullanıcısına yanıt
    Migros un gayet başarılı ve ekonomik eriş un üretiyor hocam birde fiyat olarak kampanya kapsamında uygun olan sinangil var hocam
    Deterjan evde persil jel ve toz kullanılıyor memnunuz şuanda en uygun toz deterjan 8 kg. Persil var kırktan aşağı bir kere 36 görmüştüm şimdi bu kampanya da 29 küsüre geliyor gayet sıcak bir fiyat

• Extralarge kullanıcısına yanıt
    En iyisi Söke. Hanımlar çok beğeniyor, ama pahalı. Şu an f/p olarak Sinangil iyi. Dadas2558 hocamın dediği gibi Migros un da fena değil.
    Deterjan da ise denemediğimiz kalmadı, memnuniyete göre Omo, f/p olarak Persil, Alo.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Askaparta -- 29 Eylül 2019; 16:50:15 >
  • jessepinkman6 J kullanıcısına yanıt
    09.10.2019 tarihine kadar devam edecek.

• quote:

Orijinalden alıntı: Askaparta

09.10.2019 tarihine kadar devam edecek.
    Mağazalarda da geçerli mi

Paradontaxlar çok da uyguna gelmiyor gerçi

• recplayer kullanıcısına yanıt
    Evet hocam.

• kasım ayında diş sağlığı haftası olur. migros da genelde boş geçmez bu haftayı. stok yapanlar bu haftada yapar genelde.

• 
Sayfa: önceki 14191420142114221423
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.