Şimdi Ara

Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu] (2067. sayfa)

18 Kayıtlı Üye (9 Mobil) ve 24 Misafir (5 Mobil) - 28 Masaüstü14 Mobil2 iOS3 Android
5 sn
118.240
Cevap
2.802
Favori
15.623.716
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
340 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20652066206720682069
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oluşturduğmuz TBG'ler x2 olarak mı yatacak?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • x2 ler kaç defa geçerli acaba merak edilen soru ?
  • evet arkadaşlar kombo tariflerini alalım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sirswager kullanıcısına yanıt
    olur hepsi, 40 daha mantıklı 30 yerine. 15/3 içecek indiriminde sınır olmuyordu bu money ama sınır yazmıyor yine. en kötü 2 keredir
  • Kendin yap önceden 2x yatmazdı şimdi üstünde 2x işareti var, 2x mı yatacak acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sirswager -- 3 Eylül 2020; 0:23:35 >
  • b0Ni kullanıcısına yanıt
    Değil mi, aynen hocam ben de öyle düşündüm.

Bir de kendin yap kampanyasının üzerinde 2x işareti mevcut sizde de öyle mi? Geçen senelerde kendin yap ile 2x alamıyorduk diye hatırlıyorum ama?

• quote:

Orijinalden alıntı: b0Ni

olur hepsi, 40 daha mantıklı 30 yerine. 15/3 içecek indiriminde sınır olmuyordu bu money ama sınır yazmıyor yine. en kötü 2 keredir
    En fazla 2 kere yararlanılabilir diye yazıyor zaten insertte.
  • manyax M kullanıcısına yanıt
    O zaman Alkolsüz içecekle beraber Lipton alınırsa 40/32 çok güzel görünüyor.

Aynen en iyi kombolardan birisi bu.
    Parex de unutmayalım, 2x ile 50/40 geliyor sanırım.

Bendeki Kendin Yap ile temizlik ürünleri kapsamına girerse 40/10 veriyor ve 2X olursa buradan da 20 kısaca 50/60 money veriyor.

Üstüne para almış oluyoruz

Kendin Yap 2x olmasa bile 50/50 oluyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sirswager -- 3 Eylül 2020; 0:40:56 >
  • Erikli 6X200 ml maden suları 1 tl 20 tane aldım bakalım gönderecekler mi
  • Ariel sivilarda indirim var P&g migros kampanyasinda 100 e 20 Money veriyor 40 money orda kampanyami olusturda camasir deterjani 58 e 10 money 20 de ordan

2x1.3l 2x20 yikama ariel sivilar 33.52 x3= 100.56tl alinirsa 60 money yazar 👍

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MuzminRahTs?z! kullanıcısına yanıt
    Kapıyorum ben de hemen hocam, teşekkürler.

• Normalde katalog indirimleri hemen uygulanmazdı, şimdi uygulanmış

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Kendin yap kampanyası oluşturunca detayları yazıyor siz oluşturduysanız bir bakın neler dahil.
  • TBG olarak tırtkop olmuş benim için ama genel dergi kampanyalarından yarınki X2 ile yapılabilecek kombolara bakalım bi :

NOT: Bildiğim kadarı ile " Kendi TBG'ni oluşturma " X2 olayına dahil olmuyor. Yanlışım var ise düzeltilirse sevinirim.

>>> 7 TL "7 Days" kruvasan alımına 2 Yerine 4 Money. Katılım sınırı ile ilgili bilgi yok. Böyle zamanda 1 kabul edebiliriz.

>>> 20 TL "Oreo, Milka bisküvi, Toblerone ve Milka 300 g" alımına 4 yerine 8 Money. Katılım sınırı bilgisi yok, 1 diyelim.

>>> 15 TL "ETİ" ürünleri alımına 3 yerine 6 Money. Katılım sınırı bilgisi yok, 1 diyelim.

>>> 12 TL "Ülker atıştırmalık" alımına 2 yerine 4 Money. Katılım bilgisi yok, 1 diyelim.

>>> 12 TL "Şölen" alışverişine 2 yerine 4 money. Katılım bilgisi yok, 1 diyelim.

>>> 10 TL "Torku atıştırmalık" alışverişine 2 yerine 4 Money. Katılım bilgisi yok, 1 diyelim.

>>> 10 TL "Lay's, Ruffles, Doritos ve Çerezza" alışverişine 2 yerine 4 Money. Katılım hakkı kart başına 2 defa.

>>>>>>>> Büyük Kombo >>>>>>
    20 TL Lipton ice tea alımına 5 yerine 10 Money + 15 alkolsüz içecek alımına 3 yerine 6 Money.
    Yani 20 TL lipton ice tea alımına TAM 16 Money kazanma şansı var.

lipton kampanyasına 2 defa katılabiliyoruz. Alkolsüz içecek kampanyasına da 2 defa katılabiliyoruz.

>>> 100 TL "Ariel, alo, fairy" alışverişinie 20 yerine 40 money. Katılım hakkı 1.

>>> Büyük kombo 2 >>>>

50 TL "Parex" alışverişine 20 yerine TAM 40 Money. Katılım bilgisi yok, 1 diyelim.

>>> Le petit marseillais duş jellerinde 1 alana 1 bedava var. Bir de genel 30 TL duş jeli alışverişine 5 money var. X2 ile 10 money verecek. Duş jeli kullananlar iyi bir kombo yakalayabilir. Katılım hakkı 2.

X2 kampanyası "kendi TBG'ni oluştura" dahil olursa işte o zaman bu kampanyalar bir de onu katarak daha da kombolanabilir.

Alışveriş yapmadan önce kampanya şartlarını bizzat kontrol etmeyi unutmayın, iyi alışverişler.

Teşekkür ederim hocam

• MuzminRahTs?z! kullanıcısına yanıt
    Bence göndermezler çünkü 15 adetten fazla satın alım toplu satın almaya giriyor ve iptal ediyorlar. Fiyat zaten hatalı ama fiyattan iptal etmeseler bile adet sayısından iptal edebilirler.
    Kampanyaya katılma şartı var mı gazsız içecek ve lipton için?

• Sleepwake33 S kullanıcısına yanıt
    Ben göremedim hocam uygulamada da yok

• 
Sayfa: önceki 20652066206720682069
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.