Şimdi Ara

Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu] (2971. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: gomez_10 , barikat2005 , mami_3r3n , uzun68 Daha Az
4 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 44 Misafir (3 Mobil) - 43 Masaüstü5 Mobil1 iOS
5 sn
118.225
Cevap
2.802
Favori
15.622.798
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
340 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 29692970297129722973
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Pilli Kiwi Tuz Karabiber Öğütücü Migros'daki fiyatı 54,90 TL Muhtelif sitelerde 80/90 TL civarında.

Ürün 4 AA pille çalışıyor ve başarılı.

https://www.migros.com.tr/kiwi-tuz-karabiber-ogutucu-kspg-4802-03-p-2538ecc?gclid=Cj0KCQjwtrSLBhCLARIsACh6RmivDUTHD_8AQ5Ghd8p_8nUSDykPYXGZd_VqBjnSBRrVKKEk1hsEwmQaAtwxEALw_wcB

Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eozen81 -- 18 Ekim 2021; 20:59:26 >

• eozen81 kullanıcısına yanıt

bende satıyorum bunu 50 tl den fıyat normal burdada general home 49 kalıte aynı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 140karakter -- 18 Ekim 2021; 21:3:57 >

ara ara gdi de 15 liraya veriyor bunu migros. bir iki ay önce verdi, yine verecektir muhtemelen.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yahu içinde karabiber olan seramik öğütücülü ürünler bile 20 TL'den başlıyor. Bu kiwi öğütücü 15 TL görseydim kesin kapmıştım.

Söylediğim gibi ürün, muhtelif yerlerde 80/90 TL satılıyor diye buraya paylaştım, kusura bakmayın

• yanıltmiim sizi ama ben karışığını yazın yemiştim. evde yapıp. herkes beğenmilşti tabi ki pizzacı pizzası gibi feğil ama donmuş marka pizzalardan daha iyiydi. şimdi de 6 tane söyledi 50 25 indirimi de kullanıp 35 lir verdim. 3 cheddar 3 karışık

• yedikeresekiz Y kullanıcısına yanıt

Teşekkürler hocam bende alıp deneyeceğim

estağfurullah, kusura bakılacak bir durum yok dostum. her zaman çıkan bir fırsat değil zaten. ama 15 liraya verdiği ürüne 50 lira vermek gelmiyor insanın içinden.

şimdiye dek bir kaç kez verdi gdi kampanyası ile birlikte. Dediğim gibi, yine verir önümüzdeki süreçte.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mytra -- 18 Ekim 2021; 22:28:56 >
  • 3 liraya bingo aldıktan sonra bunlar sıcak değil ama gecenın hatalı urunu budur ıhtıyacı olan alsın bu fıyata bır daha bulunmaz

• Ben karışık pizza sını alıyorum sık sık ve bence diğer donmuş pizzalara göre çok başarılı. Fiyata göre şuan en iyi pizza. Bugünde aldım 1 alana 1 bedavadan 4 tane.

Geçen sene 9 TL ye gdi de almıştım bence gereksiz bir ürün. Boyutuda büyük ve kaba

• doken kullanıcısına yanıt

Geliyor genelde sizden sonra bitti dediyse

• robot216 kullanıcısına yanıt
    Hocam bunlar 1440 defilmiydi bunlarda azalmış 1200 :) teşekkürler bu arada

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • NikkiDog N kullanıcısına yanıt
    1440lıklar hala var, bunlar farklı seri. Devamlı satılıyor

• zaman_rölesi Z kullanıcısına yanıt
    Aynen doğru hocam baktım şimdi ama 1440 olanda yumos extra yazıyor o daha yoğun parfümlü kaliteli heralde yada sadece ml farkı vardır 12 liraya fena değil ama bingo stoğu yaptım almaya değmez

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NikkiDog -- 19 Ekim 2021; 1:28:45 >
  • BèRuTTì kullanıcısına yanıt
    Migros Hemen ile satın alınca pişirilmiş olarak geliyor diyenler vardı? Doğru mu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • UĞRAŞMAYIN

Migros hemende bu pizzayı pişirip getiriyorlar mı acaba ? Yoksa markete gidip mi pişirtiyoruz fişle ?

• fearless_X kullanıcısına yanıt

Pişirip getiriyorlar lakin eviniz migrosa uzaksa genellikle soğumuş geliyor. Tekrar fırına verilmesi lazım.

• İyi fiyat bayağı diğerleri de 12tl

Hocam 1+1 göremedim. Mağazada geçerlimi ? Ürünün fiyatı ve linki varmı acaba ?

• 
Sayfa: önceki 29692970297129722973
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.