Şimdi Ara

Migros BKM Express Mobil Ödeme Money Kampanyası (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
76
Cevap
10
Favori
10.319
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Hocam arkadaş Migros hediyem karttan bahsetmiş sanırım. Hediyem karta yükleme yaparken hiçbir money club bilgisi istemedikleri için bence bkmden 10 money gelmez;) yine de aydınlatır mısnız olayın detayını?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: black_leon

Hocam arkadaş Migros hediyem karttan bahsetmiş sanırım. Hediyem karta yükleme yaparken hiçbir money club bilgisi istemedikleri için bence bkmden 10 money gelmez;) yine de aydınlatır mısnız olayın detayını?
    Hediyem kart almaktan vazgeçtim. Normal alışveriş yaptım. Malum 60 tl üzeri zeytinyağı indirimleri ..

• Kampanyadan sadece Money Club Kart üyesi olup, iletişim bilgileri eksiksiz ve iletişim izinleri alınmış müşteriler yararlanabilir.

Bu kısma dikkat edin arkadaşlar. Money club kartım için çok 6 Nisana kadar kişisel bilgiler izni vermemişim ben. 107 tl ilk ödemeyi bkm Express ile yapmama rağmen kartta gereken iletişim izni verilmediğinden kasiyer daha sonradan kampanyadan yararlanamayacağımı yani money puanın yatmayacağını söyledi. Kasiyer hatası diyerek müşteri hizmetlerini arattırdı. Orda da saçma sapan şeyler zırvaladı kapattım. İşin özü kartınızın iletişim izni verilmediyse önce kayıt edin. Kayıt yazıp 7447 e mesaj gönderip gelen mesajdaki linke tıklayıp güncelleme yapmaları gerek money club kart bilgileriyle...

• Enpara banka kartı ile ödeme yapılamama sorunu halen aynı mı, düzelme olmadı mı acaba?

• 12 mayısa uzamış bkm kampanyası

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • BKM odemesi ne demek.. bkmye kayitli kartla mi? yoksa bir yere bkm sifresi filan mi giriyoruz?? yoksa uygulamadan mi??
  • raskolnikov77 kullanıcısına yanıt
    Hocam bkm mobil uygulamasini telefona indiriyorsunuz ve bkm ye kayitli kredi kartinizda olmali sonrasinda sigara, alkol, tl yukleme urun gruplari haric en az 60 tl alisveris yaparsaniz kasada mobil odeme ile odeyeceginizi soyleyeceksiniz ve o anda bkm mobil uygulamanizda acik olmali sonrasinda bkm uygulamasinda express odeme butonu var ona basacaksiniz sonrasinda migros kasa odemesi butonu cikacak ona basacaksiniz ve bes haneli sifre olusacak onu kasiyere ileteceksiniz, kasiyer o sifreyi ekrana girecek sonrasinda bkm ye kayitli kredi karti icin tele sms gelecek bkm uygulamasina o sifreyi gireceksiniz odeme tamamlanmis olacak ve ertesi gun money kartiniza 10 money yuklenecek her money kart bir defa yararlanabilir.

Son olarak bazi kasiyerler bkm mobil odemeyi bilmiyorlar eger boyle durumla karsilasirsaniz sunu soyleyin yapmasi gereken islem kasa kapatilacak, kredi odeme secilecek ve 6 giris yapilcak ve bkm odeme yapilmis olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KARACABEYY -- 29 Nisan 2018; 0:12:50 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KARACABEYY

Hocam bkm mobil uygulamasini telefona indiriyorsunuz ve bkm ye kayitli kredi kartinizda olmali sonrasinda sigara, alkol, tl yukleme urun gruplari haric en az 60 tl alisveris yaparsaniz kasada mobil odeme ile odeyeceginizi soyleyeceksiniz ve o anda bkm mobil uygulamanizda acik olmali sonrasinda bkm uygulamasinda express odeme butonu var ona basacaksiniz sonrasinda migros kasa odemesi butonu cikacak ona basacaksiniz ve bes haneli sifre olusacak onu kasiyere ileteceksiniz, kasiyer o sifreyi ekrana girecek sonrasinda bkm ye kayitli kredi karti icin tele sms gelecek bkm uygulamasina o sifreyi gireceksiniz odeme tamamlanmis olacak ve ertesi gun money kartiniza 10 money yuklenecek her money kart bir defa yararlanabilir.

Son olarak bazi kasiyerler bkm mobil odemeyi bilmiyorlar eger boyle durumla karsilasirsaniz sunu soyleyin yapmasi gereken islem kasa kapatilacak, kredi odeme secilecek ve 6 giris yapilcak ve bkm odeme yapilmis olacak.
    sagolasin :)

• quote:

Orijinalden alıntı: raskolnikov77

sagolasin :)

Alıntıları Göster
    Arkadaşın söylediklerine ek olarak kartın internetten alışverişe açık olsun kardeşim.Ben ödeme esnasında açmayı unutmuşum.Bir anda kasada sıra oluştu.Malumun insanımız sabırsız.Söylenmeye başaladılar.Allahtan hemen bankanın uygulamasından hallettim.

• onur1155 kullanıcısına yanıt
    hiç sormayın, sıra bekleme kültürü yok memlekette, bir de gelip ensenize kadar yaklaşırlar, temas ederler, kavga etmek an meselesi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Asriell

Enpara banka kartı ile ödeme yapılamama sorunu halen aynı mı, düzelme olmadı mı acaba?
    Hiç bir banka kartı ile olmuyor. Ben hm BKM ye hem de migrosa şikayet bıraktım.
    Bkm hemen dönüş yaptı. Bunun migrosun tasarrufu olduğunu ve sadece kredi kartı geçerli dedi.

Dün migros dönüş yaptı. O da aynı şeyi söyledi. Ben kredi kartı kullanmadığımı ve ne bkm ne de migros katalog ya da internet sitesinde böyle bir kural yazmadığını belirterek kasada gereksiz yere beklediğimi, insanların arkada bana tepki ile baktıklarını ve 10 moneyden faydalanamadığı mı belirttim. Kızcağız var efendim dedi, nerede diye sorunca bkm sitesine, migros sitesine be migroskopa baktı bulamadı ve siz haklıymışsınız dedi.

Bende 10 moneyi talep ettim sizin hatanız dedim. Ama yine olmaz dediler vermediler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarkat -- 29 Nisan 2018; 12:13:16 >

• Şöyle resim yükleyeyim de anlaşılır olsun

Migros BKM Express Mobil Ödeme Money Kampanyası
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Bu bkm experes ucretlimi arkadaslar bi kesintisi uyelik aidati vs varmi ??

• quote:

Orijinalden alıntı: kronikyorgun

Bu bkm experes ucretlimi arkadaslar bi kesintisi uyelik aidati vs varmi ??
    tabiki ücretsiz.

• sensodyne 25 e 10 ve bkmexpress 60 a 10 birleştirip kombo yapayım dedim. açılış mağazası kasiyerlerin hiç biri de işi bilmiyor. bkm den giriş yaptılar ne şifre sordular ne bişey sadece telefon numaramı verdim. ödeme geçti fişte ödeme kısmında bkmexpress yazıyor ama hiç bir karttan çekim yapılmamış 1 saat mağazada problemi çözmeye çalıştım en sonunda dedim ki bu ürünler mağazada kalsın sistemsel bir sorun var dedim zaten daha da beceremediler gittim başka money kart ile başka mağazadan kampanyadan faydalandım. Sonuç ne mi oldu? iki farklı üyeliğe de 20 money yattı gör inan da cabası:)65 lira harcadım 42 lira geri geldi. sistemde açık var ilgililere ilettim ama ilgilenen olmadı.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.