Şimdi Ara

Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu] (2892. sayfa)

8 Kayıtlı Üye (5 Mobil) ve 27 Misafir - 30 Masaüstü5 Mobil3 Android
5 sn
118.159
Cevap
2.799
Favori
15.612.682
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
340 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 28902891289228932894
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Katalogda 15/4 money kampanyası var. Hemen de de 15/5 indirim var. 20 tl lik cips alırsak 11 tl ye gelir.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • ddogu D kullanıcısına yanıt
    Hyr ama etiketi oyleydi emin misin 1tl mi geçiyor 51gr corba cesitleri

• Hocam geri donus icin tskler👍 kategoriler ucu açık aslinda paketli tatli sutlu talilar dedigi icin kazandibi supangle ekler mozaik vs olmasi lazim gibi
    Toz halindeki tatli ne oluyor
    Sekersiz tatlandırıcılı hamur isleri kapsamı nedir

Puding dedigi toz mu hazir yapilmis urunler olmasi gerekmez mi toz veya hazir dememis ucu açık kaliyor ama kayıt vs ile ugrastiradabilirler 😕

Sayilmayan icin kayıt acmis miydin?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi davetsiz07 -- 11 Eylül 2021; 12:38:44 >
  • davetsiz07 kullanıcısına yanıt

Anlaşılmayacak birşey yok. Tatlı hazırlama ürünleri bunlar. Unların olduğu reyona gidin markette, hepsi oradakiler. Pişmiş, hazır ürün değil. Toz halinde, paket yada kutudakiler. Bu kategoriye girenler sadece bunlar. Toz tatlı dedikleri, trileçe, revani, irmik helvası(pakette pişmemiş toz halinde), kek içün un çeşitleri, pasta kreması hazırlamak için tozlar, puding pişirmek için alınan paketteki tozlar... Yani kısacası toz,hazırlanmış, pişirilmesi gereken ürünlerin olduğu reyondakiler geçerli.

Ben kutu krema giriyor sanmıştım ilk defasında, kayıt açmıştım, süt reyonunda satılan karton kutudaki krema girmiyormuş, pasta malzemesi reyonundaki toz ürünler giriyormuş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • jass kullanıcısına yanıt
    Tskler hocam o zaman puding alinir krema kutuyu zorlasaydiniz hamur isi diyor superfresh pizza sana hamuru dahil olmaliydi migros bu cok ugrastirir 2 3 money icin direk 10tl dusmesi daha guzel devam eder umarım tbg ile ugrasmayiz bu sayede 😎

• Dün sanaldan alışveriş yaptım, gdi peynir ile toplam 91 tuttu 5 money kullandım ( 2si tbg 3 ü etiden gelmişti), 54e 10 peynir tbg vardı ( peynir liste fiyatı 36.9, alışverişteki diğer peynir 23.9); 10 money gelir mi kullandigim moneyler sıkıntı yaratır mı?

• baba.24 B kullanıcısına yanıt

gelir.GDİ'deki peynir indirimsiz fiyattan tbg'ye dahil olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Moldova_lover -- 11 Eylül 2021; 18:19:2 >
  • < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Burada da migrosa olan sitemi mi dile getirmek istiyorum. Geçen hafta sipariş geçtiğim ürünlerden birisi gelmemişti, telefonla bildirdim kontrol edilip gün içinde gelir dediler gelmedi. Ertesi gün sipariş değerlendirmeye düşük not verdim, dönüş yaptılar gün içinde eksik ürününüz gelecektir dendi ancak 5 Gün oldu gelen giden olmadı :@

• Lazzow kullanıcısına yanıt

şikayetvara yazın

• Ceviz sanalmarket ve magazada 25.9 Hemen de 35.9 niye böyle oldu ki

• Yumoş yeni deterjan çıkarmş heryerde indirimde migrostada indirimde 42 yıkama yazıyor fakat 2-3 kg luk makine için 42 yıkama alacaklar, çok dikkat etsin,

Normal kullandığımız makinelerde 20-22 yıkamaya ancak denk geliyor

Birçok üründe gramaj azaltmadan sonra deterjanlarda da oyunlar arttı

Üşenmedim fotoda çektim rezilliği görün diye az kalsın alıyordum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fearless_X -- 12 Eylül 2021; 13:37:36 >
  • Lazzow kullanıcısına yanıt
    O yuzden saat 22:50 bile olsa gidip markete kendim elimle alıyorum online sikintilidir diye daha ilk alisverisimi bile yapmadim

• Moldova_lover kullanıcısına yanıt
    Hocam benim kola tbgsi ne olacak gdi alsam ilk fiyattan money gelmez mi gercekten? 😕

O kadar müşteri içinde 1 kişinin 1 ürünü eksik teslim edildi diye mi karşısınız online alışverişe ☺️
    Siz hiç aldığınız ürünlerden birini kasada poşete koymayı unutmadınız mı

Hocam ben gdi olarak cola almadığım için bilemiyorum.Arkadaşlar artık cola gdi'sinin ,tbg'ye dahil olmadığını yazmışlar.

Onun dışında tüm gdi'ler indirimsiz fiyattan tbg'lere katkı yapıyor.

• Migroskopta yer alan ürünün daha mağazada rafa çıkarılmadığına da şahit oldum saolsun migros sayesinde... Danışmadan bakınca stokta olduğunu görmeseler ondan da haberleri yok... Depoya almaya gidip de yarım saat gelmedi eleman, çıktım artık daha fazla beklemeden... Nasıl kurumsal firma anlamak zor amatörden beterler...rezil ötesi hizmet...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ntquartex -- 12 Eylül 2021; 17:17:20 >

hocam size özel TBG içecek geldiyse örneğin 20/2 Money siz GDİ' de ki kolayı alırsanız sanırım liste fiyatı 24,90 ve size 20/2 hedefte ki 2 Money yatacaktır.

• Ben de oyle biliyordum da kolada gecersiz diyor 😕 @moldova_lover

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi davetsiz07 -- 12 Eylül 2021; 18:0:10 >
  • 
Sayfa: önceki 28902891289228932894
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.