Şimdi Ara

Migros bind marka çikolatalar %50 indirimli

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
63
Cevap
4
Favori
6.858
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • https://www.sanalmarket.com.tr/arama?q=Bind

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Eyvallah canısı

• Deterjan olmasın dikkat

• nasıl bir markadır acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: marduk82

nasıl bir markadır acaba
    En kaliteli çikolata markalarındandır. Ankara Ankamall'de satış yeri de var hatta. Fiyatları pahalıdır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: neverktulu

En kaliteli çikolata markalarındandır. Ankara Ankamall'de satış yeri de var hatta. Fiyatları pahalıdır.

Alıntıları Göster
    tsk ederim. magazada geçerliyse aksama bi uğruyayım o zaman.
  • Çok kötü çikolata. Eski kalitesi yok. Geçen bayramda almıştım bozuk çıktı iade ettim.
  • mağazada geçerli mi gören duyan oldu mu?
  • supernaturel.emin kullanıcısına yanıt
    Geçerli
  • Profilo avm migrosta hiç yoktu Bind marka çikolata. (eskiden olurdu ya bitmiş ya kaldırmışlar)
  • quote:

Orijinalden alıntı: neverktulu

Alıntıları Göster
    Tam sipariş verecektim altta çok kötü Bozuk çıktı iade.ettim diye yorum yapan oldu eski kalite yok.mu hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: eyozgurluk

Tam sipariş verecektim altta çok kötü Bozuk çıktı iade.ettim diye yorum yapan oldu eski kalite yok.mu hocam

Alıntıları Göster
    Valla hocam ayıptır söylemesi geçen sene kız istemeye giderken gümüş gondolun içine 2.5-3 kg kadar bind çikolata doldurmuştum ve evlendikten uzun bir süre sonra bile evimizde yemiştik o çikolataları. Ben bind satıcısı değilim ama bir bozukluk falan da görmedim açıkçası.

• SKT'lerine dikkat edin, markette baktım hepsi çok kötü görünüyordu ve SKT'ler yakındı
  • Evet Skt leri yakın olduğu için indirim olmuş muhtemelen.Ben bir kaç çeşidinden aldım bekleneni vermedi.Bizim kız karamelli olanını çok beğendi ama. Mİgros ana konusunda paylaştım ama pek ilgi görmedi. 10 tl çikolata alışverişine 2 money de hediye ayrıca.Yalnız kaplama olanlar şeker draje kategorisinde olduğu için money vermiyor
  • Yerliymiş firma. Bimdeki Lindt çakmalarına benzettim ben ismini.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar yorumlar çelişkili aldım.ama.İptal.De.edebilirim miğrosa uğrayan fotosunu çekip buraua atabilir mi bir de skt yi

• quote:

Orijinalden alıntı: yusuf24

Deterjan olmasın dikkat
    aynen bimde öyle.

• quote:

Orijinalden alıntı: dermani06

Evet Skt leri yakın olduğu için indirim olmuş muhtemelen.Ben bir kaç çeşidinden aldım bekleneni vermedi.Bizim kız karamelli olanını çok beğendi ama. Mİgros ana konusunda paylaştım ama pek ilgi görmedi. 10 tl çikolata alışverişine 2 money de hediye ayrıca.Yalnız kaplama olanlar şeker draje kategorisinde olduğu için money vermiyor
    Hocam tadı kötü.müydü ben de sanalmarketten aldım ama iptal edebilirim

• Truff aldım mağazadan. Skt: 05/19

Tad olarak bir sıkıntı Yok.

• Bölgemde fındıklı bitmiş ya tüh. Yarın teslim alıcam. Deneyince yazarım tekrar.

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.