Şimdi Ara

Migros 7.5tl'lik Ülker Sakız, Şekerleme Alışverişine 3d Dahil Sinema Bileti (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
203
Cevap
21
Favori
21.183
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ben yazdım ama cevap olmadıysa yapmak gerekenleri tekrar yazayım başkaları görsün
    uygulamayı indirip kaydol, sonra referansın olan kişiyi davet eden olarak kodunu kaydet
    sonra alışveriş fişinin resmini gönderiyorsun, onaylanırsa da hem kendi kaydın için hem de referans olan kişinin kaydı için 2 biletin oluyor
  • Fatih kullanıcısına yanıt
    Hayır 2 bilet gelir o şekilde. 1 tane fiş gönderirseniz, 1 tane de ref kodu verdiğiniz kişi de fiş gönderdiğinde. Ama az önce resmi teyit aldım, her kullanıcı 2 kez faydalanabiliyormuş bu fiş kampanyasından, tabi yeni alışveriş fişi göndererek. Benim yöntemimle 17TL ye birlikte kazandan da bilet aldığınızı düşünerek 3 cinemax bileti kazanabiliyorsunuz. Gayet güzel bir kampanya, Qumpara cinemax kampanyası sonrası iyi geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marjinal01 -- 22 Ekim 2017; 23:25:44 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kendi referans Numaramı nereden bulabilirim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Düzgün bir Türkçe ile ne yapacağımızın sırasını adam gibi yazacak biri yok mu?

• Arkadaşlar bu referanslı iki kişininde bilet kazanabilmesi için herhangi bir kampanya olur mu? İlla bu şekerleme kampanyasımi olması lazım? Sütas kampanyası daha iyi benim için onunla katılmak istiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: OmeaR

Düzgün bir Türkçe ile ne yapacağımızın sırasını adam gibi yazacak biri yok mu?

Gayet güzel anlatmışlar son sayfaları oku.

İlla ağzına kadar verelimmi fırsatı

• Biletler 5 dakikada geldi helal olsun. Bunları sinemaya gittiğim gün aktif edeceğim değil mi arkadaşlar?
    Birde bu sütas kampanyasında 3D geçerli galiba alan var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ordan Geçenbay -- 23 Ekim 2017; 17:49:36 >
  • Ref Paylaşım konuları başka sıcak fırsatlar için var. Bu fırsat için olmaması gerektiği ile ilgili bir kural yoktur umarım.

Genel Ref Paylaşım Konusu

https://forum.donanimhaber.com/cek-kazan-uygulamasi-ref-paylasim-konusu--129539871#129539871

• referans yollayabir mi biri acaba
  • Fişi gönderdim daha sonra ürünlerin barkotlarini tektek okutup gönderdim. 30 dakika oldu gelen giden olmadı bekliyoruz sınama önünde seans kaçtı :))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pacasi_camurlu -- 24 Ekim 2017; 15:18:19 >
  • Arkadaşını getirden kazandığımız bileti gişeden aktif edemedim. Gişe görevlisi olmuyor dedi. Nasıl yapılacağını bilen var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Lithium87

Arkadaşını getirden kazandığımız bileti gişeden aktif edemedim. Gişe görevlisi olmuyor dedi. Nasıl yapılacağını bilen var mı?

Hocam gişede aktif ettiniz mi bileti programdan, 24 saat süresi oluyor aktif edince? Gps falan kontrol ediyor orada mısınız diye. Ben daha kullanmadım kullanan arkadaşlar bilgi verirse iyi olur.

• arkadaslar kardeşimin telefonuna davet yapıp bilet yüklemesini yapıcam bu sayede bana 1 ona 2 bilet gelicek bunda sorun yok ama ben o kodları onsuz nasıl kullanabilirim malum biletler telefonun konumuna göre falan alınıyor o yanımda olmayacak biletleri ben kullanacagım varmı yolu yöntemi
  • Bugün aynı hesaplara 2. kez fiş gönderdim, yine 5 dk sürmeden geldi biletler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marjinal01 -- 25 Ekim 2017; 0:21:27 >
  • 30 dk içinde geldi. Aktif etmesi biraz uzun sürdü hisseye gelmeden aktif edin. Tertemiz sistem aldık hemen bileti girdim filme :))

• Referans girmek icin birlikte kazan secenegine basiyorum ama hicbirsey acilmiyor bu sorunla karsilasan var mi tabletten deniyorum ama farketcegini sanmiyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Birisi fiş paylaşa bilirmi belki sistem aynı fişiyer

• quote:

Orijinalden alıntı: Jonathanlivinston

Birisi fiş paylaşa bilirmi belki sistem aynı fişiyer

Sistem fişi direk çekip paylaşmadan hediye almayı engelliyor. Öyle dosya olarak da paylaşamazsınız fiziksel nüsha ister.
  • Johny Constantine kullanıcısına yanıt
    Sen fişi yolla biz.çekeriz onu hocam

• Bu kampanya kasıma kalmaz gibi geliyor bana :)

Alacaklar değerlendirsin bi an önce

Yoksa yine vay efendim kasım sonuna kadardı diye ağlama duvarına dönebilir burası...

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.