Şimdi Ara

Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu] (2226. sayfa)

16 Kayıtlı Üye (9 Mobil) ve 41 Misafir (6 Mobil) - 42 Masaüstü15 Mobil1 iOS3 Android
5 sn
118.213
Cevap
2.800
Favori
15.620.526
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
340 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 22242225222622272228
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yarından itibaren Ağız Bakım Ürünlerinde 1 Alana 1 Bedava kampanyası olacak.

Bilgilerinize.

İyi forumlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Extralarge

Sanalda tüm taciroğlu peynirler bademlenmiş. Hay şansıma................

hocam migrosta 

30/5 peynir,

kendi kampanyasnı yaptan da gelecek.

bir de mastercarda axess 250/25

başka bişiy var mı? combo?

• Johny Constantine kullanıcısına yanıt
    Zaten sanalmarkette hala sipariş hazırlanıyor görünüyor, teslimat saati 13:00-13:30 arasında olmasına rağmen. Ayrıca “hazırdır” diye mesaj da göndermemişler.

Eğer siparişi iptal ederlerse o zaman kendi MH’lerine yazacağım.
  • gimmeluck kullanıcısına yanıt

30/5 kaç defa yararlanabiliyoruz _?

• quote:

Orijinalden alıntı: Extralarge

Sanalda tüm taciroğlu peynirler bademlenmiş. Hay şansıma................

Yazın yine indirimdeyken 3lüsünü almıştım 2si bozuk çıkmıştı. Bozuk olmayan dilim de olgunlaşmamış peynirdi yani çok bir şey kaçırmadınız.

İzmir'de semt pazarında o fiyatlara gerçek Bergama peyniri ya da tulum alabiliyorsunuz. Tüm Ege'de böyle. Tabi İstanbul'u bilmiyorum.

Pazarcıya rakılık deriz en kral Ezine'yi verir.

• quote:

Orijinalden alıntı: fellini

Bu puan silinme meselesi bende de var maalesef ama yanlış hatırlamıyorsam daha önce de başıma geldi ve sonra kendi kendine düzeldi. Geçiçi bir durum olabilir.

Arkadaşlar bende sorun kalmadı. Bugün kasada görevli money var kullanalım mı dedi, kullandım. Sizde de muhtemelen düzelir.

• Bu migroskop dönemi tam bir hayal kırıklığı dişe dokunur bir indirim, doğru düzgün bir money kampanyası yok.

• albati kullanıcısına yanıt

Aynen hocam çok haklısınız. Siz İzmir'demisiniz ? Ben Şirinyer pazarından ufak bir peynirçiden alıyorum çok değişik aromalı bir peyniri var. Durdukça güzelleşiyor. Ama 2 haftadır tezgah açmıyorlar.

• Extralarge kullanıcısına yanıt
    Sirinyer pazarina gitme bu aralar koronanin tavan yaptigi pazar orasi izmirin her yerinden her tip insan o oazara geliyo ne varsa artik

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kronikyorgun kullanıcısına yanıt

Yapmayın hocam :( Zaten İzbanla her gün git gel 2 saatten fazla yolculuk yapıyoruz, otobüsü saymıyorum bile. Zaten son 10 gündür sol kolum ve eklem ağrılarım var.

Nerde oturuyon tam olarak

• quote:

Orijinalden alıntı: KARACABEYY

Hocam mobil uygulamadan yazabilirsiniz mesaj olarak ya da 444 10 44 u arayabilirsiniz sadece sebze dahil aldığınız ürünler içinde muhtemelen meyve saydığı ürün olmuştur sanırım limon da meyve olarak gözüküyor.

444 10 44 arayıp Müşteri temsilcisiyle görüstüm.

Kampanyaya katılım yapmadığımı söyledi.Katılım yapmam geekiyormuş

Bildiğim kadarıyla bu kampanyaya katılım yapılmıyordu.katılım butonu da yoktu.25 tl üzeri alısverise otomatik money yüklenmeliydi. @Johny Constantine

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sirphoenixx kullanıcısına yanıt
    Hocam allah razı olsun yarındı teslimat 150/30 money bonusu öğrendim sayenizde iptal edip tekrar vericem
  • kronikyorgun kullanıcısına yanıt

Şirinyerin üstü hocam, :) Siz sizin peynircinin lokasyonunu verin gidip alırım :) Ben tulumda sarımtırak ve full yağlı peynir severim. Beyaz peynirdede çok sert olmasını tercih ederim. Yumuşak peynir sevmem.

• economist52 kullanıcısına yanıt
    Hocam katılım vardı genel kampanyalar içinde katılmak gerekiyor.

• Emenike jübilemi yaptı ? Bilen varmı ?

Evet, ben Karşıyaka'dayım. Peynir ve kuruyemişi genelde pazardan alırım. Soğuk zincire dikkat eden, önceki günden gelip dolap çalıştıran pazarcılar var. Onlardan alırım. Zaten günde 20-30 teneke tulum satıyor adamlar, sürekli salamura açılıyor. Bulabilirseniz Bahar marka ezine tavsiye ederim. Ağızda dağılan cinsten.
    belki iş bulmuştur🤔

• quote:

Orijinalden alıntı: KARACABEYY

Hocam katılım vardı genel kampanyalar içinde katılmak gerekiyor.

Yanlış hatırlıyor olabilir misiniz acep? 

: Cipslerde 15/5 money e katılım olmadığı gibi bunada katılım yok diye hatırlıyorum

Kampanya bu:

• 
Sayfa: önceki 22242225222622272228
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.