Şimdi Ara

Migros Ağız Bakım 1+1 | Carrefour %50 (23-26 Kasım | 21-25 Kasım 2019) (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
379
Cevap
41
Favori
62.869
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
38 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Tekirdağ Çerkezköy benimkisi, çalışan elemanla alakası yok yukarıdan gelmiş göndermeyin talimatı. Şikayetvarda da var benzeri şikayetler. Herkese 1 tane kaldı diyorlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • çok daha az emek ve zamanla daha iyi temizliyor...
  • Vanity Fair kullanıcısına yanıt
    ertele gelene kadar
  • alpermete A kullanıcısına yanıt
    iyi de siparise kapatin o zaman. sirf bu "urun yok, sunu verelim" muhabbetinden dolayi 1 yildir sanal market kullanmiyordum. ayni bokmus megerse, degisim yok.

• migros bu yıl kampanyada feci saçmalıyor.. ben cuma akşamı kasiyere kampanyayı sordum bilmiyorum dedi.. mağaza müdürüne sordum o da bilmiyorum dedi.. telefon bırakın size dönüş yapayım dedi.. cmt başlayacak olan kampanyadan cuma akşamı haberleri olmaz mı yaa 😂

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • dün 2 tane colgate diş fırçası almıştım, kasada düşmedi ben de iade ettim. Reyonda tüm ürünlerde 1 alana 1 bedava yazıyor olmasına rağmen hem de.
  • antique kullanıcısına yanıt
    büyük mağazalara gidin 5m migros yada kipalara

küçüklerde aradığın ürünler az , satıcılar ve müdürler indirimden bir haber bilerek yapıyorlar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Azazel Geri Dönüyor -- 24 Kasım 2019; 15:25:41 >
  • Vanity Fair kullanıcısına yanıt
    Bende 2900 siparişi verdim benide aradılar elimizde 1 adet var depodan isteyecez dediler. 2 gün sonraya erteledim bakalım ne olacak

• quote:

Orijinalden alıntı: Azazel Geri Dönüyor

büyük mağazalara gidin 5m migros yada kipalara

küçüklerde aradığın ürünler az , satıcılar ve müdürler indirimden bir haber bilerek yapıyorlar...
    öneri için tşkler.. ben MIGROS'tan alacaklarımı çoktan aldım zaten..
    dün akşam da arkadaşlarla bi tane AVM'ye gitmiştik kafede oturmaya..
    orada da KARFUR varmış.. bahaneyle diş ipi + birkaç diş macunu daha aldım
  • Kampanyayı unuttum gittim fırça aldım 2 gün önce. Moralim bozuldu Yine de gidip kampanyadan faydalanacağım uzun süre ihtiyacım kalmaz
  • Aldiginiz urunlerin tarihine bakin bir cok urunde eski tarihli urun var

• belo3 kullanıcısına yanıt
    Bu urunu hoc bir magazada bulamadim almis oldugunuz magazada daha varmiydi hangi magaza sehir

• bu_rock01 kullanıcısına yanıt
    Fişin üzerinde yazıyor hocam. İstanbu/Tuzla beydağı mağazası. Başka yoktu ama 4,5 gündür görüyorum mağazalarda. En son acrloftta gördüm. Ondan önce maltepe ofisparkta gördüm. Vardı yani ürün. Ama kampanyanın ilk günü alınması lazım. Sonra kalmıyor. Personeller alıyor, vatandaş alıyor, bide parçalanma olayı var tabii , çoğu mağaza parçaladı. Teklisi daha pahalı daha çok ciro yapar diye ayırıyorlar.

• Onur market 50 ml sensodyn florürlü 6 tl. Ağız bakım ürünleri %40 indirimli.

Watsons sensodyn bakım ve koruma 75 ml ve diş fırçası ve özel çantası 19.90

Delist ürün harici diğer yerlere bakmadan alışveriş yapmayın.

• Anadolu efes moneyler yatmadı benim yatan oldu mu??

• varvara61 V kullanıcısına yanıt
    19 kasım da yaptığım alışverişin diğer moneyleri 1 gün sonra yattı. Anadolu efes hala yatmadı. 2 gün sonra kayıt oluşturdum gelen giden yok. Beklemedeyim.
  • 180/20 kodu olup kullanmayan varsa rica edebilir miyim?

kendi hesabımda çıkan kodla sipariş verdim ama klasik 'elimizde 1 tane var' yalanıyla teslim etmiyorlar. ertelediler 3 gün sonraya.

diğer hesabımızda da çıkmıyor kod. inat ettim alıcam :D

• Dün migros sanal marketten ağız çalkalama suyu ve diş macunu aldım bir tane yollamışlar kampanya yok muydu nasıl oluyor anlamadım

• 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.