Şimdi Ara

Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu] (2178. sayfa)

10 Kayıtlı Üye (4 Mobil) ve 30 Misafir (9 Mobil) - 27 Masaüstü13 Mobil1 iOS2 Android
5 sn
116.710
Cevap
2.771
Favori
15.409.640
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
334 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 21762177217821792180
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Extralarge

Sucukta A101 de Danet 300 gram dana fermente 15 TL civarından 10 TL ye düştüğünde birkaç paket alıyorum. Gayette güzel ürün. Helede bu fiyata....
    Hocam migrostaki polonez dana fermente 350 gram sucuk 35 liraya satılırken A101 deki aynı özelliklere sahip namet nasıl 10-15 lira oluyor..
    Aralarındaki fark ne olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi economist52 -- 24 Ekim 2020; 22:47:22 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • tam zeytinyağına geçeyim, sağlığa dikkat edeyim diyorum, aklıma şarküteri ürünleri (sucuk falan) civalı balıklar, glutenli hayatlarımız, hadi bunlardan kaçındın bir şekilde, köşede bekleyen korona geliyor, bana da bir gülme geliyor. neyse ayçiçek yağına devam.

• davetsiz07 kullanıcısına yanıt
    almadım ,tulum peynirlerinin tadını sevemedim.

• Akhenatonnn kullanıcısına yanıt
    halis muhlis bir erzincanlı bulacaksın, rica edip erzincan'dan tulum getirteceksin. ötesi hikaye.

• economist52 kullanıcısına yanıt
    danet güzel bi sucuk değil en kötü sucuk bence,namet heralde fermente değildir ve tarihi yaklaşmışsa fiyatı düşürmüş olabilirler. daha önce biçok kez gördüm üç harfli marketlerde kokudan yaklaşılamayan reyondaki sucukları indirim yapıp satmaya çalışıyorlardı.

• peynirimi sucuğumu köyden getirdim zaten,onun yanında labne ezine bazen süzmede alıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akhenatonnn -- 24 Ekim 2020; 22:58:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1234Rambo

tam zeytinyağına geçeyim, sağlığa dikkat edeyim diyorum, aklıma şarküteri ürünleri (sucuk falan) civalı balıklar, glutenli hayatlarımız, hadi bunlardan kaçındın bir şekilde, köşede bekleyen korona geliyor, bana da bir gülme geliyor. neyse ayçiçek yağına devam.
    Bilinçli ve ölçülü tükettikten sonra zararı olacağını düşünmüyorum.
    Şöyle ki, bazen bakıyorum insanlar yemeklere aşırı yağ katıyor.
    Örneğin fritözde yağın içinde patates kızartıyorlar.Asla yapmam ve yemem.peynirli-kıymalı poğaça yapıyorlar yine yağın içinde.Ben ne yapıyorum.çok az yağladığım tepsiye poğaçayı dizip fırına atıyorum.Bazen hiç ayçiçek yağı kullanmadığim zaman oluyor.tereyağıyla tepsiyi yağlamak.
    En önemlisi kızartmadan kaçmak, mümkünse hiç kızartma yapmamak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi economist52 -- 24 Ekim 2020; 23:2:35 >
  • Polonez sucuğun okkasi kaça ? Beni aşar ağa.....

• quote:

Orijinalden alıntı: Akhenatonnn

danet güzel bi sucuk değil en kötü sucuk bence,namet heralde fermente değildir ve tarihi yaklaşmışsa fiyatı düşürmüş olabilirler. daha önce biçok kez gördüm üç harfli marketlerde kokudan yaklaşılamayan reyondaki sucukları indirim yapıp satmaya çalışıyorlardı.
    Aynen hocam kardeşim sürekli a101 den alışveriş yapar.Tarihi yaklaşmıs ürünleri indirimle satıyorlarmıs.A101 in böyle bir politikası var,.Oda sürekli bu indirimli ürünleri takip eder.Sucukta hangi marka iyidir hiç bilmiyorum.Ben sucuğu 35ten alırken o 10-15 e alınca benle dalga geçiyor
    Örneğin 1 ay önce 10 kilo yudum tenekeyi 90 a satmışlar.

• economist52 kullanıcısına yanıt
    yudum 90 a satıldığında zaten o fiyatlar normaldi.
    sucuk var sucuk var yenilecek sucuk 60-80 lira.10-15 lirayı yemek daha sağlıklı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akhenatonnn -- 24 Ekim 2020; 23:27:27 >
  • davetsiz07 kullanıcısına yanıt
    Bana gelen %15 le aldım hocam , ailece çok beğendik. Diğer hesapta % 10 var onunla tekrar alacaktım , forumdaşlara kaç oran gelmiş merak ettim. Eğer ağır tat , sert kıvam seviyorsanız tavsiye ederim.
    Zaten ikincisi %50 var, ekstra %15 vardı, kampanyamı oluşturdan peynir oluşturdum içim kaşar almıştım, ondan gelen 13 tl money kullandım ve son olarak iki farklı günde 75 tl alışveriş yap 15 money kampanyası ile baya uyguna geldi. Kart kampanyası varmı bakamadım daha

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • arkadaşlar tahsildaroğlu nun tulum peyniri güzeldir, ha bir de bim de satılan dağlı marka tulum peyniri de güzel. kesinlikle alın tadın, bayılacaksınız, ha daha iyi tulumlar var tabi, ama her yerde bulunmuyor.

• ByBaterist kullanıcısına yanıt
    Tahsildaroğlu inek Ezine peynir favorim, kaşarı da iyidir muhakkak.. kampanyadan 2 paket Ezine aldım 20money ve 25/10 indirim kullanarak 2 paketi 30a aldım.

Sütaş süzme peynir alacaktım ama stok yapmak istemedim bozulabilir diye, peynir kampanyası az verimli geçti benim için

• quote:

Orijinalden alıntı: fearless_X

Çöp demişken benim bulunduğum ilde çöpleri bile pazarda yarı fiyatına satıyorlar,

Migrosta olgun muz satıyor ! yarı fiyatına bu arada, sıcak fırsat olarak düşünenler alabilir...

Alıntıları Göster

Olgun mu bozulmak üzere gibi duruyor yumuşamış ve şekerlemmiştir bunlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BèRuTTì

Olgun mu bozulmak üzere gibi duruyor yumuşamış ve şekerlemmiştir bunlar

Alıntıları Göster

Smootie mi ne yapacaksaniz boylesi dirisinden farki yok kanimca..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • BèRuTTì kullanıcısına yanıt

Artık tarihi geçmiş geçecek ürünler ile olgun bozulmuş ürünleri sıcak fırsatlarda daha çok göreceğiz gibi,

A101 tarihi geçecek ürünler başlığı bile açılmış hatta

Bu muzlar birkaç yıl önceye kadar çöpe atılırdı satılmazdı !!! Ben migrosta yıllarca böyle bir ürün hiç görmemiştim artık birçok markette standart.

• 3.alışverişimde de 150/15 kuponu geldi, toplamda 3 kupon ve 31.12.2020 son kullanım tarihli, birini kullandım teşekkürler migros.

• arkadaşlar bi şey sormak istiyorum.81 tl lik kırmız et alımına 12 money kampanyası varda şartlarda kıyma olarak saymamış 2 kilo kıyma alıcam ama dahil olurmu acaba.

• Aselsanci A kullanıcısına yanıt
    Sayılır.

• KARACABEYY K kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler

• 
Sayfa: önceki 21762177217821792180
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.