Şimdi Ara

Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu] (2905. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: MühendisMurat Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 26 Misafir (1 Mobil) - 26 Masaüstü1 Mobil
5 sn
118.223
Cevap
2.801
Favori
15.621.363
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
340 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 29032904290529062907
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ürün deneyimim yok hocam. Klasik orijinal İPhone adaptör ve kablosu kullanıyorum.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Şanslı saatlerde son dakikalarda 100/25 indirim çekiyle siparişimi oluşturdum :) Umarım sorunsuz teslim alırım.

• Maşallah hocam :) Afiyet olsun....

• Extralarge kullanıcısına yanıt

Teşekkürler hocam, migrostan gdi ve tbg birleştirip 14 kilo et aldığımı yazmıştım adam beni görgüsüzlükle suçlamıştı, muhtemelen ana baba parası yiyen, evde akşam yediği eti babası alan boş beleş birisinin saldırısına maruz kaldım bu konuda. Ama sizin gibi nazik insanlarda var, bende size teşekkür ederim.

• Bu arada kellogs 420 gr pirinç patlağı kahvaltılıklar istegelsinde 7 lira. Stoğunu takip edip almanızı tavsiye ederim. 210 lirayı aşkın sepet yaparsanız 30 lira hopi indirim kodu + axess 20 lira chip para kampanyası kombo oluyor, 210 liralık gevreği 160 liraya alabilirsiniz bilginiz olsun.

Özellikle şu son 2 al 1 öde süt alıp stok yapan arkadaşlara duyurulur : )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sinirli ve Süratli -- 22 Eylül 2021; 23:23:21 >
  • Estağfurullah hocam. Kimsenin kimseye görgüsüz deme hakki yoktur. Heleki kendi parasıni harcıyorsa isterse Migrosu komple kapatır. Bu tarz basit konularla insanların kalbini kırmaya gerek yok hocam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sanal market eksik gramaj getirdikleri için kart kampanyam (akbank 150 ye 15) ve hedef kampnyam (114 tl kırmızı ete 8 money) yandı.Bu durumda ne yapılabilir?

• sadbul S kullanıcısına yanıt

Yarın marketi arayıp kampanyalarımı yaktınız diye kızacaksınız bi güzel, sonra iade isteyeceksiniz, sonra aynı siparişi bir daha vereceksiniz getirmenize gerek yok eksik kısmını diyeceksiniz.

• sadbul S kullanıcısına yanıt

Sipariş verirken not düşülebilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vışş 10 liralık tuzu golda özel diye tanımlamışlar. Tuz gıdamı? Saçmaladın migros.

• Diğer indirimler dussede 100/25 kullansak

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Genel kampanya olan "25 TL ve üzeri CİPS VE PAKETLİ KURUYEMİŞ" kampanyası ile Marka kampanyası olan "20 TL ve üzeri LAY'S, RUFFLES, DORİTOS, PEPSİ, YEDİGÜN, FRUKO, MOUNTAİN DEW, LIPTON ICE TEA"

Cips üzerinden birleştirilebilir.

Böylece 25 TL ödeyip 10 Money kazanılabilir. Her kart sahibi iki kampanyadan da 2'şer defa yararlanabilir. Yani 50 TL cips alındığında 20 TL Money puan gelecek.

Bir de yeni Migroskop'un linki:

https://www.money.com.tr/mc/kataloglarimiz/migroskop-dijital/83

• 7+7 ek sioaris yaptık bakalım alabilecekmiyiz

• quote:

Orijinalden alıntı: Bagersirat

Diğer indirimler dussede 100/25 kullansak
    Merhaba bu 100/25 indirimi nedir acaba?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • tuna9720 T kullanıcısına yanıt
    Konusu var lakin bilmiyorsan 100 TL üstü sepette 25 indiriyor kod CEKKODU25 indirim çekleri alanına giriyorsun
    Çoğu hesabda düşüyor

• tanerakinnn kullanıcısına yanıt
    Bence de orjinal sasmamak lazim bataryalari omru tükeniyor ben almadim bile
    İphone 11 icin bile hizli kablosuz sarj almaya cekiniyorum onun icin onerin var mi?

• Anladim hane halki kalabalikmis o zaman kamp. vs takip etmen normal kolayliklar dilerim ☺

Şanslı saatlerde mi satildi o fiyata nasil 1den fazla alabildin?

• 
Sayfa: önceki 29032904290529062907
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.