Şimdi Ara

Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu] (2903. sayfa)

5 sn
118.081
Cevap
2.801
Favori
15.604.627
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
340 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 29012902290329042905
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Sinirli ve Süratli

Biz güvendik hocam direk açtık yedik. 3 ay geçmiş tadı güzeldi ama içinde mantar oluşmuş işte.

tabi bi de görünmeyen şeyler var dediğiniz gibi. tad kokudan görünmeyen zehirleyici şeyler olabilir.

gerçi peynir işi karışık. bi de özellikle küflendirilen mantar üretilen peynirler var rokfor gibi .

• yedikeresekiz Y kullanıcısına yanıt

Yerli ve milli rokforun üretildiği yerin merkezindeyim, yemyeşil peynirleri habur hubur yiyoruz hocam ondan daha bir şey gelmedi başımıza, ama kapalı ambalaj akpınar işte mahvetti.

• doğru saklama koşullarında saklanan TETT ürünlerin tarihi 1-2 ay geçse de sorun olmaz zaten. neticede favicovir korona virüs ilaçlarının bile TETT 15.07.2021 olmasına ragmen yeni etiket basım 2022 sonlarına kadar kullanılabiliyor. ilaç bile kullanılırsa bu ürünler hayli hayli kullanılır.

• quote:

Orijinalden alıntı: yedikeresekiz

evet geçen gün 3 al 2 öde de olips şeker skt haziran 2021 olarak geldi. bi kere de bi gün kalmış fruko getirmişlerdi. gerçi tarih geçtikten sonra günler haftalar sonra kullanabilirsiniz gönül rahatlığıyla hiçbişi olmuyor bu tarihler mecburi yazılıyor. zaten skt değil tett tavsiye edilen tüketim tarihi hepsi. bi kırmızı beyaz et de dikkat etmek lazım gerisine hiçbişi olmuyor  

ha kötü saklandıysa soğuk zinciri bozulduysa tarihi gelemden de bozuluyor ürünler

Alıntıları Göster

Kısaca alışın SKT si geçmiş-geçecek ürünleri kullanmaya sorun yok gönül rahatlığı ile kullanın diyorsunuz. Bu hale nasıl geldik sorgulamak yerine

Maşallah, SKT si geçmiş ürünleri kullanın diyenler arttı. Sizin amacınız nedir bir tane daha çıktı bu arada,

Kafaya bak. SKT si gelen ürün neden satılıyor diye sorgulamıyor. Sorun yok kullanılır demezler mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fearless_X -- 22 Eylül 2021; 12:35:18 >

• fearless_X kullanıcısına yanıt

18 senedir sorguluyoruz zaten. Amma velakin sorgulayınca ekonomik yangından kurtulamıyoruz işte, ucuza mal etmenin yollarını arıyoruz. Yapacak bişey yok yani kampanyalara devam. Ömür bitti gidiyor.

• Yakın kurtlu, mantar üremiş ürünlerde güzel ek besin kaynağı protein var dersiniz bu kafayla....

Ne alaka yahu biz güvendik sadece, skt yaklaşmış değildi ayrıca 3 ay geçmiş. Hiç öyle bişey gelmedi aklımıza ne bilelim biz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sinirli ve Süratli -- 22 Eylül 2021; 12:54:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fearless_X

Kısaca alışın SKT si geçmiş-geçecek ürünleri kullanmaya sorun yok gönül rahatlığı ile kullanın diyorsunuz. Bu hale nasıl geldik sorgulamak yerine

Maşallah, SKT si geçmiş ürünleri kullanın diyenler arttı. Sizin amacınız nedir bir tane daha çıktı bu arada,

Kafaya bak. SKT si gelen ürün neden satılıyor diye sorgulamıyor. Sorun yok kullanılır demezler mi ?

Alıntıları Göster

"Kısaca alışın SKT si geçmiş-geçecek ürünleri kullanmaya sorun yok gönül rahatlığı ile kullanın diyorsunuz"

diyerek yazdıklarımı bu şekilde yorumlamışsınız. ama ben skt geçmiş ürün satın almıyorum. online gelirse de değiştiriyorum tarih çok yakınsa da değiştiriyorum. ama evde unuttuğumuz kıyıda köşede skt geçmiş ürünler kalıyor onları atmıyorum ürünün cinsine göre gerekirse tüketiyorum diyorum.

yada şu anda migrosta 8 tane 1 lt içim süt 23,5 liraya satılıyor skt ne 1 ay var. nasılsa o sürede tüketilir diyerek bu fırsatı kaçırmıyorum

SKT si 1 ay olup kulanılacaksa tabii ki sorun değil fakat 2 ay kala GDİ ile verdikleri Pınar süt hepsi bozuk çıktı fişleri atmayın hakkınızı aramak için uyardım

Birileride SKT si geçmiş ürünler kullanılıra getirdi olayı

Bende aldım mağaza teslimdi iade etmedim aradım yeni tarihli yoktu fişimi sakladım sorun çıkarsa muhattap olması açısından

Fruko ve pepsi sattılar geçende indirimli onlarda tarihi 1 ay kalmış ürünlerdi

Saklama koşuluna göre 1 ay kalan ürün bile bozulmuş olabiliyor iken SKT si geçmiş ürünlerin kullanımını sorunsuz görenler endişe verici

Daha önce sütten zehirlendim hayatımda yaşadığım en kötü şeydi . Aylarca süt ürünü içemedim korkudan

SKT si geçmiş ürünelr birşey yapmaz diyenler bir denesin bakalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fearless_X -- 22 Eylül 2021; 13:25:31 >

Degiştirirdi hocam. Migros için söylüyorum, Money club üyelik numaranız ile yaptığınız tüm alışverişlerinizin dökümünü kasada geriye dönük olarak görüyor sistem. Hatta gerekirse fiş olarak bile basılabiliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 40/10 devam edecek mi bilgi var mı

Pastörize sütle salep iyi olmuyor demişlerdi siz denediniz mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: karasac

Pastörize sütle salep iyi olmuyor demişlerdi siz denediniz mi?

uht ile yapıyorum pek iyi olmuyor. idare eder yani

dondurma da uht ile bile iyi oluyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yedikeresekiz -- 22 Eylül 2021; 14:44:26 >
  • yasin_92 kullanıcısına yanıt

Dediğiniz durum sorun olmaz ancak illa mağazaya not iletmek istiyorsanız iletişim formu var siparişlerim kısmında. Oradan yazabilirsiniz.

bizdeki durumda sizin dediğiniz gibiydi, genelde latte yapmak için kullanmıştım tadında anormallik olmayınca çok dert etmedim, kahvenin üstünde az biraz yüzüyorlardı sadece:). migros bu tür konularda sorun çıkartmıyor sağolsun ama ben uğraşamadım tadı da kötü olmayınca.

• Sepette bir hata oluştu yazıyor 40/10 düşmüyor

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Sütler geldi 3.5 yağlı kalmamış normal olanlarından getirdiler skt yıl sonu.

• Lipton ice tea sepette 1 tlye düşmüyor

• Torku çikolata fındık kreması stoğu yaptık şanslı saatlerde iyi oldu Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu] 

• Migros’ta jet kasa da fastPay Qr kod ile ödeme nasıl yapılıyor? Karışık zor mu ? Normal kasada yapmak istedim. Kasiyerler bilemedi.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 29012902290329042905
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.