Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Migros 6lı akım korumalı priz 26TL (Bölgesel olabilir)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
28
Cevap
2
Favori
3.580
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Ev Elektroniği ve Aletleri >> Migros 6lı akım korumalı priz 26TL (Bölgesel olabilir)
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    61 Mesaj

iade ettim direk aldılar, ücret iadesi yaptılar, hatta kartla ödemiştim nakit yaptılar, iyiki bu konuyu gördüm aydınlanma geldi, kullanmayacağım eşyayı vermiş oldum
    |
    |
    sincax kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |
    Sıkı pirizlere fiş takamayanlar fiş ucundan kalınca tornavidayı piriz yuvalarına sokup kanırtarak gevşetme yapabilirsiniz çok gevşek olursada yangın çıkartabilir sıkı olması iyidir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Ben bugün aldım denk gelince, hala 26 tl.

En kötü iade ederim diye düşünüp aldım ama diğer arkadaşların yazdığı gibi bi zorlama durumu yok, notebook şarj adaptörünün topraklı fişi bile gayet rahat takılıp çıkarılıyo.

Reyonda 8-10 tane vardı, İstanbul anadolu yakasında, almak isteyip nerde buldun diyen pm atsın görür görmez cevaplarım. Maksat üyeler faydalansın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UML -- 22 Aralık 2019; 23:56:32 >
    |
    |
    Bahsedilenler: crazyvz

Guzel taktik aslinda hepimizin boyle yapmasi lazim. Urunu paylasiyosun saniyeler icerisinde bitiyor.

|
    |
    UML kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: sincax

2 yıl önce tuncmatik tsk6136 modeline benzer bir modeli n11 den aldım birkaç ay sonra fişi takmaya çalışınca o kadar zorlamama rağmen fişi takamadim. 6 tane prizin sadece birine takiliyor. Hayatımda böyle birşeylede ilk kez karsilastim. Aldığıma pisman oldum. Bir daha da bu markanın ürününü almayi düşünmem.
    Ben de sırf bu yüzden aynı tip üründen vazgeçmek zorunda kaldım, hem de mutfak gibi ıslak bir ortamda. Korumalı yapacağız ayağına fiş takmak için yumruk attırıyorlar bize.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Bir ay kadar önce 2 tane aldım. Fişlerin girmeme gibi bir sıkıntısı olmadı. İnşallah koruma durumunu test etmek zorunda kalmayız 👍. Viko marka olanlarda indirimde 30 küsur ama tam rakamı hatırlamıyorum.

|
    |

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Mobilya Takımları
haberler
Bey Azura
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,250
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.