Şimdi Ara

Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu] (354. sayfa)

8 Kayıtlı Üye (5 Mobil) ve 24 Misafir (2 Mobil) - 25 Masaüstü7 Mobil1 iOS
5 sn
117.701
Cevap
2.803
Favori
15.566.398
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
336 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 352353354355356
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: tbskvk55

Hocam bende bu sabah sipari verdim.yarin kapida odeme 15-17 arasi teslim.2 gdi aldim.sabah.ancak su anda 1 gdi veriyor.yarin teslimatta fazla fatura cikacagina emin misiniz.ona gore iptal secenegini devreye sokalim.tesekkurler.

Alıntıları Göster
    gdi'nin başladığı gece 150 liralık ödemeye 4 tane gdi almıştım, sonrasına sistemi düzelttiler sipairş ertesi gün öğleden sonra teslim edildi ama ekstra fiyat çıkmadı. kafalarına göre ekstra fiyat çıkaramazlar.
  • 320 TL alışverişti 7 adet GDİ siparişi vermiş idi sanal marketten,
    Aradılar bu şekilde veremeyiz fazla olmuş, diye.
    Sistem vermiş size ne oluyor dedim.
    3 kere daha aradılar müdür vb. 2 den fazla veremeyiz dediler.
    Sözleşmede öyle bir şey yazmıyor dedim, Sonunda ürünleri getirdiler.
    Ararlarsa veremiyoruz diye pes etmeyin..
  • Arkadaşlar malum 4 Lt 'lik Komiliyi millet yağmaladı. Hem Hediyemkart bakiyesini bitirmek hemde fındık yağı indirimiyle birleştirmek adına diğer GDI aşağıdaki ürünü almak mantıklımıdır ? Fiyat şişirmemidir 29 tl' den 9 TL ye düşüyor ?

Komili Akdeniz Lezzetleri Naturel Sızma Zeytinyağı 1 Lt
  • Extralarge kullanıcısına yanıt
    tabiki şişirme 15-20 lira eder .markette varsa komili daha iyi en kötü 25 eder.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • eyoruk E kullanıcısına yanıt
    Viva kadar dandik tuvalet kağıdı görmedim. Bimdeki f/p açısından en iyisi diyebilirim ama son fiyatları bilmiyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Akhenatonnn kullanıcısına yanıt
    Yok bonusu değil ücreti iade ediyorlar, aynısı benim 2 kartıma oldu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • albati kullanıcısına yanıt
    Evet çok dandik. Fiyatına aldanıp pek alınacak kağıt değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: albati

Viva kadar dandik tuvalet kağıdı görmedim. Bimdeki f/p açısından en iyisi diyebilirim ama son fiyatları bilmiyorum.
    O kadar dandik bulmuyorum ben.Fiyatına göre kampanya yoksa diğerlerinde hep alırım ?
  • 66 tl yağ alışverişine 13 money hediye tambana göresi var Gdi den iki tane yağ alsam 28 5×2 iki tanede 20 tl knorr alışverişi yapsam 1lt salat yağlardan 2 adet alsam 13 money yatarmı? Ayrıca aynı fiste 20tl knorr alışverişinile 2 salat yağ indirimi düşermi?

• Arkadaşlar merhaba, İnninal kart ile sanalmarketten alışveriş yapılabilir mi ?
  • Komili yağlar tekrar stoga girer mi ne dersiniz?

• ForzAras kullanıcısına yanıt
    13 yıkamymış farketmedim. 67tlden 8tl düşün

• Tarım Kredi Birlik yağları da Komili 4 litre yağ da stokta görünmüyor şu an. Daha siparişim gelmedi. Birazdan arayıp zırlarlar...
  • evvelde bir arkadaşta yazmış, migrosta keyifsiz artık, sanki son fırsatlar bu ay öyle hissediyorum..

nuhun gemisi misali alan alıyor artık gdi'leri alamayan mutsuz..

dün sepetimde gdi yağ var, arkamdan oğlum nerden aldın diyo teyzenin biri, giriştekileri patlatmışlar zaten(5m migros), kadının biri önümdeki eleman 4 tane gdi yağ aldı diye beddua okuyo adama(saçma!)

herkes bişeye saldırıyo...çalışanlarda mutsuz, müşterilerde...

burada dün o kadar salat yağ muhabbeti yaptık ben koca migrosta bi tane 1 ltlik salat görmedim bu arada, herkes atıp tutuyoda..yarım kg tereyağ vardı aklımda, tekrar dedim zam bindirmeden aliim hem gdi'ye eklerim o da yok..mallarda da sıkıntı var...

keyifsiz yani, ben öyle hissettim dün akşam..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ryland34 -- 6 Eylül 2018; 10:42:43 >
  • ryland34 R kullanıcısına yanıt
    aynen hocam.

3-4 gündür mağazalar çok sakin , alışveriş yapanlarda söylene söylene alıyor.
    zorunlu ihtiyaçlar dışında bişey alan yok gibi.
    rafların yarısı boş..
  • fizikfelsefesi F kullanıcısına yanıt
    Yok, ininali bankamatik kartı görüyor

• Dün muhtemelen forum takipçisi bir arkaşımız konya bosna migrostaki tüm yağları almış dobloya doldurmuş ve hiç bırakmamış. Keşke daha sağ duyulu olunsa bu tarz kampanyalardan herkes faydalanabilse.

• quote:

Orijinalden alıntı: ramses-59

66 tl yağ alışverişine 13 money hediye tambana göresi var Gdi den iki tane yağ alsam 28 5×2 iki tanede 20 tl knorr alışverişi yapsam 1lt salat yağlardan 2 adet alsam 13 money yatarmı? Ayrıca aynı fiste 20tl knorr alışverişinile 2 salat yağ indirimi düşermi?
    Yatmaz. 13 money kazanmak için minimum 66 liralık ödeme yapmanız gerekiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Seko0614

Hocam riske girmedim kapıda uğraşmamak için birini iptal ettim gelmeden yarım saat önce aradılar bir ürünün olmadığını söylediler anlayacağınız fatura akşam kesildiginden sistemde düzeldigine göre artı fiyat çıkacaktı ama bayram öncesi 3 gdi çikolata aldım onda sıkıntı yoktu
    15 dk önce aradılar ürünlerden bir tanesi yok dedi bende farklı bir ürün seçtim daha fazla fiyatlı. Gdi düşer sıkıntı olmaz demi dedim. Oda sistemde düştüyse sıkıntı yok biz müdahale etmiyoruz zaten dedi. Daha da aramadı bakalım 12.30a gelecek bakalım yazarım o zaman

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi krc58 -- 6 Eylül 2018; 11:27:33 >
  • simerazzı kullanıcısına yanıt
    Emenike hocam malum 4 Lt 'lik Komiliyi millet yağmaladı. Hem Hediyemkart bakiyesini bitirmek hemde fındık yağı indirimiyle birleştirmek adına diğer GDI aşağıdaki ürünü almak mantıklımıdır ? Fiyat şişirmemidir 29 tl' den 9 TL ye düşüyor ?

Komili Akdeniz Lezzetleri Naturel Sızma Zeytinyağı 1 Lt
  • 
Sayfa: önceki 352353354355356
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.