Şimdi Ara

Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu] (5. sayfa)

7 Kayıtlı Üye (4 Mobil) ve 46 Misafir (3 Mobil) - 46 Masaüstü7 Mobil2 Android
5 sn
117.780
Cevap
2.803
Favori
15.574.404
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
336 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: xbaskanx

Dün 50 TL etle birlikte toplam 76 TL ürün aldım. 61 TL ödedim. Bugün 15 money yüklenmiş
    Olay budur, afiyet olsun

Bkm Express kampanyası da kullansaydınız bir 10 da oradan gelirdi
  • Baratonian kullanıcısına yanıt
    O hiç aklıma gelmemişti gene Alcam ama. Teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: xbaskanx

O hiç aklıma gelmemişti gene Alcam ama. Teşekkürler
    Rica ederim , maksat Herkes bilgilensin ve Kampanyalardan faydalansın.
  • freedom1259 kullanıcısına yanıt
    Ben bu urunu uzun zamandir takip ediyordum rafta hic eksilmeden bekliyordu bugun indirime girecegini bildigim icin pusudaydim gittim 6 tane aldim personel dahi farkinda degildi bu urunun varligindan ve kampanyanin bunda da gecerli oldugundan
  • hamemo kullanıcısına yanıt
    Yok hocam kontrol ettim.
  • Delist

Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu]

• migros uygulamasında et kampanyası tbg de gözüküyor.Normal şartlarda tbg de gözüken kampanyalarda money kullanabiliyoruz. Toplam 95 liralık alışveriş yaptım, bundan 16 lira civarı et kampanyasından money gelmesi lazım. 62 money, 33 nakit verdim. ama gelen giden yok, ve kampanyadan yararlandın uyarısıda yok. kayıt açtırayımmı, yoksa bir yanlışlıkmı yapıyorum?
  • Konu takip.
  • faster1 F kullanıcısına yanıt
    tam bana göre olarak görünüyor diyor arkadaş, ki öyle . bende de tbg olarak göründüğü için , mantıken moneyle ödemede sıkıntı olmaması lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: melikazim

Hocam bahsettiğiniz 50/30 ige'deki indirim mi? Oyuncak indirimi tanımlayacam fakat güncelleme ile 50/15 yaptılar ise hiç bulaşmayalım.

Alıntıları Göster
    Ben daha önce tanımlatmıştım halen 30tl olarak düşüyor. Yeni tanımlatınca ne olur bilemiyorum.
  • satem S kullanıcısına yanıt
    5 bıçaklı Fusion Proshield hocam mach3 değil
  • Artık,her marka her türlü üründe gizli zam,fiyat ayarlaması,gramaj oyunu...vb görmeye alıştık.Yeter ki zamlar hissedilmesin.İşte bunlar da yeni alışveriş arabaları.Artık ucuza arabayı doldurabileceğiz...

• quote:

Orijinalden alıntı: travegostar

İlk paylaşımı yapayım bugün başlayan yüzde 50 indirim kampanyası ile kaçırmayın.Ben 18 adet buldum tamamını aldım çok kaliteli ürün stok baktırın

Paylasim icin tesekkurler. Ben de 92 tane aldim.

• Takipteyim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: bahtiyaraziz

quote:

Orijinalden alıntı: travegostar

İlk paylaşımı yapayım bugün başlayan yüzde 50 indirim kampanyası ile kaçırmayın.Ben 18 adet buldum tamamını aldım çok kaliteli ürün stok baktırın

Paylasim icin tesekkurler. Ben de 92 tane aldim.

Alıntıları Göster
    ciddi mi yav

• Delist

• Migros sayesinde ev bark diş macunu şampuan sabun traş ile alakalı şeylerle doldu. 2 sene hiç almayacağım.
  • Ümraniye 5m migros ta bu ürünler var. Ben almadım ama birilerinin işine yarar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: receppal

migros uygulamasında et kampanyası tbg de gözüküyor.Normal şartlarda tbg de gözüken kampanyalarda money kullanabiliyoruz. Toplam 95 liralık alışveriş yaptım, bundan 16 lira civarı et kampanyasından money gelmesi lazım. 62 money, 33 nakit verdim. ama gelen giden yok, ve kampanyadan yararlandın uyarısıda yok. kayıt açtırayımmı, yoksa bir yanlışlıkmı yapıyorum?
    Tbg gibi gözüksede genel kampanya olarak işlem görüyor ve money yatmıyor.
  • root16 kullanıcısına yanıt
    sanalmarket18 indirim kodu nedir?
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.