Şimdi Ara

Migros eti lifalif yulaf ezmesi 4.45tl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
3
Favori
3.183
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Normalde 5 liradan satılıyor her yerde ben vg yaptığım için sürekli kullanıyorum Migros'ta indirime girmiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmet056 -- 16 Ağustos 2017; 18:42:38 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• satamıyolar ki 5 liradan aldıydım yiyemedim acaba neye katık edip yesem süte koyuyom saman gibi oluyo
  • quote:

Orijinalden alıntı: .Eray.

satamıyolar ki 5 liradan aldıydım yiyemedim acaba neye katık edip yesem süte koyuyom saman gibi oluyo

Yoğurtla gideri var dostum yoğurt dene.
  • Migros bu indirimi hep yapıyor sakın 4.95'ten başka yerden almayın

En ucuz kh ve protein kaynağı tadı saman gibi olsada mecbur...
  • .Eray. kullanıcısına yanıt
    Yemeden yarım saat önce yoğurt yada ayran ile karıştırın. Bsya güzel oluyo

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçen aldım bi türlü yiyesim gelmiyor :)

• Merhaba,

Muz,nektarin,çilek,ahududu yoksa böğürtlen ve tarçın ile deneyebilirsiniz.

• quote:

satamıyolar ki 5 liradan aldıydım yiyemedim acaba neye katık edip yesem süte koyuyom saman gibi oluyo

Hocam kuru Kayısı kuru üzüm cevizle yiyorum çok güzel oluyo

• .Eray. kullanıcısına yanıt
    Yulafla yogurtu karistirin,yarim saat dolapta bekletin sonrasinda 1-2 yemek kasigi pekmez le karistirin ve gömün

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmet056

quote:

Hocam kuru Kayısı kuru üzüm cevizle yiyorum çok güzel oluyo

Canım çekti akşam yapayım bir operasyon lifalife .
  • 20 kilo verdim sayelerinde:)

• Teşekkürler biraz stoklayalım.

• blenderda iyice öğütüp süt ile karıştırdıktan sonra fondip yapabilir miyiz ki acaba ? diğer türlü bi yoğurtla yeniyordu onda da ağızda çiğnerken isyan ediyordum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar ben başlayalı 2 ay falan oldu çok bilgim yok o yüzden bunu genelde sabah bide antremandan önce yiyorum antremandan sonra yesem sorun olurmu

• Tarifi veriyorum ,

70-100 gram kadarını Rondo dan geçiriyoruz iyice kum gibi oluyor sonra muz koyabiliriz isteğe bağlı ve normal süt koyuyoruz isterseniz bu içim fitler var kendinden aromalı onun vanilyalı olanıyla birlikte karıştırabilirsiniz afiyet olsun çok güzel oluyor

• Geçen 3,5 TL ye Trabzon'da yerel bir markette rastladım. 3 paket stokladım.Ben bunun her türlü tatlı çeşidini denedim. Tadı güzel olmuyor. Ben de neden acı olmasın dedim. Ortaya benim damak tadıma uygun bir lezzet çıktı.

5 kaşık yulaf ezmesi, 5 kaşık su(kıvamına siz karar verin ama böyle yaptım),kırmızı pul biber,nane,kekik,tuz,bir tatlı kaşığı salça. Bunların hepsini aynı kapta karıştırın. Sonra tavaya az yağ döküp karışımı tavaya boşaltın. Suyunu çekene kadar pişirin. Üstüne yumurtayı kırın ve tavanın kapağını kapatın. Biraz bekleyip ocağın altını kapatın. Kapağı da 2 dakika sonra açın.

Anca böyle tadı bir şeye benzedi ve diyet yapanlar için de çok uygun.

Şunu da atmadan geçmeyelim :) .https://eksisozluk.com/entry/60448147

• Bu yulafı oldu olsası hiç sevemedim çok acayip tadı var 3 yıl vucut geliştirme yaptım yemedim yine kusuruyorum direk

• Bunun kardeşi var bir de: Kaanlar lor peyniri.
    Evde bunlar varsa biri kilo vermeye ya da kas yapmaya çalışıyor demektir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hacı1992

Geçen 3,5 TL ye Trabzon'da yerel bir markette rastladım. 3 paket stokladım.Ben bunun her türlü tatlı çeşidini denedim. Tadı güzel olmuyor. Ben de neden acı olmasın dedim. Ortaya benim damak tadıma uygun bir lezzet çıktı.

5 kaşık yulaf ezmesi, 5 kaşık su(kıvamına siz karar verin ama böyle yaptım),kırmızı pul biber,nane,kekik,tuz,bir tatlı kaşığı salça. Bunların hepsini aynı kapta karıştırın. Sonra tavaya az yağ döküp karışımı tavaya boşaltın. Suyunu çekene kadar pişirin. Üstüne yumurtayı kırın ve tavanın kapağını kapatın. Biraz bekleyip ocağın altını kapatın. Kapağı da 2 dakika sonra açın.

Anca böyle tadı bir şeye benzedi ve diyet yapanlar için de çok uygun.

Şunu da atmadan geçmeyelim :) .https://eksisozluk.com/entry/60448147

Ekşideki entrylerden buna iyi güldüm akşam akşam

kartal tibet'in başrol oynadığı "tarkan" filminde aşağıdaki diyalogu işitince yemeyi bıraktığım yemdir.

hancı: "buyrun beyzadem?"

tarkan: "bize iki geyik budu. atıma da yulaf ezmesi."

hancı: "başüstüne beyzadem. başüstüne."

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Galatas4ray -- 16 Ağustos 2017; 22:30:21 >

• Galatas4ray kullanıcısına yanıt

Lakin geyik budunu alabilecek bütçem olsa zaten bakmam yüzüne de el mahkum :) .

Ben bunu görmemiştim. Tarkan filmini küçükken izlemiştim belki ondan hatırlamıyorum. Son 6-7 senedir Türk filmi izleyemez oldum(maalesef kulaklarım duymuyor 6-7 senedir.).
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.