Şimdi Ara

Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu] (361. sayfa)

18 Kayıtlı Üye (12 Mobil) ve 44 Misafir (17 Mobil) - 33 Masaüstü29 Mobil2 iOS9 Android
5 sn
118.210
Cevap
2.800
Favori
15.619.616
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
340 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 359360361362363
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bundan aldıydım yanında bardak hediyesi varmış. Şuan stokta yok görünüyor benim burada.

https://www.sanalmarket.com.tr/karali-karadeniz-filiz-cayi-1000-g-p-2f9508
  • İge canlı forum şifresini bilen var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sucuk kampanyaları ne zaman başlayacak acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: qontak0

İge canlı forum şifresini bilen var mı?
    bir kaç saniye önce peeling olarak cevap verdim doğru cevapmış 10 puanı kaptım.forumda bunu ilk paylaşan arkadaşa tekrar teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi satem -- 7 Eylül 2018; 16:45:35 >
  • -K@- kullanıcısına yanıt
    Şubatta oluyordu galiba geçen yıl tadı yoktu kampanyanın nere gitsem stok yok demişlerdi.

• Uzman köftesi alayım kaşar mı bekleyeyim?torku kaşar kullanan var mı?nasıl acaba?

• FasTBoY kullanıcısına yanıt
    Bardak 6' lımı hocam ? Çay GDİ' sinimi beklesek yoksa denemek için bu dediğiniz ürünü alman mantıklımı ? Çayın tadı nasıl ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Extralarge -- 7 Eylül 2018; 16:8:37 >
  • FasTBoY kullanıcısına yanıt
    Ben bunu kullanıyorum, bizim burda bardak bunda değil yine karali markanın hediyelik çay diye geçiyor siyah paket onda sarılı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Extralarge kullanıcısına yanıt
    Tekli cam kulplu kupa bardak çıkıyor, çayı henüz deneme fırsatım olmadı maalesef evde başka marka çay vardı zaten ama bende merak ettiğim için aldıydım denemek için.
  • bardak hediyeli 19 olan hangisi hocam

Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu]

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Akhenatonnn kullanıcısına yanıt
    28,45 olanda bardak var, tekli kupaydı yanlış hatırlamıyorsam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • teşekkürler.çay gdi bekliyim lipton daha iyi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • yumruyen kullanıcısına yanıt
    Evet olabilir puanınızı kontrol edin puan listesine bakın

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • karasac K kullanıcısına yanıt
    Uzman köfte tavsiye etmem verilen paraya yazık. Kendiniz yapsanız hem içinde ne olduğunu bilir damak zevkinize göre malzeme katarsınız hem de aynı maliyete daha fazla köfte çıkarırsınız.

• simerazzı kullanıcısına yanıt
    Üstadım bugünkü peynir GDI' si nasıl iş yaparmı ? Fındık yağıyla kombolayayım diyorum
  • sucuk almak ısteyen arkadaslar ay sonunu bekleyıp kasap sucuk alsalar en zından daha kalıtelı urun alabılkırsınız ornegın hatayda yas sucuk kılosu 50 tl
    Cheddar tercih edeceğimiz bir çeşit değil. Beyaz ve taze kaşar dışında peynir tüketmiyoruz hocam. 30/10 kampanyasında mıhlama için biraz çeçil stoklamıştık o kadar.

• quote:

Orijinalden alıntı: simerazzı

Cheddar tercih edeceğimiz bir çeşit değil. Beyaz ve taze kaşar dışında peynir tüketmiyoruz hocam. 30/10 kampanyasında mıhlama için biraz çeçil stoklamıştık o kadar.
    Almayınmı diyorsunuz hocam ?
    Marka hakkında birşey diyemem denemedim. Migros uyanıklığa kaçmış bu gdi de. Kaç kişinin evine düzenli cheddar giriyor ki? Fiyat olarak da 15₺ bir gdi içiin yüksek tutar geldi bana.

• quote:

Orijinalden alıntı: Extralarge

Üstadım bugünkü peynir GDI' si nasıl iş yaparmı ? Fındık yağıyla kombolayayım diyorum
    180 lik sepet icin 3 kg aldim guzel peynir biz hamburger kofte alip hamburgerlerin icine cheddar peyniri yani bu peyniri koyuyoruz...fiyat bence uygun 30 tl den asagi cheddar peyniri bulamazsin..

• 
Sayfa: önceki 359360361362363
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.