Şimdi Ara

Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu] (2641. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: emevi , emevi , Sedddat , ilkayla , Sedddat , hayalperestgen Daha Az
6 Kayıtlı Üye (4 Mobil) ve 20 Misafir (1 Mobil) - 21 Masaüstü5 Mobil1 iOS
5 sn
117.781
Cevap
2.803
Favori
15.574.972
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
336 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 26392640264126422643
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar iyi akşamlar. Hediyem kartta bulunan bakiyeyle sanalmarketten sipariş verebilir miyim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi daywalker23 -- 23 Nisan 2021; 20:54:30 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Akhenatonnn kullanıcısına yanıt

Şerbeti süt ile yapılıyor, hafif bir tatlı. Üstüne çikolata rendeleniyor. Güzel tatlı yapan bir yerse şekeri fazla olmayan lezzetli bir tatlı. Geçenlerde yemiştim ben de ilk defa, beğendim. Normalde baklava türü koyu şerbetli tatlıları pek sevmem ve yiyemem. Çoğu glukoz şurubu kullanır zaten. Soğuk baklavada kaynatılıp koyulaştırılmayan bir şurup var. Denemenizi tavsiye ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • daywalker23 kullanıcısına yanıt
    Hocam sadece mağazalarda kullanılıyor sanalda kullanılmıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KARACABEYY

Hocam sadece mağazalarda kullanılıyor sanalda kullanılmıyor.
    Teşekkür ederim yanıtınız için.

• daywalker23 kullanıcısına yanıt
    Hocam rica ederim keyifli alışverişler.

• teşekkürler tatlıyı fazla kaçırdım bu aralar, biraz ara verince deneyeceğim😋

• Moldova_lover kullanıcısına yanıt
    Migros peynir , süt grubunu pahalıya satıyor hep . Süzme 250 gr peynir bakkalda 8 migrosta 10 , 250 gr tereyağı 2. Si yüzde 50 indirim diyorlar 22.25 den satıyorlar o tereyağı bakkalda 14-15 tl(sütaş)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Exodus33 -- 23 Nisan 2021; 21:57:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Akhenatonnn

teşekkürler tatlıyı fazla kaçırdım bu aralar, biraz ara verince deneyeceğim😋

belli bir yaştan sonra dikkat etmek lazım evet... bir ara her gün incir yiyordum 7-8 tane falan... şekeri fırlatmış 130 140 lara :) yaş 50 olmak üzere bu arada :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Exodus33

Migros peynir , süt grubunu pahalıya satıyor hep . Süzme 250 gr peynir bakkalda 8 migrosta 10 , 250 gr tereyağı 2. Si yüzde 50 indirim diyorlar 22.25 den satıyorlar o tereyağı bakkalda 14-15 tl(sütaş)

kendi tereyağı güzel ve uygun fiyat

• ilonsahiden kullanıcısına yanıt
    tatlı bir şeyler yerken, bir çağ kaşığı kadar tarçın da yiyin. şekeri dengeliyormuş. tarçın yararlı bir baharat ama fazlasına dikkat, şekeri tehlikeli düzeyde düşürüp, hipoglisemiye neden olma ihtimali de var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1234Rambo -- 24 Nisan 2021; 0:0:52 >
  • Exodus33 kullanıcısına yanıt
    Yanlış hatırlamıyorsam bu forumdan bir forumdaş tavsiye etmişti; karsanadolucifligi ( Kars Anadolu Çifliği ) Googlarsanız web sitesi çıkar, 2.nci siparişimizde geldi , ürünler hem lezzetli hemde kaliteli en azından doğal mandıradan, fiyatlarda makul ... ben artık peynir tereyağ ürünlerini oradan alıyorum ve herkese tavsiye ediyorum....
    bana ( yani foruma ) tavsiye eden arkadaşa da teşekkür ediyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilonsahiden

belli bir yaştan sonra dikkat etmek lazım evet... bir ara her gün incir yiyordum 7-8 tane falan... şekeri fırlatmış 130 140 lara :) yaş 50 olmak üzere bu arada :)

Alıntıları Göster

Bu asenateoon söylesene kardeş beni neden bloklamış çok üzüldüm yastayım. Anadolu hisarı MMM migrosda bekliyorum onu

• webco W kullanıcısına yanıt

Amma kendini üzdün ya salla gitsin..... Seni tinlamayani sende tınlama. Takıntı yaptin kac gündür. Banladida banladı...Sok sopayı geç.....

• quote:

Orijinalden alıntı: Exodus33

Migrosta en uygun folyo paketli -migros marka dışındaki- Sütaş tereyağı 125 ve 250 Gr olarak satılıyor, diğer marketlerde 100 ve 200 Gr olarak ambalajlı. Şu andaki 2. Ürün % 50 indirimli olunca fiyatlar başabaş geliyor. Ama normal zamanda epey pahalı. Sütaşın diğer marketlere verdiği ürünün üzerinde fiyatı yazıyor, örneğin 200 Gr lık Sütaş tereyağı 12.95 TL, 100 Gr lık 6.95 TL. Migrosta 125 Gr lık 2 paket alınca 17.03 TL.

Carrefourda da 250 Gr 15.95 TL imiş indirimde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jass -- 24 Nisan 2021; 0:27:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jass

Migrosta en uygun folyo paketli -migros marka dışındaki- Sütaş tereyağı 125 ve 250 Gr olarak satılıyor, diğer marketlerde 100 ve 200 Gr olarak ambalajlı. Şu andaki 2. Ürün % 50 indirimli olunca fiyatlar başabaş geliyor. Ama normal zamanda epey pahalı. Sütaşın diğer marketlere verdiği ürünün üzerinde fiyatı yazıyor, örneğin 200 Gr lık Sütaş tereyağı 12.95 TL, 100 Gr lık 6.95 TL. Migrosta 125 Gr lık 2 paket alınca 17.03 TL.

Carrefourda da 250 Gr 15.95 TL imiş indirimde.

Alıntıları Göster
    Hepsiexpress bölgesinde olan varsa carrefour tereyağı ilk sipariş çekiyle 30 lira civarına geldi.

Bir de nescafe 10 lu 3ü 1 arada 4.45 tl
    İçen varsa iyi fiyat. Tbg ile kombo yapılabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 111222333hhh -- 24 Nisan 2021; 0:49:26 >

• 1234Rambo kullanıcısına yanıt
    Tarçın konusunda da ülkemizde Çin tarçını var ( casia / kasia ) bunda kumarin ( fare zehiri diye bilinir ve ağaç kendi üretir) yüksek miktardadır.

Halbuki gerçek ve daha faydalı olan Tarçın ise cinemon ise Seylan tarçınıdır ama bulabilmek zor kilosu 600-900 TL arası olması lazım, görsellerini bulursam ekleyeceğim, sakın tozunu almayın zira hepsi Çin tarçını
  • airwolf26 kullanıcısına yanıt
  • Merhaba
    Bu geçen ki 75/15 şarküteri kampanyasında kendi tbg 79/11 ile peynir aldım sanal marketten. 18 Nisan da siparişi verdim, 19 Nisan teslim oldu. Tbg puanı yattı ama hala 75/15 yatmadı. Bu banka kampayalarındaki gibi teslim tarihi şartı yok değilmi migrosun kendi kampanyalarında? Ona göre kayıt açacağım

• Dün mağazada hediyem kart ile sigara almak isterken kasiyer artık sigara alamıyorsunuz dedi. Var mı böyle bir kısıtlama acaba?
  • airwolf26 kullanıcısına yanıt
    Kargo ücreti ne kadar?

• 
Sayfa: önceki 26392640264126422643
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.