Şimdi Ara

Migros 7.5tl'lik Ülker Sakız, Şekerleme Alışverişine 3d Dahil Sinema Bileti (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
203
Cevap
21
Favori
21.183
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vitriol -- 21 Ekim 2017; 23:56:56 >
  • çek kazan uygulaması, sinemanın yanında gps falan çok teferruatlı olmuş. kasada sinema biletini versene işte, alt tarafı birkaç liralık indirim sağlayacak ona da bin takla attırıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blekwolf -- 21 Ekim 2017; 22:46:53 >
  • çok kötü bir uygulama kaç defadır fiş yüklemeyi deniyorum yüklenmiyor

birde üzerinde yazan tarihlere kesinlikle inanmayın geçen kampanyada örnek ay sonuna kadar geçerli yazıyordu kafalarına göre limit koyup doldu diyerek işi bitirdiler aldığımız ürünler elimde kaldı

bir diğerinde aynı şekilde 2 tane hamburger menu derken bir tanesini sinema yolladılar

yani kısacası kullanıcı dostu değil beni hep zarara uğrattı memnun değilim
  • gps olayı nedir?

bileti program üstünden aktive et dedikten sonraki süreç nedir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar kuponu aktive edemiyorum. İllaki sinemanın yanında mı olmam gerekli.

• 30.11.2017 olmuş hediye bilet son kullanım tarihi

• Referans alabirimiyim acil

• Emegi gecen herkese tesekkür sayenizde 15 liralik ülker zararli yiyecegim oldu

• quote:

Orijinalden alıntı: barbaros5050

arkadaşlar referans olabılır mı bana bırısı rıca etsem.. bırde tam olarak ne yapmamız gerekıyor..önce alıs verıs yapıp sonra uygulama ındıırmemız mı gerekıyor ?

Bu soruya cevap gelmedimi? Merak icinde bekliyoruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eagle_man -- 22 Ekim 2017; 14:17:42 >
  • eagle_man E kullanıcısına yanıt
    ben yazdım ama cevap olmadıysa yapmak gerekenler
    uygulamayı indirip kaydol, sonra referansın olan kişiyi davet eden olarak kodunu kaydet
    sonra alışveriş fişinin resmini gönderiyorsun, onaylanırsa da hem kendi kaydın için hem de referans olan kişinin kaydı için 2 biletin oluyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: scorpion20

ben de yaptım alışveriş, referans alayım

Pm attım

• İnanmazsınız ama 3 bilet verdi. Arkadaşlar kampanyaya katıldım. Arkadaşımıda davet ettim. Şimdi bana 1 tane alışveriş yaptığım için, 1 tane de referans olmamdan 2 tane verdi. 1 tanede referans olduğum arkadaşıma verdi. Yani toplam da 3 tane verdi.

• 30.10 ay sonuna kadar geçerli davetten gelenler, kampa şartlarına göre

30 kasıma kadar geçerli olması lazımdı oysa..

• Kampanya güncellenmiş arkadaşlar. Birlikte kazan son kullanma tarihi 30.11.2017 olmuş.

Peki bizim kazandığımız biletlerde tarih hâlâ 30.10.2017 görünüyor.? Aceba bu kazanilanlar da 11. Aya kadar uzatılacak mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: dj halid

Kampanya güncellenmiş arkadaşlar. Birlikte kazan son kullanma tarihi 30.11.2017 olmuş.

Peki bizim kazandığımız biletlerde tarih hâlâ 30.10.2017 görünüyor.? Aceba bu kazanilanlar da 11. Aya kadar uzatılacak mı?

Hocam şimdi destekle iletişime geçtim bakalım ne diyecekler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Johny Constantine

quote:

Orijinalden alıntı: dj halid

Kampanya güncellenmiş arkadaşlar. Birlikte kazan son kullanma tarihi 30.11.2017 olmuş.

Hocam şimdi destekle iletişime geçtim bakalım ne diyecekler.

Bende destek bölümünden yazdım bakalım ne diyecekler mail bekliyoruz😀

Aslında birkaç arkadaşımız daha yazsa belki birşeyler olabilir

• bıletı foto cekıp yolladım.. tamam kazandın su tarıhe kaadr dedı.. ama bılet vs kod bırsey gelmıycek mı mesaj olarak yada maıl olarak ?
  • Ya arkadaşlar bana kod geldi ama davet ettiğim arkadaşıma gelmedi hiçbirşey elimizde 1 bilet var yani şu anda nolacak şimdi

• quote:

Orijinalden alıntı: collumanatomicum

Ya arkadaşlar bana kod geldi ama davet ettiğim arkadaşıma gelmedi hiçbirşey elimizde 1 bilet var yani şu anda nolacak şimdi

Davet ettiginiz arkadasin girmesi gerekiyor.Ben de ayni sekilde yanlis yaptim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ah be en başına yazsanıza o zaman adam gibi kardeşim yok ref yasak mef yasak yerine. Bir hayrınız olsaydı yarım yamalak iş yapıyorsunuz

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.