Şimdi Ara

MİGROS 5M'de DEMIRDÖKÜM DUVAR TIPI ISITICI ** 39,90yTl ** (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
0
Favori
45.142
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Aynı ürün Tansaş'lardada aynı fiyattan satılıyor, dün Ankamall içindeki 5M migrostaydım, epey vardı ellerinde. İsterseniz peşin fiyatına 6 veya 12 taksitte yapıyorlar kredi kartına Migrosta.
  • quote:

Orjinalden alıntı: hayabusaaa

arkadaşlar banyo için en iyisi şudur

http://www.kumtel.com.tr/giris.asp?kat=isiticilar&urunid=58

bu modeli istersen suyun altında yıka:D.düğmesi bile plastikle kaplıdır ve su geçirmez(IP 24)

1000 wattlık olanı banyoyu hamama çeviriyor

sakın beni kumtelci sanmayın ama web sitesine elim alışık,örnek veriyorum;nede olsa bütün çinliler aynı marka :D

Üstte bağlantısını verdiğiniz modeli suyun altına sokanın vay haline. Siz (sanırım) şu modeli kastettiniz: Kumtel KUM-2600 (IP24)

• fiyat performansı çok çok iyi..

teşekkürler dd
  • bende yaklaşık 2 senedir blu-line var zamanında 80 liraya tansaşdan alınmıştı gece 10'dan sonra ve sabah sularında yakmak güzel oluyor özelliği 10dk'da küçük bir odayı yaşanılabilir sıcaklığa getirmesi elektrikde benim gibi tarifelerde kullanırsanız (kaAN) en fazla 5-10 lira etkiliyor) ama kesinlikle elektrik sobaları ve ufo'lardan kat ve kat daha iyi onlar adamı kurutuyo neden anlamıyorum birde yaydıkları ısı tek bir yüze oluyor .. bunun eksisizi ise fazla ses çıkarması 70db falan kısaca bunun sesinde zor uyunur ...

ama her öğrenciye öneririm ürünü çünkü tam öğrenci işi öğrenci odası ürünü !
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.