Şimdi Ara

Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu] (2513. sayfa)

5 sn
118.148
Cevap
2.800
Favori
15.610.361
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
340 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 25112512251325142515
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 40/10 cips kampanyasından 2tl daha ucuza geliyor ama asıl hopi kampanyası bittiği için çok da iyi sayılmaz. Eskiden 5 veya 10 hopi vardı her pakette. Şimdi 1,2,3,5 ve 10 rastgele veriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi agahefendi10 -- 9 Mart 2021; 23:27:58 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • :ArHaus: kullanıcısına yanıt
    yazarken dikkat etmek lazım. sadece migros 'ta pl varmış gibi anlaşılmasın. bütün market zincirleri pl ürün ürettirir ve satar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aslında her zaman paketlerden menşei ülkenin Türkiye olup olmadığına bakarım alışverişte ama mercimek nasıl gözümden kaçmış anlamadım Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu]  Önceden Türkiye'ydi de sonradan mı Kanada oldu bilmiyorum ama yazık yani ülkemize yazık, çok üzücü bir durum.

Migros yeşil ve kırmızı mercimek Kanada menşeili olduğundan başka markalara yöneleceğim artık.

• agahefendi10 A kullanıcısına yanıt

hocam zaten 7.75lik cipslerde 1,2,3,4,5,10 hopi çıkıyordu , 5/10 hopi kampanyası varken de . 5/10 hopi 6.85ten çıkıyordu , şimdi ikisinden de 1,2,3,4,5,10 çıkıyorMigros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu] zaten kendi adıma konuşayım en az bir sene cips görmek istemiyorum 3.5 lira ortalamayla fazla cips ve hopi aldık Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu] 

• 5 martta 9 mart mağaza teslim sipariş verdim x2 money yatması gerekirken bir kez yatmış

• bradenburg B kullanıcısına yanıt

yatar hocam. daha siparişiniz size teslim edeli 1 gün olmuş . bazen normal money bile 1 günde yatmadığı oluyor. sayfalarca x2 puanın kalanı sonradan yattığı yazıldı buraya, birkaç gün bekleyin hala yatmazsa arar kayıt oluşturursunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmet8152 -- 10 Mart 2021; 10:58:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: simerazzı

Kampanya zamanı M ürünleri stoklarım ne pirincinde ne bulgurunda ne de bakliyatında böceklenme oldu. Saklama koşullarınız sıkıntılı olabilir

Saklama falan yok, 1kg alınır, 1 hafta içinde biter, zaten her hafta market yapıldığı için hiç bir üründe stok yapılmıyor.

Birisi de demiş kurtlu olması ilaçsız olduğunu gösterir, iyi de ürün tarladan kurtlu geliyor, yeterli temizliği yapılsa ve belli bir zamanda raf ömrü olsa neden kurtlansın, millet nasıl kurtlu yesin, yemem daha iyi!

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam bu şey gibi oldu, meyve suları çürük meyvelerden yapılıyormuş, doğal olduğu için çürümesi normal, sağlıklı demek ki meyve suları Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu] 

• Sanal market de geçerlidir.en fazla 2 adet ürün alınabilmektedir.

Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu]

• Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu]

• 18 lt Ayçiçek yağlarına %10 zam geldi, diğer ürünlere de gelmiştir. Marketlere yanıması ne zaman olur bilmiyorum

• tekne11 T kullanıcısına yanıt

Bu kullan at ürünmüdür ? Başlık almaya gerek yok değilmi ? Komple permatik gibi traş bıcağı sanırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Extralarge

Bu kullan at ürünmüdür ? Başlık almaya gerek yok değilmi ? Komple permatik gibi traş bıcağı sanırım.

Kullan at üründür, başlık gerektirmez.

• Johny Constantine kullanıcısına yanıt

Sağol üstadım o zaman 2 paket gömeyim inceden :)

• quote:

Orijinalden alıntı: tekne11

Sanal market de geçerlidir.en fazla 2 adet ürün alınabilmektedir.

az önce baktığımda bütün bölgelerde görünüyordu şimdi hepsinde kaldımışlar.

• sanal da stok bitmiş görünüyor mağazada geçerli olsaydı iyiymiş

• tekne11 T kullanıcısına yanıt

Görür görmez 2 tane almıştım 16.30 sipariş teslimli. Şimdi aradılar, ürün stokta ama ekleyemiyorlarmış siparişime. Merkeze mail atmışlar ürünü vermedikleri için, merkez de vermeyin diye geri dönüş yapmış. Vallahi çok üzüldüm :/

• Bende 10 dk önce sepete ekleyip mağaza teslimi alayım demiştim ama sipariş versekte vermeyeceklermiş desenize. Gün içinde hiç alabilen yokmu acaba ?

• barikat2005 kullanıcısına yanıt

Palmolive mağazadada aynı fiyatmı hocam ? 8 küsür TL.

• Merhaba arkadaşlar, sizlerin yardımına ihtiyacım var. Şubat ayındaki 10 TL indirim kodunu migros hesabıma tanımladım. 66 TL kırmızı et alımına 9 TL money kampanyasına da katıldım. Ardından da 68 TL et aldım. Tabi ki 10 TL indirim nedeniyle kasada 58 TL ödedim. Alışveriş üzerinden 3 gün geçmesine rağmen moneyler yatmayınca müşteri hizmetlerini aradım. Hata kaydı açtırdım. 1 hafta sonra Migros'tan kampanya şartlarını sağlamadığınız için money kazanamadınız mesajı geldi. Migros'taki süper zekalı arkadaşlar, ödediğim tutar üzerinden değerlendirme yapmışlar ve ona göre cevap yazmışlar. Migros mobil'de alışverişlerim kısmında 68 TL'lik et aldığım gözükmesine rağmen Money'lerin üzerine yattılar. Ben de bu durumu şikayet.var'a yazdım(migros mobil ekran görüntüsü ile beraber). Şikayet.var'da şikayetim Migros'a iletildi ardından da yayınlandı. Hatta kendi şikayetime yorum bile yaptım ama nafile.

Çok sinir oldum. Hakkettiğim moneyleri almak için nasıl bir yol izlemeliyim? Başına bu tarz olay gelen var mı? Bu arada hem 10 TL indirim hem de 66 TL'lik et kampanya açıklamalarında bu konu ile ilgili herhangi bir bilgi yok(olsa da birşey değişmez çünkü zaten kampanya tutarından daha fazla alışverişim var). Lütfen bana fikir verini yardımcı olun arkadaşlar. Teşekkürler...

• 
Sayfa: önceki 25112512251325142515
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.