Şimdi Ara

Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu] (346. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: qontak0 , gesture Daha Az
2 Kayıtlı Üye ve 19 Misafir - 21 Masaüstü
5 sn
117.700
Cevap
2.803
Favori
15.566.192
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
336 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 344345346347348
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: matherica

Arkadaşlar malum 1 eylül itibariyle kipalar artık tam anlamıyla migros oldu acaba artık tam bana göreler de kipalarda geçerli olacak mı var mı tecrübesi olan? (Daha önce kipalarda tbgler geçerli olmuyordu)
    merhaba ;

maalesef bilgim yok,
  • quote:

Orijinalden alıntı: beckhim23

arkadaşlar bilgi verecek biri yardımcı olurmu 45 TL lik sıvı yağa 6 money TBG var yarın sıvı yağ GDİsinden faydalancam onun 9 TL si buna dahil olurmu yani ben 36 liralık sıvı yağ artı 9 Lirada GDİ komili yağ aldım bu da 45e dahil oluyormu
    Yarın gdi olan komilinin, gdi fiyatı olan 9 değil de normal satış fiyatına bakın(örneğin 30 diyelim) onu tbg tutarınız olan 45 tamamlamak için 15 civarında yine yağ alın ikisine tbgniz olan 6 money gelmesi gerekir. Yarınki normal fiyatını iyi takip edin(gdi günü değişebiliyor fiyatlar) 45'e tamamlanız bile yeterli olur. Yine de tecrübeli arkadaşlara sormak lazım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackEagles2

Yarın gdi olan komilinin, gdi fiyatı olan 9 değil de normal satış fiyatına bakın(örneğin 30 diyelim) onu tbg tutarınız olan 45 tamamlamak için 15 civarında yine yağ alın ikisine tbgniz olan 6 money gelmesi gerekir. Yarınki normal fiyatını iyi takip edin(gdi günü değişebiliyor fiyatlar) 45'e tamamlanız bile yeterli olur. Yine de tecrübeli arkadaşlara sormak lazım.

Alıntıları Göster
    o iş bitti.son fiyat baz alınıyor.Yani tbg için 9 liradan hesaplanacak.
  • beckhim23 B kullanıcısına yanıt
    57/9 TBG vardı. Geçenki Komili GDİ’sinde 2 tane aldım 29,9’dan. 9 money yattı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 120 liralık alışverişe 2 tane yağ alabilir miyim yoksa ayrı ayrı 60 liralık alışveriş mi yapmam gerekiyor acaba? Boş yere getirme ücreti vermeyelim eğer öyleyse

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • lahilama L kullanıcısına yanıt
    120 ye 2 adet alınabilir.tek teslimatla gelir

• Bu Kur mafetti piyasayı,fırsatcılarda zam yaptı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: last_uk

o iş bitti.son fiyat baz alınıyor.Yani tbg için 9 liradan hesaplanacak.

Alıntıları Göster
    kaynak nedir ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Akabey

kaynak nedir ?

Alıntıları Göster
    sözümüz senettir kardeş.

şaka bi yana , en son gdi de oyle oldu ve mh.yi arayıp teyit alanlar oldu.

• last_uk kullanıcısına yanıt
    ,

yok öyle birşey,
    en son yaptığım işlem 3 takım GDİ ile 30 / 5 Bayram şeker, çik. genel kampanyasından faydalandım,
    10 Money yattı,,,

ille de teyit istersen içecek günü 25/ 5 TBG ' yi yapar sonucu buradan yazarım,

ekleme ; "içecek günü" ifadem yanlış anlaşılmış,
    kast ettiğim içecek indirimi 9-10 Eylül cola / fanta / fuse tea GDİ günüdür,,,

,,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akabey -- 5 Eylül 2018; 1:30:39 >
  • PAHalı olduğu ıcın kızartmalık olarak mecbur migros yağ alıyorduk mısırözü yağ...Ama artık o bile artıyorsa ...

Nehse kı gecen ay fındık yağı almısım (ama elbet bıtecek)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sanalmarketten alışveriş yapsak garanti okul kamp.

İçin 2-3 gün sonra ektreye yansıyınca geçerli olur değilmi sıkıntı çıkmaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brak13 -- 4 Eylül 2018; 23:46:28 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tariş Ege Sızma alacagım baklaım 39 lira olmuş yanına pahalanma ihtimallerine karsın 2 tane de fairy degerjan oldu bitti

• Sanalmarkette 150/25 indirim kodu ile gdi indirimi birleşmiyor mu? 150/25 düşüyor fakat onaylama kısmında hata oluştu diyor sebebini bilen var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: altcha

Bim sole 5 lt yağa 32.50 yapmış. Ama bimde trakya birlik 29.50 idi. Yağ Şok ta ve migros ta 27.95 hala 1-2 güne bunlarada zam gelir. Bu yağların hepsini üreticisi aynı.
    migros pet 5 litreyi en son 24,95 den almıştım 32,5 olmuş millete hayırlı olsun salça fiyatlarının da maşallahı var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _legendmaster_ -- 5 Eylül 2018; 0:36:26 >
  • Arkadaşlar 149.60 TL lik sepet yaptım ama kapıda ödeme seçtim paraf üstü kampanyası için ama sanalmarketten gelen mesajda 174,60TL lik siparişiniz (25 TL indirim çeki kullandım ) yarın gerçekleşecektir diyor . Kapıda 149 mu 174 mu olacak acaba bilgisi olan var mı ?

• lynx87 L kullanıcısına yanıt
    149 ödersin hocam, gelen mesaj indirimlerin düşülmemiş haline göre hesaplanan tutar
  • umutbilisim kullanıcısına yanıt
    Tamamdır hocam çok tşk ederim

• Sanalmarketten sipariş geçeceğim bugün çoğu ürün stoklarda yok, diğer mağazalarda da durum aynı mı?
  • Artik hicbir seyin tadi tuzu yok, ne indirimlerin ne kamlanyalarin

• 
Sayfa: önceki 344345346347348
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.