Şimdi Ara

Migros Güncel Kampanya ve Fırsatları || Ana Konu (11-24 Haziran)

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: D@rbeli M@tk@p Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 8 Misafir (5 Mobil) - 4 Masaüstü5 Mobil2 Android
39.437
Cevap
1.203
Favori
5.895.263
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Diğer Fırsatlar >> Migros Güncel Kampanya ve Fırsatları || Ana Konu (11-24 Haziran)
Giriş
    461 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ramses-59

66 tl yağ alışverişine 13 money hediye tambana göresi var Gdi den iki tane yağ alsam 28 5×2 iki tanede 20 tl knorr alışverişi yapsam 1lt salat yağlardan 2 adet alsam 13 money yatarmı? Ayrıca aynı fiste 20tl knorr alışverişinile 2 salat yağ indirimi düşermi?
    Yatmaz. 13 money kazanmak için minimum 66 liralık ödeme yapmanız gerekiyor.
    |
    |

quote:

Orijinalden alıntı: Seko0614

Hocam riske girmedim kapıda uğraşmamak için birini iptal ettim gelmeden yarım saat önce aradılar bir ürünün olmadığını söylediler anlayacağınız fatura akşam kesildiginden sistemde düzeldigine göre artı fiyat çıkacaktı ama bayram öncesi 3 gdi çikolata aldım onda sıkıntı yoktu
    15 dk önce aradılar ürünlerden bir tanesi yok dedi bende farklı bir ürün seçtim daha fazla fiyatlı. Gdi düşer sıkıntı olmaz demi dedim. Oda sistemde düştüyse sıkıntı yok biz müdahale etmiyoruz zaten dedi. Daha da aramadı bakalım 12.30a gelecek bakalım yazarım o zaman

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi krc58 -- 6 Eylül 2018; 11:27:33 >
    |
    |
    Bahsedilenler: tbskvk55

Emenike hocam malum 4 Lt 'lik Komiliyi millet yağmaladı. Hem Hediyemkart bakiyesini bitirmek hemde fındık yağı indirimiyle birleştirmek adına diğer GDI aşağıdaki ürünü almak mantıklımıdır ? Fiyat şişirmemidir 29 tl' den 9 TL ye düşüyor ?

Komili Akdeniz Lezzetleri Naturel Sızma Zeytinyağı 1 Lt
    |
    |
    simerazzı kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

İndirimsiz fiyatı şişirme olsa da 9TL 1LT sızma zeytinyağı için bedava gibi birşey. Tbgniz varsa o şişik fiyat lehinize olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi simerazzı -- 6 Eylül 2018; 11:32:38 >
    |
    |
    Extralarge kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

carrefoursa'da 1 litrelik komili zeytinyağları 35 lira civarı. ihtiyacınız varsa hesabı siz yapın.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Litresi 20 lira fiyat uygun değilmi

Tariş Güney Ege Sızma Zeytinyağı 2 L

https://www.sanalmarket.com.tr/taris-guney-ege-sizma-zeytinyagi-2-l-p-3f142f

Son 3-4 aydır TBG' ler resmen çöp olarak geliyor. Yağ TBG' yok hocam. Alakasız şeyler gelmiş. 45 TL' dne Fındık Yağı stoklasammı yoksa diğer GDI lerimi beklesem ? Sizce ne yapayım diğer GDI' lerden hangisi sizce en cazip olanı ?
    |
    |

En cazip yağ ve çay bence. Herkesin öncelikleri farklı. Yağ tbg gelenler hala var ama sayısı bir hayli azaldı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

bana da bu ay komili 5 litre %10 indirim gelmişti. Resmen çöp....
    |
    |

Hocam dün 4 farklı Migros gezdim, 4 LT Komilinin alayını bademlemişler. 1 Lt Zeytinyağı var sadece. Bugün sordum 4 Lt Komili gelmez dediler. Hediyem kartta 500 TL yakın bakiye var onuda sanalda kullanımını kaldırdılar. İyice mok ettiler.....
    |
    |

Orijinalden alıntı: sertosman

Yok bonusu değil ücreti iade ediyorlar, aynısı benim 2 kartıma oldu
    sağol hocam az önce aradım.üç kuruş için dertsiz başımıza dert aldık.100 müşteriden 2 si kontrol etmese müthiş para yapar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

bende yoktu bu sabah çay, kahve tbg'si(45/6) ilavesi farkettim..

haftaya iki tane gdi alsam, olurmu ki? yoksa illa 45 liralık çay kahvemi almalıyım...olmuyosa zorlamıycamda...

teşekkürler şimdiden...
    |
    |

Yeni sistem onlara yenilik getirdi malesef müşteri için tam bir fiyasko. Mağaza bolluğundan mı nedir Gdilerin erken bitme sorunu burda yaşanmıyor

|
    |

|
    |

46TL'lik sıvı yağ alımına 9Money geldi bana 39 lira Ege Sızma alayım diyorum bir de 9 liralık Komili alayım diyorum 60 'lirayı geçerek.Ama olur mu öyle 2 kişye sordum farklı farklı yanıtlar geldi ?

Migros bu tarz ürünleri en fazla iki adette sınırlarsa daha çok insan faydalanır.zaten indirim kovalayan bizleriz. Saraylarda yaşayanlar ve uleması markete gitmediğine göre dar gelirli ne kadar çok sebeplenirse o kadar iyi. Toptancılara stok yapıyor diye kızan adam gidip 10 teneke yağ peşine düşüyorsa tuhaf bir durum. Olabildiğince çok insanımız faydalansın

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: trustee.

Litresi 20 lira fiyat uygun değilmi

Tariş Güney Ege Sızma Zeytinyağı 2 L

https://www.sanalmarket.com.tr/taris-guney-ege-sizma-zeytinyagi-2-l-p-3f142f
    Bence uygun ben alacağım.
    Bir de fındık vardı geçen ay almıştım 39 liradan almıştım ama .45 olmuş şimdi.Alan fındık alsın Hatta ben fındık yine alabilirim yani
    İsterim ki hiç mısır yağı bile almayayım.Ama yapacak şey yok fiyatlar malum.Ayçiçek yağını mesela hiç sokmuyoruz eve kızartmalık olsa bile.Gerçi mısır yağı alıyoruz o da aynı ama bir üstü en azından ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eyoruk -- 6 Eylül 2018; 12:21:37 >
    |
    |

• Teğmen
    137 Mesaj
    bir alışveriş yaptık ama yaptığımıza pişman edecekler heralde bizi.ben siparişi kapıda ödeme olarak verdikten sonra bölgemde yağ satıştan kalktı muhtemelen göndermeyecekler.şimdi sorum şu 154 tutar var,25 çek kullandım 129 olarak kapıda ödemeyi planlamıştım.2 adet gdi yağ gelmezse siparişi kaç üzerinden hesaplayacaklar? eğer 150 altına düştüğü için çek olmayacaksa,gdileri de 9 olarak iptal edeceklerse hiç anlamı kalmayacak komple iptal etmek daha iyi.yaşayan var mı
    |
    |
    bence şu kriz ortamında sanal market siparişli gdi almak risk, geldi gelmedi, var yok, tam kumar...

sıkıntılı oluyo taşıması etmesi ama ben kendim alıyorum manuel :)

bu arada gdi'yi tamamlıycam derken sağlıktan olmayın forumdaşlar...

http://www.bekman.tv/sarbon-iddiasi-izmiri-karistirdi/5977/

silivri tarafında da varmış diye duydum, ben şahsen bu ara bi gram et almıyorum, şimdilik kurbanlıklarla devam...
    |
    |

kolayoto.com
bankalar.org
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,572
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.