Şimdi Ara

migros condomlarda indirim (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
225
Cevap
10
Favori
38.666
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
59 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    http://m.hurriyet.com.tr/meyve-ve-alkol-15378451

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • krep kullanıcısına yanıt
    Krdsm yapma beni ifşa ediyorsun

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bittimi indirim? Haberimiz olmadı

• radko kullanıcısına yanıt
    Son yarım saat diyebiliriz.Çoğu migros saat 22:00da kapanıyor.Bu gün sönmüş kasiyer öyle söyledi

• neden ki 1 gün de fişli satılsın
    migros condomlarda indirim

• Hafta içi kampanya devam ederse haber verin arkadaşlar. 2. Dalga stoğumu yapayım:)

• quote:

Orijinalden alıntı: ririii

Abi keşke varim almasaydın ya. En iğrenci o :)/):):):))/)/)/):):)))

Alıntıları Göster
    Sorma ya. Cimriligim tuttu bi an. Simdi iciyodum da keske tuborg gold alsaydim diorum.

• ben baktım bir fiyat değişimi var gibi ama biralarda sadece bende içmediğim için bira almadım ama votka viski ve likörlere gelirse alırım

Edit birde anons oldu saat 21:50 de alkol satışı sonlanıyor diye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berk70 -- 17 Mart 2019; 22:28:51 >
  • İstedikleri kadar yapsınlar, ben artık kendi alkolümü evde üretiyorum. Ne baş ağrıtıyor ne kusturuyor. Üç defa distile edince harbiden bu marketlerde satılan rakılar ginler vodkalardan bin kat lezzetli ve keyifli oluyor. Genelde iki distile öneriyorlar aroma için fakat arada diğer istenmeyen alkoller (propanol methanol gibi) biraz kaldığı için biraz olsa baş ağrısı ve bulantı kusma yapıyor ama yine o içkilerden daha kaliteli. Burada yaşıyorsanız ve düzenli alkol tüketiyorsanız evde kendiniz yapmanız her zaman sizin menfaatinize olacaktır. Yoksa bu maaşlara bu alkole para dayanmaz.

• alkollü içeceklere İndirim belirten sarı etiket takmak hükümetimizce yasak arkdaşlar. Lütfen mağazalarda niye indirim yok diye sorun çıkarmayın, gördüğünüz fiyat indirimli fiyat
  • quote:

Orijinalden alıntı: simerazzı

alkollü içeceklere İndirim belirten sarı etiket takmak hükümetimizce yasak arkdaşlar. Lütfen mağazalarda niye indirim yok diye sorun çıkarmayın, gördüğünüz fiyat indirimli fiyat
    Hükümetimizce bir beyne sahip olmak da yasak

• Fiyat yüksek olduğu için insanlar şaraplara yöneldi. Mecbur kaldılar... stok maliyeti

• bugün sürüyor mu acaba ?
  • Burdaki tepki içenlere değil içmeyi bilmeyenlere.Herkes normal içmiyor arkadaşlar bunu kafanıza koyun.İçenlerin %90 nı bağımlı olmuş etrafa zarar vericek şekilde içiyor veya zarar verebilicek seviyede içiyor.Trafiğe çıkıosun adam sarhoş kendime zararım var diyor karpacak öldürecek birini,İçiyor karısını çocugunu dövüyor sarhoştum diyor kurtarıo kendini, yolda gidiyorsun adam içmiş karı kıza sevgiline vs laf atıyor ama bilinci yerinde değil serbest kalıyor alkolden dolayı bu ve bunun gibi durumlarda kimse alkole iyi diyemez haliyle tepki gösterir.Ben içmiyorum iyi içen beni ilgilendirmez zararı kendinedir ama içmeyi bilmeyen ortalık yerde içip beni rahatsız edicek şeyler yaparsa o zaman tepkimi sözlü olarak değil bizzat bilegimle veriyorum genelde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Galatas4ray -- 18 Mart 2019; 11:16:1 >
  • hala devam ediyor mu bu fiyatlar gören duyan bilgi verebilir mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Fus Ro Dah

Felsefeye giriyorum din. Sicak firsatlara giriyorum din. Konu disina giriyorum din. Ulke gundemine giriyorum din. Midem bulaniyor artik din lafi gormekten.
    İbrahimi dinlere izin verirseniz olacak olan budur. Bu yüzden Mustafa Kemal Atatürk laikliği ilke edinerek önünü kesmişti zaten.

Daha çoook anlayacaksınız hayatınızın her alanında din muhabbetinin neden önü alınmaz bir mevzu olduğunun. Arkasına kutsalı aldığı için kendine bir şey de söyletmez, hep daha fazlasını ister.

Geçmiş olsun.
  • İlk fırsatta da iki tane 6'lık çakmaya gidiyorum Carlsberg. Aslansın Migros.
  • Bitti mi yav, çay arkadaş nasıl haberimiz olmadı

• quote:

Orijinalden alıntı: fearless_X

bugün sürüyor mu acaba ?
    Bitmiş

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.