Şimdi Ara

Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu] (2280. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: deepway Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 29 Misafir - 29 Masaüstü1 Mobil
5 sn
118.159
Cevap
2.799
Favori
15.612.482
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
340 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 22782279228022812282
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • migros sanal market 180/20 indirim çeki tanımlamış , bu çek kullanarak aynı anda diğer kampanyalardan money kazanılır mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: alperkaya90

Markette Money ile birlikte indirimi kullanamadım. Ya money ya indirim düştü. Ya da kasiyer yapamadı.

Alıntıları Göster
    moneyle olmaz zaten 150 tl ödemen lazım,money kazanılan ürünlerden tbg vb alınıp kullanılabilir demek istemiştim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar,31 aralıktan önce migros yapacsgim moneyleri kullanmak için,tabi alacağım ürünlerden de money kazanacağım,bu moneyleri de 31 aralığa kadar kullanma zorunluluğu var mı ,yoksa Aralık'ta kazanılan moneyler için SKT farklı mı?
  • en ucuza en alkollü içecek ne alınır virüs temizliği yapalım😋

• İthal peynirler 1+1 bedava ama sanal markette düşmüyor neden acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • jestercat J kullanıcısına yanıt
    indirim düşüyor

• 700 gramı bimdeki kıytırık peynir fiyatına geliyor😋
    Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu]

• Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu]

Markette gördüklerim
    Ayrıca tişörtler vardı basic 14 ve 12 tl
    Gömleklerde 10 ve 18₺ gibi fiyatları değişmekteydi

• quote:

Orijinalden alıntı: Akhenatonnn

700 gramı bimdeki kıytırık peynir fiyatına geliyor😋

Üstadım mağazadada geçerlimi 1+1 ? Kampanyaya katılım felan gerekmiyor değilmi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Adamın 1’i

Arkadaşlar,31 aralıktan önce migros yapacsgim moneyleri kullanmak için,tabi alacağım ürünlerden de money kazanacağım,bu moneyleri de 31 aralığa kadar kullanma zorunluluğu var mı ,yoksa Aralık'ta kazanılan moneyler için SKT farklı mı?
  • probiotic kullanıcısına yanıt
    Ödüllü anket değil anlamında söyledim. Dediğiniz gibi, bir şey yok. Migros da öğleden beri diyor, güncelle beni. Güncelledik, gördük senemizi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Askaparta

Ödüllü anket değil anlamında söyledim. Dediğiniz gibi, bir şey yok. Migros da öğleden beri diyor, güncelle beni. Güncelledik, gördük senemizi.

süprizin ironi olduğunu anlasaydım 3-5 MB boşa harcamazdım :)

şaka bi yana, getir ve trendyol market alışverişlerimin Migros ve Carrefour'u baya bi katlamıştır. Bu arkadaşlar yeni teknolojilere pek uyumlanamadı gibi, kullanıcıya alışkanlık aşılayan ve bağımlılık yapan indirimleri beceremediler. Getir'de 80/40 indirimleri bu sene bol miktarda tükettik :)

• probiotic kullanıcısına yanıt
    Peki, geri beri geleyim. Getir buralarda yok, inşallah yakında bize de kuponlar getirir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Askaparta -- 25 Aralık 2020; 20:33:25 >
  • Askaparta kullanıcısına yanıt
    Laf ola beri gele.
  • KURTum kullanıcısına yanıt
    Hedifiniz 160 TL ve üzeri değilse Money kazanılır.

• Arkadaşlar gördüğünüzde inanın indirimlerini göremedim
    Hani 23-24unde şunda undirum 25-26 bunda indirim yazan 3-4 sayfalık kitapçığı diyorum. Mogroskopta yoktu. Nrrden bakabilirim?

• maligezgin kullanıcısına yanıt
    Hocam Gör İnan ürünleri her zaman olan kampanya türü değil genelde bir katalog dönemi oluyor diğer katolog dönemi olmuyor bir önceki katalog döneminde olduğu için bu katolog döneminde malesef yok muhtemelen 7 Ocak'ta yürürlüğe girecek katalogta Gör İnan ürünleri olacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KARACABEYY -- 25 Aralık 2020; 21:56:17 >
  • Askaparta kullanıcısına yanıt
    getirinde ne getirdiği belli olmuyor,siparişimdeki 35 liralık 30 lu L boy yumurtanın yerine aynı fiyata 10 lu m boy fındık kadar yumurta bırakıp kaçmış dolandırıcı bunlar ,üstelik bimden aldığım m boy yumurtanın yarısı kadar🤔migros karfurda bari böyle şeyler olmuyor,sorun çıkınca çözümü kolay.

• KARACABEYY K kullanıcısına yanıt

Teşekkürler. Peki çıkınca nerde yayınlanır? Bazen kasalarda rastlıyorum nette nerde olur?

• maligezgin kullanıcısına yanıt
    Hocam rica ederim Migros ya da 5M katalogları, Migros Mobil Uygulama, Migros Sanal Market Web sitesi, Migros Sanal Market Mobil uygulaması, Migros twitter, Migros Türkiye Facebook, Migros İnstagram, TV reklamları kanallarıyla en önemlisi ve daha fazlasını da Donanımhaber Migros yani bu sayfadan öğrenmeniz mümkün.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KARACABEYY -- 25 Aralık 2020; 22:7:54 >
  • 
Sayfa: önceki 22782279228022812282
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.