Şimdi Ara

Migros 7.5tl'lik Ülker Sakız, Şekerleme Alışverişine 3d Dahil Sinema Bileti (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
203
Cevap
21
Favori
21.181
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Geçen akşam gittik sinemaya, 3 bilet kullandık fakat birinde sıkıntı çıktı, "kod kullanılmış" hatası. Neyse ki ekstra bir biletim vardı, aktifleştirip kullandım. 3D gözlükler dahildi. Hatalı hediye bilet için müşteri hizmetlerini arayacağım hafta içi.
  • arkadaşlar çek kazanda referans linki yolladım o linke tıklayıp üye yaptım ve yeni üye fiş yükledi kod ona geldi bana bilet gelmedi bu sorunu yaşayan oldu mu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Crossclimatt kullanıcısına yanıt
    Kampanya stokları tükendi hocam
  • Sahte GPS sorunu ile karşilaşan varmi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ucuz Roman

30Ekim skt tarihli biletler hala kullanılabiliyor mu acaba?

uygulamayı güncelleyince skt 30.10 çıktı. bu bilet kullanılmaz mı şimdi :/

• Bende de durduk yere 30.10 oldu referans ile gelen kod. Oysaki tarih falan yoktu ve 2 ay süre var deniyordu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bende alışveriş yaptım fişi falan herşeyi sakladım. Uygulamaya fatura fotoğrafını gönderdiğim andan itibaren, o gün biletleri kullanmam mı gerekiyor? Yardımcı olacak Pm'de atabilir.
  • Hangi uygulamayla yapiyoruz bunu link var mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wampire^^

Arkadaşlar bende alışveriş yaptım fişi falan herşeyi sakladım. Uygulamaya fatura fotoğrafını gönderdiğim andan itibaren, o gün biletleri kullanmam mı gerekiyor? Yardımcı olacak Pm'de atabilir.

hayır fişi yollayınca programa biletler geliyor 2 ay geçerli ordada yazıyor zaten son kullanım tarihi.

• quote:

Orijinalden alıntı: tur1st

Hangi uygulamayla yapiyoruz bunu link var mi?

çek kazan markette aratın

• Kampanya bitti mi ? Bilgisi olan var mı ?

• Galiba bitti çek kazandada yok migrosta da.. normalde 19 kasımda bitiyodu erken bitirmişler.

• ehliask kullanıcısına yanıt
    Limit dolduğu için tarihinden erken bitti kampanya. Çek kazan da başka kampanyalar var artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: scorpion20

Limit dolduğu için tarihinden erken bitti kampanya. Çek kazan da başka kampanyalar var artık.

Justsnapte daha uygun ve güzel kampanyalar var şu an.
  • 2 tane alasko frigo alana cinemaximum bilet diyor çek kazan migros ta geçerlimi acaba 5 liraya çok iyi..

• quote:

Orijinalden alıntı: BèRuTTì

2 tane alasko frigo alana cinemaximum bilet diyor çek kazan migros ta geçerlimi acaba 5 liraya çok iyi..

2 tane değil 2 kutu.
  • evet 2 kutuymuş bi kutuda kaç tane varki:) kaça patlıyor bize kışında pek yenmez ya bu:))

• arkadaşlar benimde 3 tane davet biletim vardı 30/12 idi şimdi baktım uygulamaya 31/10 diyor, gidip tecrübe eden varmı bu biletler geçmiyor mu şimdi? yarın çocuklarla sinemaya gideceğim

• quote:

Orijinalden alıntı: quarisma2005

arkadaşlar benimde 3 tane davet biletim vardı 30/12 idi şimdi baktım uygulamaya 31/10 diyor, gidip tecrübe eden varmı bu biletler geçmiyor mu şimdi? yarın çocuklarla sinemaya gideceğim

Sayfayı yenileyin.
  • kod takası yapmak istiyorum. ben de digitürkten alınma thor-ragnarok ve doğu ekspresinde cinayet var.
    oğlumu küçük vampir filmine götürcem. pm
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.