Şimdi Ara

Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu] (2640. sayfa)

9 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 24 Misafir (4 Mobil) - 26 Masaüstü7 Mobil
5 sn
116.717
Cevap
2.771
Favori
15.411.134
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
334 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 26382639264026412642
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Akhenatonnn

çalışmıyor dediği adamın sgk dökümünden bikaç yıllık örnek vereyim belki utanır,onun yaşından fazla sigortam var.

Beyler sakin olun bakın arkadas aciklamiş bende devamını söyliyeyim yıllara gore sgk gelir artışına bakarsanız urun fiyatlarındaki artıs kadar gelirinizde artmış ben bunu kastetdim hiç çalışmayan geliri olmayan bir insan şok olur benim kasteddiğim bu amacım çalışmıyorsun diyerek sizi rencide etmek değildi. Kalbinizi kırdıysan hakkınızı helal edin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ares24 A kullanıcısına yanıt
    "urun fiyatlarındaki artıs kadar gelirinizde artmış " günün şakasını yapmışsın. komik değil ama.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkür ederim merakimi giderdiniz sagolun siparişler geldi bu arada fiyatlar uçuk tereyagi 2cay kasar pey ivir zivir 350 400 tuttu Allah herkesin yardımcısı olsn zor

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Ülke ekonomisi hiç iyiye gitmiyor, Buda doğal olarak piyasaysalara yansıyor, Arjantin olma yolunda koşarak ilerliyoruz. Etrafımız siyasi ve askeri yönden ateşten gömlek.... yıl geçmesin ki bir savaşa komşu olalım.... Irak , Suriye , Ermenistan, şimdi de Kırım/ Ukrayna
    Türkiye nin laik müslüman kalıp islam ülkelerine öncülük etmesi hem müslim hemde gayri müslimlerin en korktuğu şey...
    üretim bitti bitiyor, işsizlik roket gibi artışta . Lokomotif sanayi inşaat ve turizm. Onlarda pandemiden vuruldu zaten . Tüm bu bilgiler doğrultusunda gelir artışı demek komik... sadece son 4 yılda TL nereden nereye geldi bir bak... tuvalet kağıdı Basar gibi TL basıyorlar ...
    Özetle geliri olmayanlara Allah sabır versin, İŞ versin
  • ares24 A kullanıcısına yanıt
    resmi kayıtlara okadar takılma ,özelde sigorta primleri tam aldığın maaşa göre yatmıyor.mesela bu sene maaşa %10 zam aldık.

• airwolf26 kullanıcısına yanıt
    bizi ne ilgilendiriyorsa, taliban'a da çağrı yapmışız. kimlerle birlikte, afganistan, pakistan, biz... dert seviyor bizimkiler sanırım.

• kuzu sarma ile ne tür yemekler yapılabilir,aynen resimdeki gibi yarımşar kiloluk parçalar halinde geldi🤔

• Johny Constantine kullanıcısına yanıt

Yani şimdi tbg de 39 TL lık kağıt havlu tuvalet kağıdı peçete vs için 9 money diyor. Bende Sofia kağıt havludan 2 adet aldım indirimsiz 21.99x2=44 TL den mi kampanyaya sayıyor? Yoksa ödeme olarak GDI yani 24 TL ödediğim için 39 TL altı işlem olduğu için saymaz mı?

• C4H1T kullanıcısına yanıt
    Hocam 44 TL sayılacaktır ve Money' iniz yatacaktır.

• Teşekkürler bu iyi oldu 🙏

• az önce tatlıcıda soğuk baklava gördüm,nasıl bi tatlı acaba alıp tadan varmı,tatlı satamıyolarmı acaba 2 çeşit baklava koymuşlar koca dükkana tamda bu ayda en çok satılacak zaman🤔

• aslantug7 kullanıcısına yanıt

Dediğiniz gibi bu fiyata internette bile zor bulunur. Şuan bana teslimat yapan markette ürün stokta yoka düştü. İnşallah yarın teslimattan önce arayıp abi bundan kalmamış demez.

• airwolf26 kullanıcısına yanıt
    Ülke bitti ülke ne üretimi ne işsizliği
  • KARACABEYY K kullanıcısına yanıt

Peki hocam Kampanyanı oluşturdan kırmızı et tbg si oluşturdum.Anasayfadaki %20 kırmızı et kampanyasından et alınca indirimli fiyattan mı yoksa indirimsiz fiyattan mı hesaplar.

• economist52 kullanıcısına yanıt
    Hocam 1+1 ler de TBG ya da genel kampanyalar için bir adetin fiyatı sayılır ayrıca % sel indirimler de aldığınız yani düşük fiyat sayılıyor.

• KARACABEYY K kullanıcısına yanıt

GDİ gibi olur dedik ama yırtamadık desenizeMigros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu] Teşekkürler hocam..

• 1234Rambo kullanıcısına yanıt
    Kaostan faydalanmak, iç gündemi değiştirmek ve hortumları gizlemek için her şeye atlanmış olabilir 🤔
  • economist52 kullanıcısına yanıt
    Hocam rica ederim ne demek keyifli alışverişler : )

• quote:

Orijinalden alıntı: C4H1T

Yani şimdi tbg de 39 TL lık kağıt havlu tuvalet kağıdı peçete vs için 9 money diyor. Bende Sofia kağıt havludan 2 adet aldım indirimsiz 21.99x2=44 TL den mi kampanyaya sayıyor? Yoksa ödeme olarak GDI yani 24 TL ödediğim için 39 TL altı işlem olduğu için saymaz mı?

KARACABEYY hocamın da dediği gibi ilk fiyatından hesaplar ve yatar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Akhenatonnn

az önce tatlıcıda soğuk baklava gördüm,nasıl bi tatlı acaba alıp tadan varmı,tatlı satamıyolarmı acaba 2 çeşit baklava koymuşlar koca dükkana tamda bu ayda en çok satılacak zaman🤔

soğuk baklava hafif güzel bir tatlıdır ,ama orda yapılan nasıldır bilemem

• 
Sayfa: önceki 26382639264026412642
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.