Şimdi Ara

MİGROS GENÇLİK PAKETİ 19,90 ALEV ALDI!!! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
137
Cevap
6
Favori
25.750
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İçeriğe tam anlamıyla bakmadım. Bu tarz sepetler genelde satılan ve satılmayan ürünler(satılmayanları satmak için) harmanlanarak toptan satma adına yapılıyor.

Alt alta koyup toplayınca kara geçiyorsun ama satamadığı ya da senin almayacağın ürünü arada iteliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence gayet iyi kampanya tek tek aldığında çay kahve Nutella 20 ediyo geri kalanı beleş gibi bişi olmuş

• skt'ler düşündürüyor.
  • MİGROS GENÇLİK PAKETİ 19,90 ALEV ALDI!!!

• Fırsat için teşekkürler , linç ekibini ciddiye almanın anlamı Yok , çoğunluğu yerinden adım bile atmadan neyi nasıl sömürürüm onun derdinde , sağlıkçı arkadaşların şunu bunu yemeyin tavsiyeleri de önemli lakin sen çok güzel özetlemişsin silah zoruyla almıyorsunuz kardeşim

• cytcyt88 C kullanıcısına yanıt
    boş gezenin boş kalfası olduğun belli.

oturmuş tek tek hesaplamış bir de.

100 lira kart kampanyası bulursan diye bir şey yok. o zaman yolda 50 tl bulursan 15 tl ye gelecekti mantığa bak
  • Redbaron_1234 R kullanıcısına yanıt
    Yorum çok iyi kardeşim
  • Reco. kullanıcısına yanıt
    Çok komiksin ya cidden gülüyorum
  • gençliği yok etme paketi
    yapabileceğin en iyi şey o olur zaten.
    Paketin hepsi 25 lira eder diyen adam gelmiş neler diyor.Noldu koçum haksız çıkınca hemen atara geçtin
    işime yaramayan paketi senin gibi detaylıca incelemiyorum. sayemde hesap kitap yapmayı öğreniyorsunuz

sen ekmeğine nutella sürüp yemeye bak kafanı yorma

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reco. -- 21 Eylül 2017; 13:57:8 >
  • gençlik bunları yemekle yok olmaz ancak sığ düşüncelerle yok edebilirsiniz ki onuda yapıyorsunuz zaten.
  • sıcak fırsat ama çokta abartılı değil.
    normalde 25li paket çaya 7 lira verdiniz mi hiç ? öyle tek tek hesaplarsanız kendinizi kandırırsınız.
    Normaldir.Sen kendini düşünüyosun çünkü..Ben o bi zamanlar "Migrosun şok indirimleri"ni paylaştığım zaman aldığım teşekkürün haddi hesabı yoktu.Bi sürü şey paylaşmıştım.Saç şekillendirici bile vardı.Benim ihtiyacım yoktu ama belki birisi aldı.Ben belki 2-3 saatimi ayırıp tek tek ürünlere baktım delist olanların linkini alıp burada paylaştım.İnsanlarda faydalandı.Zaten forumun amacı bu.Buraya giren bi insan hiç bir karşılık ödemeden yararlı bilgilere ulaşabiliyor.

Senin mantığın şu ;

Örneğin birinin telefonu arıza yaptı forumda çözüm arıyor..Bunu araştırıp biyerden bulup yazabilirsin.Ama sen banane ya benim telefonum mu arızalandı sanki deyip yardım etmiyosun.
    Ben kim ne derse desin aldığım kadar veririm.Buraya sanal çadırı araştırırken katıldım ve bana , hayatıma kattığı şeyler (maddi anlamda) fazlasıyla var.

Hadi eyvallah.Şimdi istediğini söylesin herkes
  • last_uk kullanıcısına yanıt
    Ben zaten en ucuzlarını bulup öyle karşılaştırdım kardeşim 4.49 mesela çay internette var.

Sen ben için sıcak değil belki yenecek gidecek.Sen bakkallara sor sıcak mı değilmi
  • Paketteki ürünleri normal şartlarda da alanlar icin çok çok iyi bir sıcak fırsat . sağlıksız diyen arkadaşlar sağlıklı olan ne var ki ona bakarsak ekmek de yememek lazım.Fiyat gayet iyi bence . Teşekkürler

• Skt kaç acaba ürünlerin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • biz ona gerçek fyatı 25-30 desek bile colgate çekide var onuda atlamamak lazım.tek sevmediğim today caramal onu çıkarsak bile fırsat fırsattır.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.