Şimdi Ara

Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu] (2836. sayfa)

8 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 31 Misafir (2 Mobil) - 34 Masaüstü5 Mobil1 iOS1 Android
5 sn
118.193
Cevap
2.799
Favori
15.617.499
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
340 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 28342835283628372838
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• quote:

Orijinalden alıntı: Extralarge

Dün mağazadan 2 paket aldım hocam, kaldıysa bugünde 3-4 paket daha alayım. :)

ankara sanallarda göremedim. siz hangi şehirden amıştınız hocam

• yedikeresekiz Y kullanıcısına yanıt

Mağazadan aldım hocam, Sanalda yok. Gavur İzmir :)

• yedikeresekiz Y kullanıcısına yanıt

Delist olduğu için sanalda stok görünmez hocam.

• zamlar devam edecek gibi görünüyor :(

Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu]
  • quote:

Orijinalden alıntı: Extralarge

Mağazadan aldım hocam, Sanalda yok. Gavur İzmir :)

teşekkürler

@Johny Constantine

• Johny Constantine kullanıcısına yanıt

Markettede etiket fiyatı 8 TL koymuşlar hocam :) 3 tane vardı 2 sini aldım. Diğerini bademlemedilerse akşama çekeyim stoğa :)

• makyaj yapılmış haliyle bile yıllık enflasyon % 18.95 açıklandı. bir de gerçeğini düşünürseniz, bugünlerin iyi günlerimiz olduğunu anlarsınız. alım gücü bitti bitiyor. orta halli vatandaş da hissetmeye başladı. hayırlısı artık.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim bölgemdeki sanal market leş gibi kaç kere şikayet ettim düzelmiyor mecbur alışverişi bıraktım.

Adamlar dan ne zaman sipariş versem bozuk ürün gönderiyorlar. En son geçen gün aylar sonra bir kaşar sipariş ettim gidip küflenmiş kasari göndermişler..

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Trendyol hızlı market bölgemde sadece migros var. 145 TL lik sepet 30 TL indirimle 114.90 indi. %10 cüzdan puan kazanalım dedik. Hop hemen 5, 90 TL daha ekledi. 120 kusur çekmesi lazımken 130 kusur çekmeye çalıştı. Kısacası sistem oturmamış. İade cüzdan parasıyla uğraşacağım birde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gramaj farklılığı vs. olur diye yüzde 10 fazla çekip sonra artan tutarı iade ediyor Trendyol migrosla alakası yok.

• Arkadaşlar genel olarak ben alışveriş tercihimi carrefour dan yana kullanıyorum sizin tercihiniz nedir. Malum butik şok, a101, bim, mopaş, hakmar, özkuruşlar vs migros seviyesinde fiyatlar.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • arkadaşlar migros baymak elegant prime 12 alan var mı 9 taksit almayı planlıyorum 4000 tl

• anaksimenes35 kullanıcısına yanıt
    izmir balcova 5m migrosta yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guzelyali

izmir balcova 5m migrosta yok.

hocam sipariş üzerine geliyormuş galiba...

• anaksimenes35 kullanıcısına yanıt
    sordum ama öyle bi şey yok dediler, şubelere baktılar çeşmede gözüküyor stokta dediler, bende vazgeçtim, siz yine deneyin şansınızı isterseniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guzelyali

sordum ama öyle bi şey yok dediler, şubelere baktılar çeşmede gözüküyor stokta dediler, bende vazgeçtim, siz yine deneyin şansınızı isterseniz.

teşekkürler hocam

• Akhenatonnn kullanıcısına yanıt

Bununla Migros konusunun ne alakası var, yazdığınız mesajların çoğunun konuyla alakası yok ama yinede hergün okuyoruz bizlerde mesajlarınızı.

• Stereo Palma kullanıcısına yanıt
    30 liraya 1 poşet dondurma fırsat değilmi,migrosda paylaşacak bişey olsa onuda yazardık.istemiyorsan okuma mecbur değilsin burası sıcak fırsatlar daha iyisi varsa sen paylaş .beğenmediğin mesajımı sildim mutlu ol.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akhenatonnn -- 3 Ağustos 2021; 19:13:2 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Akhenatonnn

30 liraya 1 poşet dondurma fırsat değilmi,migrosda paylaşacak bişey olsa onuda yazardık.istemiyorsan okuma mecbur değilsin burası sıcak fırsatlar daha iyisi varsa sen paylaş .beğenmediğin mesajımı sildim mutlu ol.

ya tamam bir iki neyse de sürekli yapmanın bir anlamı yok ki,o dediğiniz marketler bizim buralara gelmiyor üstelik!

• 
Sayfa: önceki 28342835283628372838
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.