Şimdi Ara

Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu] (2062. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: mkaray , istanbul31 Daha Az
2 Kayıtlı Üye ve 22 Misafir - 24 Masaüstü
5 sn
118.223
Cevap
2.801
Favori
15.621.448
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
340 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20602061206220632064
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • omo 7,5 lukları bulamıyorum. halkalı, başakşehir tarafında gören var mı? işin ilginci bölgemde ki sanal markette ürün görünüyor ama ne tesadüf ki mağazaya gittiğimde ürünü rafta göremiyorum. illa kavga mı etmek gerekiyor. ürün bilerek çıkarılmıyor olabilir mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xweser -- 31 Ağustos 2020; 13:19:47 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xweser

omo 7,5 lukları bulamıyorum. halkalı, başakşehir tarafında gören var mı? işin ilginci bölgemde ki sanal markette ürün görünüyor ama ne tesadüf ki mağazaya gittiğimde ürünü rafta göremiyorum. illa kavga mı etmek gerekiyor. ürün bilerek çıkarılmıyor olabilir mi?
    Çıkarılmıyordur. Sorgulatın ürünü mağazada danışmada, bakın bakalım mağazada kaç stok var. Sonra 4441044'ü arayıp ürünler çıkarılmıyor deyin. Arayıp özür dileriz ürünleri lafa koyduk buyrun gelin alın derler sonra.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Johny Constantine -- 31 Ağustos 2020; 13:38:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Johny Constantine

Çıkarılmıyordur. Sorgulatın ürünü mağazada danışmada, bakın bakalım mağazada kaç stok var. Sonra 4441044'ü arayıp ürünler çıkarılmıyor deyin. Arayıp özür dileriz ürünleri lafa koyduk buyrun gelin alın derler sonra.

Alıntıları Göster
    eyvallah hocam da illa sinir edecekler yani. bir de bugün son günü. araçla başka mağazalara bakayım akşam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xweser -- 31 Ağustos 2020; 13:41:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Johny Constantine

Alıntıları Göster
    mağazadan teslimat seçtiğimde ürün ekleniyor. şimdi satın alsam sanal market fişini çek kazan kabul etmiyor gibi yorumlara göre. bir de buradan elimde kalacak :)

• uzun yıllardır alışveriş yaptığım migrostan ilk defa hafta sonu alışveriş yapmadım.bağımlılıktan kurtuluyorum galiba

• omo 7.5 kg. lık ürünü bulamayanlar, omo 6kg. ya abanabilir. hemen hemen aynı fiyata geliyor. o da bitmeden kapzılayın bence.

• Akhenatonnn kullanıcısına yanıt
    deterjanları kaçırma ufuk. a101 satmaz bu fiyata.

• Hangi deterjanları bademliyelim hocam ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Extralarge

Hangi deterjanları bademliyelim hocam ?
    omo active 6kg. gayet uygun.

• Sıvımı tozmu hocam ? Omo 7.5 Kg lık toz nasıl sizce ?
  • Extralarge kullanıcısına yanıt
    matik toz deterjan hocam. omo her zaman alınabilir markadır.

• ihtiyacım yok ,belki çok daha ucuzlar bedava bile olabilir

• Akhenatonnn kullanıcısına yanıt
    sen bilirsin ufuk.

• Arkadaşlar Rinso 10 kg 39,90 ve yanına iki adet Domestos eklesek 50/10 ile güzel olmuyor mu ?

Edit:Yanlış fiyat bilgisi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rorschach-db -- 31 Ağustos 2020; 16:59:41 >
  • evde 1 yıllık deterjan kuyusu rezervim var, ihtiyacı olan alsın

• Rorschach-db kullanıcısına yanıt
    ben olsam ucuz bulmuşken 2 paket rinso alırdım, domestos yetine market markalarıda alınır.

• migros son gün x2 yapmaz hocam. 3 eylül insert'ün ilk günü.

• 3 eylülde 2 kat money kampanya tek günlüktür şeklinde mesaj geldi
  • insanlar yanılmasın diye bu dönemin değil, yeni başlayacak dönemin ilk gün kampanyası olduğunu yazdım özellikle.

yoksa çoklu mal mı alınır, tek kalem mi geçilir? bir şey çıkar mı çıkmaz mı, kime yarar ya da yaramaz. ilgi alanımda olan şeyler değil. ben yararlanır, geçerim. gerisi müşterilerin bileceği iş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mytra -- 31 Ağustos 2020; 18:55:56 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3 adet omo color 7,5 kg ile 1 adet domestos aldım. ayrı ayrı fiş ve telefon ile. bunları bir de çek kazana ekleyip opetleri de aldık mı süper olacak.

• 
Sayfa: önceki 20602061206220632064
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.