Şimdi Ara

Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu] (2613. sayfa)

5 sn
118.257
Cevap
2.802
Favori
15.624.980
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
340 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 26112612261326142615
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 25 liralık alışverişe 10 money veren istanbulkart kampanyası için sanaldan verilen siparişlere money geliyor mu yoksa mağazadan mı yapmak lazım ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ProfessionalDoctor P kullanıcısına yanıt
    Geliyor

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • sonic35 kullanıcısına yanıt
    Siparişi kampanya döneminde mi teslim almak lazım acaba ? 4-17 Mart arasındaki kampanyada 17 Mart'ta sipariş verip 19 Mart'ta teslim almıştım, puan yüklenmemişti.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • TBG de bana 64 tl lik çamaşır deterjanına 10 money kampanyası var. Migros kampanyasında da 75 TL lik çamaşır bakım ürünlerine 15 money diyor. Bu çamaşır bakım ürününe toz deterjan girer değil mi ? Gümbürtüye gitmeyelim boş yere.

Bir de dün 60 tl lik tavuk,hindi,uzman kasap taze ve donuk köfte alışverişi için uzman kıyma aldım ama sanırım geçerli değil değil mi ? Kampanyaya da katılmayı unutmuşum zaten bugün kayıt oldum ama olmadı galiba bu ya :(

• Kendi TBG' mizde UN hangi kategoride arkadaşlar ?

• quote:

Orijinalden alıntı: dekonline

TBG de bana 64 tl lik çamaşır deterjanına 10 money kampanyası var. Migros kampanyasında da 75 TL lik çamaşır bakım ürünlerine 15 money diyor. Bu çamaşır bakım ürününe toz deterjan girer değil mi ? Gümbürtüye gitmeyelim boş yere.

Bir de dün 60 tl lik tavuk,hindi,uzman kasap taze ve donuk köfte alışverişi için uzman kıyma aldım ama sanırım geçerli değil değil mi ? Kampanyaya da katılmayı unutmuşum zaten bugün kayıt oldum ama olmadı galiba bu ya :(

Evet girer.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Johny Constantine -- 14 Nisan 2021; 16:6:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: vitriol

Migros Mübarek Ramazan geldi diye herhalde bazı ürünlerine indirimler yapmış:

mesela;

Migros yarım yağlı süt 4,45 iken 4,1 tl

ve

200 gr M marka kabak çekirdeği 9,95 iken 8,90 tl olmuş ey a dostlar!

yeşeee !!!

dün ve bugün aldıklarınız arasında var mı başka

dikkatinizi çeken küçük te olsa Migrosta fiyat indirimleri?

ramazan indirimi değil bime karşı indirim

https://www.bim.com.tr/aktuel-urunler/yarim-yagli-sut/aktuel.aspx

Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu]

bim a101 deeki bazı indirimlerin aynısını migros ta hemen yapıyor aynı ya das muadil ürünlerle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yedikeresekiz -- 14 Nisan 2021; 15:31:38 >

• UN Gıda kategorisindemi arkadaşlar ? Sanırımn kendi TBG mizde oluşturamıyoruz ?

• Benim merak ettiğim bir soru var. Örneğin peynir için kampanya yaptı migros:

• TBG kampanyasında 50 TL alışverişe 10 TL money veriyor diyelim. ilk alışverişte 30 TL ikinci alışverişte 22 TL peynir alınırsa bu money gelir mi?

• Herkes için geçerli bir kampanya diyelim 30 TL alışverişe 5 TL money verdiğinde 20-15 TL şeklinde alışveriş yapsak yani hedefi tek seferde yakalamazsak money gelir mi?
  • Johny Constantine kullanıcısına yanıt

Hem deterjan, hem et kampanyası için evet diyorsunuz değil mi yanlış olmasın :)

• darkemxre D kullanıcısına yanıt

Parçalı alışverişte olmuyor hocam. Tek seferde belirtilen rakamı geçmeniz lazım.

• ProfessionalDoctor P kullanıcısına yanıt
    Ben siparişin verildiği tarih dikkate alınıyor diye biliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: dekonline

Hem deterjan, hem et kampanyası için evet diyorsunuz değil mi yanlış olmasın :)

Hocam uzman kasap kıyma o kampanya dahilinde değil. Ama et kampanyası oluşturursanız onun içine girer.

Deterjan için cevap evet ama uzman kasap kıyma olmaz. Yani et TBG'si olsa olur. Uzman kasap köfteler için geçerli çünkü o kampanya.

https://www.migros.com.tr/60tl-ve-uzeri-pilic-hindi-uzman-kasap-taze-ve-donuk-kofte-urunleri-alisverisine-10-money-l-8d11d84?sirala=cok-satanlar&reid=1618405487688250795&markalar=830&espv

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Johny Constantine -- 14 Nisan 2021; 16:7:23 >

• yedikeresekiz Y kullanıcısına yanıt

ramazan indirimi değil bime karşı indirimMigros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu]  teşekkürler @yedikeresekizMigros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu] 

rekabet iyidir tabi her zamanMigros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu] 

bim şok ve a101 gibileri de sürekli en temel ihtiyaçlara da yeni yeni indirimler yapsın

yapsın ki

bizde migrostaki aynı muadil ürünleri 25/10 indirim veya biriken moneylerle kombolayıp daha hesaplı uygun fiyata alabilelim

ben a101 bim şok hiç uğramam yıllardır ama iyi ki onlar var ki;

sinangil 5 kg un halen 17,90 tl ( bulabilirsen 3 adet al 10 money de cabası)

yılların pahalı sosyete süpermarketi diye ön yargılı bildiğimiz

migros üç harfli marketleri takip ediyor , takibe devam devam

• https://www.migros.com.tr/derme-natura-medjoul-hurma-300-g-p-7b4a9e

Bu hurmayı tadan oldu mu acaba?

• Kemalpaşa, ŞEkerpare fiyatları çok yüksek migrosun, Bim A101 onlara göre çok düşük

Onlarda da rekabet yapsa iyi olur

Kemalpaşa tatlısını çok severim, A101 indirim yapmıştı bimde yaptı arkasından hatta afişte karalamışlar elle rakamı

• Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dadas2558

Hayinlerrr pinar sütü 12₺ye çıkarmışlar. Biraz daha alirim diye sevinmiştim

• dadas2558 kullanıcısına yanıt
    Orkide yağ ve pınar süt iyi ramazan döneminde daha güzel şeyler olabilirmiş

• krc58 kullanıcısına yanıt

Adet fiyatı 3 TL ye pınar süt yine iyidir sadece onda değil oynama bir çoğunda var...

• 
Sayfa: önceki 26112612261326142615
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.