Şimdi Ara

migros condomlarda indirim (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
225
Cevap
10
Favori
38.666
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
59 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • alkol böbrek karaciger kalp safra mideyi eline verir
  • Yanilmiyosam Migros Anadolu gurubunda. Dolayisi ile bu indirim mantikli gozukuyor, tuketiciyi tesvik etmek yada stoklari eritmek icin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sabah migrosta kasiyer etiketleri değiştiriyordu. Diğerlerinde indirim olma durumu var mı dedim. 10 gün önce aslan sütünde bir günlüğüne yüzde 25 indirim vardı,dedi. Vay anasına dedim, reklam yasak nasıl haber alacağız dedim. Zor dedi. Ben evliyim, evlenecek arkadaşlar (kadın/erkek ), migros çalışanı olmasını kriterleriniz arasına ekleyin derim :)
  • 10 diye bi limit yok, dün akşam 35 adet aldım mavi kutu'lardan.
  • Devam ediyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: merikop

Sabah migrosta kasiyer etiketleri değiştiriyordu. Diğerlerinde indirim olma durumu var mı dedim. 10 gün önce aslan sütünde bir günlüğüne yüzde 25 indirim vardı,dedi. Vay anasına dedim, reklam yasak nasıl haber alacağız dedim. Zor dedi. Ben evliyim, evlenecek arkadaşlar (kadın/erkek ), migros çalışanı olmasını kriterleriniz arasına ekleyin derim :)
    Hocam reklam yasak, indirim de yasak isin asli. Alkol ve tutun urunlerinde ozendirmeyi saglayan reklam ve kampanyalar yasak aslinda.

Ama iste anadolu grup sahiplerinin yagciligini herkes bilir. Bu adamlar evde uretilen biraya vergi sarti getirilmesini oneren insanlar. Bunlara her is serbest.

Tekelcilere yazik.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yüksek oranlı yerli içeceklerde de kampanya bekliyoruz Migros!
  • merikop M kullanıcısına yanıt
    ciddi mi ya? nasıl hiç haberim olmadı...

bunlardan haber alabileceğimiz bir platformu var mı migrosun
  • Anlaşılan geç kaldık.
  • Devam ediyor mu ona göre gideyim iş çıkışı
  • chatlaxs kullanıcısına yanıt
    Haftasonuna özelmiş.

ben bugün öğlen 1 de gittim sordum. haftasonuna özeldi dediler.
    Fiyatlar indirimsizdi.
  • Konuyu daha yeni gördüm. Cumartesi günü alışveriş yaptım.17 adet tuborg, 6 adet carlsberg ve 3 adet amsterdam aldım. Tek seferde hepsini aldım. Hatta görevli dedi ki adetli alacaksanız ona göre depodan verelim :)

Kamyon çağırıp hepsini alasım geldi bi an :)

ekleme: geçen hafta da Rakı'larda indirim varmış. Bakalım bu hafta ne yapacaklar. Viski yada vodkalarda olur kesin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Qbert1903 -- 18 Mart 2019; 17:57:31 >
  • ttrusem kullanıcısına yanıt
    Alkolü ağzıyla içen adamlardan ne istiyosunuz ya kime zararı var. 2 sevap alacaksınız diye milletin yaşamına karışmayın, herşey çıkar olmuş, kaf edenlerin çoğu da bi fakirin karnını doyurmayan namaz bile kılmayan kişiler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi simerazzı -- 18 Mart 2019; 18:21:32 >
  • 3 adet 6lı aldım. Ama iyi markalar hep tükenmiş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: besttrr

Yanilmiyosam Migros Anadolu gurubunda. Dolayisi ile bu indirim mantikli gozukuyor, tuketiciyi tesvik etmek yada stoklari eritmek icin.
    Tuborg ile anlaşması bittiği için stokları bitirdiler

Kaynak mağaza müdürü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DarthWorm -- 18 Mart 2019; 21:7:42 >
  • DarthWorm kullanıcısına yanıt
    O zaman bira satamıcak koca migros efes içenmi kaldı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • radko kullanıcısına yanıt
    Onu bilemem :) anlaşması bittiğini biliyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: _AsDeRf_

Hocam reklam yasak, indirim de yasak isin asli. Alkol ve tutun urunlerinde ozendirmeyi saglayan reklam ve kampanyalar yasak aslinda.

Ama iste anadolu grup sahiplerinin yagciligini herkes bilir. Bu adamlar evde uretilen biraya vergi sarti getirilmesini oneren insanlar. Bunlara her is serbest.

Tekelcilere yazik.

Alıntıları Göster
    Bizim burda tekelciler topladı zaten citroen kango veya doblo'larla

• Haram zıkkım olsun desek yeridir, hem haram hem zararlı bir zıkkım

• quote:

Orijinalden alıntı: yaris29

Wstehaner 10.13 ₺
    Migrosta uzun zamandir weihenstephaner 10 küsür lira. Diğerleri yeni indirime girmiş sanırım.

Bu arada heineken 11.50 gösteriyor arkadaşın paylaştığında. Bunun indirimsizi ne kadardı yahu

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.