Şimdi Ara

Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu] (2775. sayfa)

20 Kayıtlı Üye (11 Mobil) ve 26 Misafir (3 Mobil) - 32 Masaüstü14 Mobil2 iOS1 Android
5 sn
117.764
Cevap
2.803
Favori
15.572.286
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
336 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 27732774277527762777
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sorun düzelmiş arkadaşlar. Money gold üye olanlar ücretsiz sipariş verebiliyorlar. Diğer kampanyaları hakkında bir gelişme yok malesef.
    Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu]

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • yilmazibrahim Y kullanıcısına yanıt

Hayırlısı bakalım. iOS uygulamada bende poşet parası eklemiyor bez torba yapıyorum yine eklemiyor. Gelen fatura tutar fazla olmasına rağmen ilk çektiği fiyatı alıyor kredi kartından Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu]  anlamadım ama bez torbalar iş görüyor beleşe

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gold üyelik ücretsiz teslimata geçmiş. bizbizeyeteriz migroscum😃😃

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kararlılık Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu] 

Ha bir de bu vardı pardon unutmuşum Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu] 

• aslında ayda 10 lira bişi değil gold için. getirme parasını 4 5 siparişte çıkarır. öbür türlü az ödeyecez veya ödemeyeceğiz diye abuk subuk şeyler almaya başlıyoruz

• mail adresime reklamı gelmiş;

İstanbulda Jet migroslarda 20 tl üstü alışverişe 1 adek sofra ekmeği (somun) bedava veriliyormuş!

gaçırmaan pardon unutaman!

• Ücretsiz teslimat, kargo ile teslimat için de geçerli mi?

• bazı günler ücretsiz teslimat zaten oluyordu şimdide haziranda 3 sipariş verince temmuzda siparişler bedavaymış🤔 bu tür kampanyalar artacak pandemi bitiyor,arada bi ücretsiz teslimat ürünleride oluyor sırf teslimat için gold üyelik gereksiz bence🤔

• mdiler27 kullanıcısına yanıt

Ayda 2 indirim oluyor,min tutar 10 liraymış ama hiç bir yerde max tutar yazmıyor.Ama 4 işlemde aylık kazanç 60 lira yazdığına göre aylık indirim tutarı max ya 20 ya da 30 lira olur.Yani 160 liralık yağı sana 80 liraya vermezler.

• Jet kasa money´lerinden bir haber yok galiba

• quote:

Orijinalden alıntı: Johny Constantine

Kararlılık  

Ha bir de bu vardı pardon unutmuşum  

Abi adam susmuyor ya, gerekli 1 tane mesaj atıyorsa gereksiz 10 tane mesaj atıyor konuya. Attığı mesajların bir kısmı şöyle;

zengin ülkeyiz hergün bi başka ülkeyi kıskandırıyoruz

tertemiz okul kitapları bile kimi dönüşüme kimi çöpe gidiyor,eskiden üst sınıfa geçenler tanıdıklardan kitapları alır kullanırdı ama devletimiz çok zengin hersene sıfır kitap dağıtıyor

dün gold üye oldum sipariş vericem hala teslimat ücreti çıkıyor 

bu nasıl dolandırıcılık arkadaş bunları hiçmi denetleyen yok (foruma mesaj atacağına mesela müşteri hizmetlerini arasa sorunu bildirse elbet çözecekler ama dolandırıcılıkla itham etmek daha kolay oluyor)

genelde fişe bakmam bugün yüzbirde alışverişte puan kullanmıştım,fişe altta kocaman harflerle BEDAVA ALIŞVERİŞ yazmışlar .böyle bi terbiyesiz olabilirmi market hayrınamı verdi beleşçimiyiz biz

güneş kremleride elimizde kalacak sanki, denizler salya kusuyor balkonda güneşlenicez 😥😥

2al 1 öde felan yok, migros trolleyip takipçi kasıyor heralde

daha gaz Müjdesi verileli bikaç gün oldu indirim olmasın😀😀

Müjdeden Nişasta bazlı şeker çıktı😬

sanalmarkete bakıyorum heryer kimyasal kozmetik nasıl bir stok fazlası varsa millet deterjan şampuan parfümmü yiyecek iyice saçmalamışlar (indirim yapsalar suç yapmasalar suç. Sanki deodorant, şampuan, diş macunu ihtiyaç değil)

Bu mesajlar son 1 haftanın mesajları. Şimdi bu mesajlardan 1 tanesine cevap yazsak yönetim bize ceza yazar ama adam 1 haftada 8-10 tane gereksiz mesaj yazıyor ceza yok.

• Clear Men ve Rexona Men Ürünlerinde 2.'si %50 İndirimli!

Unilever Ürünlerinde İndirim 80/20 + Ücretsiz Teslimat

Beyler, Rexona deodorantlarda tavsiyeniz var mı? Hangileri iyidir? 4 adeti 44,50'ye geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi anthym -- 14 Haziran 2021; 18:8:21 >
  • Akhenatonnn kullanıcısına yanıt

Anlamadım valla.

• anthym kullanıcısına yanıt
    pardon nıvea ile karıştırdım ,resimdeki gibi olanlar güzel

• Akhenatonnn kullanıcısına yanıt
  • anthym kullanıcısına yanıt
    örnek olarak söyledim o tür olanlar güzel istediğini seçersin.4 kutu aldım sağol

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akhenatonnn -- 14 Haziran 2021; 18:25:48 >
  • Son gönderdiğim linkte 4 tanesi 44,50 oluyor, tanesi 11,12TL.

Axe da var onlardan 4 tanesi 67,60, tanesi 16,90TL geliyor.

Rexona almaya değer mi bilmiyorum.

Yalnız Rexona 4 farklı kutu seçilmiyor 2+2 oluyor :S

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi anthym -- 14 Haziran 2021; 18:27:47 >
  • axe ben beğenmedim rexona daha kaliteli ürün

• Arkadaşlar migros sanalda tavuk tbg si yapıcam ama 51 tllik tavuk alımına 8 money veriyo. Bendede bi tane 50 ye 10 İNDİRİM var vede 18 de biriken money var. Money tutarı ve 50 ye 10 indirimini kullnırsam 8 money gelirmi acaba tecrübeli arkadaşlar

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Aselsanci A kullanıcısına yanıt

10 TL indirimden sonra 51 TL'lik ödeme (money kullanabilirsiniz kredi kartı banka puanı kullanabilirsiniz) olması lazım. Yani 51 liralık tavuk üstüne 10 liralık da başka şeyler aldınız 18 moneyi de kullandınız gelir ancak 51 liralık tavuk aldınız indirimle 41'e düştü sonra 18 money kullandınız o zaman gelmez.

• 
Sayfa: önceki 27732774277527762777
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.