Şimdi Ara

Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu] (2486. sayfa)

15 Kayıtlı Üye (8 Mobil) ve 37 Misafir (7 Mobil) - 37 Masaüstü15 Mobil1 iOS1 Android
5 sn
116.650
Cevap
2.771
Favori
15.403.102
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
334 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 24842485248624872488
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Yüz vücut el bakım 84/44 hangisi kişiye özel mi ? biz de combo yapalım ayrıntılı yazarsanız tşk

• Johny Costantine hocam,

Çay kahve kampanyasına nescafe 2 si 1 arada dahil mi acaba.Kahve kategori bölümünde hazır kahve olarak var ama emin olamadım.TBG gelmiş 69/13 olarak.Değerlendirmek istiyorum.

• mehmetveysi47 M kullanıcısına yanıt

Kişiye özel Tam Bana Göre Kampanyasıdır.

Size de aynı kategoride TBG geldiyse güzel bir kombo yakalayabilirsiniz. Kendi TBG'ni oluştur olmadığı için TBG gelmediyse yapacak bir şey yok. %50 indirimden belki cazip bir şeyler yakalayabilirsiniz.

• gokhan1964 G kullanıcısına yanıt

Sanal Market > Kampanyalar > 75 TL ve üzeri Çay, Kahve ürünleri alışverişine 20 Money sayfası > Arama bölümüne Nescafe yazma > Çıkan ürünleri en düşük fiyattan sıralama > Nescafe 2 si 1 arada 10 gr. çıkıyor.

Dahildir.

• bay baykuş kullanıcısına yanıt

Hocam teşekkürler cevap için.

• Arkadaşla x2 yada diğer money kazanımlarında ödemeyi Migros Hediyem Kart'la yapsak sorun çıkmaz değilmi ? Pauan gelirmi ?

• Canın sağ olsun üstadım. sen et üzerine sıkı çalışıyorsun bu aralar. o daha anlamlı

@legendim @mehmetveysi47 tbg kampanyaları arkadaşlar. benim gibi olanlar vardır diye paylaşma gereği duydum.

ayrıca banka kampanyaları olan dostlar alışverişlerini diğer günlere yayabilirler. malum, aynı yerden alışverişin ilki geçiyor sadece. ben yapı kredi için 150x4 alışverişi cumartesi, pazar pazartesi ve salı günlerine dağıttım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mytra -- 5 Mart 2021; 15:55:35 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Extralarge kullanıcısına yanıt

Sorun olmaz, kazanırsınız. Aksi belirtilmedikçe money kullansanız dahi kazanırsınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: MELİS9235

Fairy platinium plus 13kapsül sanalda 15.12₺ mağazada 18.90₺...bu farkın nedenini biliyormusunuz hocam

Mağazada 15 lira olması lazım hocam.

@bahtiyaraziz Sınır olmadığı için sıkıntı olmaması lazım hocam.

@gokhan1964 Dahil hocam ben de aldım.

@Extralarge Gelir hocam. Onlara katılım otomatik, manuel olarak katılım gerektirmiyor.

@mytra Teşekkürler üstadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Johny Constantine -- 5 Mart 2021; 16:12:41 >
  • Siparişi teslim aldım hedef 86 money ne olacak bakalım
    Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu]

• Parex ve Fairy genel kampanyasını uygulamada görünmüyor. Çay, Selpak, Tavuk felan görünüyor. Neden acaba ? Nereden katılmak lazım. ?

• Böyle bir haya veriyor tbg lerdr çözümü var mı?

Marka kampanyalarına katılmaya gerek yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: Johny Constantine

Mağazada 15 lira olması lazım hocam.

@bahtiyaraziz Sınır olmadığı için sıkıntı olmaması lazım hocam.

@gokhan1964 Dahil hocam ben de aldım.

@Extralarge Gelir hocam. Onlara katılım otomatik, manuel olarak katılım gerektirmiyor.

@mytra Teşekkürler üstadım.

Alıntıları Göster

Ben de öyle düşünüp alışverişi yaptım zaten. Tek sorun bu fairy ler biraz fazla beklerse sararıp bozuluyor. Bir önceki stoktakileri zor bitirmiştik. Bu sefer fazla beklemez zaten.

Teşekkürler.

• Bu Migros konusunu ve kombolarını okullarda havuz problemi yerine okutmak lazım. Denklem üstüne denklem, taktik üzerine taktik :) Alim olur millet valla.....

Sayelerinde herkes ekonomi profesörü oldu hocam.

• 3 al 2 öde uzman kasap köfte koymuş tıklıyorum limit 1 tane diyor tam komedi .

• Migros uygulamaya girerken bu bu numaraya ait üyelik yok çıkıyor

• phatron_23 kullanıcısına yanıt

Evet bende de sıkıntı var, patladı sanırım.

• Örnek olması bakımından fişi paylaşayım.

2x 90/36'dan 72 Money,
    Tbg 53/10 tavuktan 20 Money,
    2x 35/10 tavuktan 20 Money,
    Parex 30/20'den 20 Money,
    100/10 harcamadan 10 Money
    bekliyorum.

Ayrıca 25/10 indirimden 10TL, iki farklı kredi kartıyla 125+ ödeme yaptığım için 20 TL ve paraftan 9,90 TL paraf üstü gelecek.
    Üç tane de gör inan aldım.

Kaba bir hesapla 182 TL kazanç olmuş oldu. Umarım hesaplamada ve planlamada bir hata yoktur.

• 
Sayfa: önceki 24842485248624872488
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.