Şimdi Ara

Migros 5999 TL'ye iPhone 11 satacak! İşte detaylar (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
578
Cevap
7
Favori
92.880
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bizim aydindaki migrosta almamislar hala duruyor :) sasirdim dogrusu 2 tane var kipa avmde alicak olan varsa kopsun alsin :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hangi ilçesinde hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • gs09gs09 kullanıcısına yanıt
    Aydındakini Aradım yok dediler?

• bizim burada bulamadım ben yaaa

• quote:

Orijinalden alıntı: harock

Orayı YIKAMIŞLAR

• Alan varsa 6400 e talibim istanbul tuzladayim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: davetsiz07

9 ev mi satmak sonra nasıl pazar oluşturacaksın maymun iştahlı bizim insanımız elde kalır 😀
    6600₺ de iyi gibi nerden almıştın tr garanti mi

Alıntıları Göster
    hocam ben telefoncuyum,toptan aldığım yerden almıştım :)) bireysel kullanıcı değilim kendim hariç.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erkutamca

hocam ben telefoncuyum,toptan aldığım yerden almıştım :)) bireysel kullanıcı değilim kendim hariç.

Alıntıları Göster
    Toptan bile 6600tl mi aliniyor zaten 7000tl avantajınız yokmus pek 😃

• 2 yıl önceki tasarım, bu telefon için 6 bin lirada çok fazla bence.

Yalan yanlış bilgi yazmayın. Aydında kine ben gittim. Çalışan aldı.

• jujuuu kullanıcısına yanıt
    Aslında üslup olarak tam uygun bulmasam da yazdıklarınızda doğruluk payı var. İphone kullanıyorum ama forumda android telefonların da başlıklarına bakıyorum. Yeni neler çıkmış ne olmuş ne bitmiş diye. Hiçbir android telefonun başlığında iphone’unu yarıştırmaya çalışan biri görmüyorum ama tam tersine sık sık denk geliyorum. İphone başlıkları altında android telefon yarıştırmaya çalışan fiyatlar hakkında atıp tutan bir sürü tip var. Anlayamıyorum. Adam kendi kazandığı parayı istediği gibi harcıyor, iphone’u da beğenmiş almak istiyor e gördüğüm kadarıyla seni de harcamasına zorla kefil yapmıyor. Yok Android telefonum ucuz, şu özellik var bu özellik var. E varsa var kardeşim, güle güle kullan. Neyi yarıştırmaya çalışıyorsun burada neyi ispatlamaya çalışıyorsun belli değil. Sürekli başkasının harcamalarına kafa takarak ömür geçmez. Sürekli elindekini diğerlerine karşı ispatlamaya çalışarak huzur bulamazsın.

• Ranez R kullanıcısına yanıt
    Muhtemelen fakir/ezik tipler, parasi olmayan cok salca olur saga sola.. boylelerini en guzeli keyifle asagilamaktir , ondan anlarlar, uzecek kalplerini kiracak, eksiklerini yuzune vurarak toplum icinde kucuk dusureceksin

Yaptiklarinin bedeli en guzel boyle odetiliyor

• quote:

Orijinalden alıntı: az_tek

Onlar da var, ama onlar satmak için almak peşinde.

Alıntıları Göster
    bmw mersedes 10,000 bakımı 2000-3000tl. bu araca sahip olan tutupta sabah 6da uyanıp, bu kuyrukta öne girip, 500 lira kazanacak diye bu rezilliği çeker diyorsunuz yani öyle mi benmi yanlış anladım?
    Dün gitmiştim,ilk gün bitti dediler.10tane stok vardı dedi kadın.

• quote:

Orijinalden alıntı: cabriyo

bmw mersedes 10,000 bakımı 2000-3000tl. bu araca sahip olan tutupta sabah 6da uyanıp, bu kuyrukta öne girip, 500 lira kazanacak diye bu rezilliği çeker diyorsunuz yani öyle mi benmi yanlış anladım?

Alıntıları Göster
    Size katılıyorum. Haftasonu gece dışarı çıkıp 1-2K harcıyan insandır o sınıf 500 lira için uğraşmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gorkem2626 -- 29 Kasım 2019; 10:25:36 >
  • Konuştuğunuz konuya bakın

• Trendyoldan aldım 6800 eşuan xsmax kullanıyorum gelince bunu satıcam onu kullanacağım xsmax biraz büyük geliyor artık

• quote:

Orijinalden alıntı: cabriyo

Alıntıları Göster
    Evet yanlış anlamışsınız.

Türkiye de başka gelir kademesi yok yani. Ya 2000-3000 aylık kazancı olacak ya da Bmw-Mercedes binecek.

Size göre o kuyruktakilerin tamamı maksimum 3000 lira geliri olan kişiler. Sizin fikrinizdir saygı duymak lazım, ama kesinlikle katılmıyorum.
  • Stok stock stok kandırmaca stok

• Gerçekten iphone alıp sırf yazılım iyi zannedilerek şu kadar yüksek rakamlar vermek gerçekten akıl mantık işi değil, kasıtlı yavaşlatma da cabası."Apple, eski model iPhone'ları kasten yavaşlattığını kabul etti" açıklama da gelmişti zaten.

Özelliklere bak Allahım ya 2020 model telefonun donanımına, özelliklerine bak ve fiyatına bak.
    Ekran Boyutu
    6.1 İnç
    Ekran Çözünürlüğü
    828x1792 (HD+) Piksel
    Ekran Çözünürlüğü Standardı
    HD+
    Piksel Yoğunluğu
    326 PPI
    Ekran Teknolojisi
    IPS LCD

3110 mah
    USB Versiyonu
    2.0

Yani 326 ppi ne lan? hesap makinesi mi bu? 326 ppi olan bir telefon gösterin bana android tarafında.2000 lira bandında olanlar bile en az 400 küsür ppi 1080p
    Bir sanal gerçeklik ile bakayım desen 7 binlira verdiğin telefon ile piksel gerçekliğinin içinde kaybolacaksın.
    Ve bataryaya bak 3110 mAh yani bu fiyattan çıkan diğer android telefonlara bakın birde en az 4000-5000 mah koyuyorlar.Ve en yüksek donanım teknolojileri ile geliyor.
    USB 2.0 ahahahahha çıldırıyorum ya.

Bakın kardeşim size tavsiyem bindik bir alamete gidiyoz kıyamete durduran yok kalkıp şu dandik telefonlara popülerliği ve sosyal statünüz için gidip cahilce para basmayın.İphone'u 1 sene kullandım androide geçtiğimde ne kadar salak olduğumu anlamıştım hem fiyat hem kullanış açısından.Zaten android de herşey akla yatkın yani birşeyi bilmiyorsan telefonda bulmaca çözer gibi uğraşmıyorsun arayüzde herşey kendi kendine akıyor akla mantığa uygun, ve en önemlisi geri tuşu var :) iphone da ki geçirdiğim sinir krizlerinden sonra android anlatılamaz yaşanırdı.

Birde bir kaç kişi yazmış parası olmayanlar felan konuşur tarzı, yahu paramız var yok değil ama paramızın karşılığında lüks bir teknoloji almış olmuyoruz ki, 7 bin liraya 326 ppi telefon alıyorsunuz neyin lüksünden bahsediyorsunuz şiz? çöpe gidip 10 binlira bassan ne yazar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Steelo -- 6 Aralık 2019; 10:24:30 >

• 
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.