Şimdi Ara

Migros 5999 TL'ye iPhone 11 satacak! İşte detaylar (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
578
Cevap
7
Favori
92.881
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Al benden de o kadar

İphone dünyanın en kötü telefonu sadece hava atmak için alıyoruz onlara göre
    Cahil muhabbeti işte

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Skylined kullanıcısına yanıt
    Ben iPhone 2 den beri hala iPhone kullanan biri olarak ve şuanda da iPhone 6s ile yazıyorum janım, ayrıca 32 yaşındayım hep söylediğim mevzu şu 2000-2500 den fazla verilmez telefona, iPhone u kötülemiyorum tabi kötü olsa ilk çıktığından beri kullanmazdım ama gidipte 6bin-10 bin veremem altın olsa yine almam. Alamadığımdan değil okadar para vermek bana ters.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hiç ihtiyacın olmadığı halde sırf hava atmak müsriflik yapmak helal öyle mi.

• quote:

Orijinalden alıntı: LeonEyes

Hiç ihtiyacın olmadığı halde sırf hava atmak müsriflik yapmak helal öyle mi.
    Ona bakarsak afrikadaki aç insanlarla bizim hayatımızı karşılaştırırsak aynı kapıya çıkıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 3qzotix -- 26 Kasım 2019; 22:1:24 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3qzotix 3 kullanıcısına yanıt
    Kendi adına öyle olabilir pek müsriflik yapan boş yere paraya harcayan biri hiç olmadım,hatta bazen cimri olduğumu bile söyler hanım ama bendeki cimrilik değil tutumlu olmaktır.

Ayrıca burası Afrika değil benim kıyaslama Türkiye şartları için, zenginsen sorun yok kardeş istediğini al paran vardır ama ben orta yollu yada asgari ücretle geçinen 4-5 aylığını bir cihaza bağlayanlar için konuşuyorum.

Allah’a çok şükür kullandığım aracım 118ibmw olduğu halde bana bile pahalı geliyor cihaz.

• Şu insanları görünce şaşırmamak mümkün değil.
    Hergun dışarda sigara cezası kesmeyeyim diye uyarıyorum resmen acıyorum yaziksiniz diye ısrarla uymayanlara cezai işlem yapıyorum ama böyle insanlarında görünce genelleme yapıp her ihlâle yazasım var bekleyin geliyorum..

(Tamamen şaka tabi)

• İsteyen alır istemeyen almaz. Alanada saygı duyun para onun ne isterse alır.Hala bitmedi şu muhabbet. Durumu olanda alıyor olmayan da alıyor. Yani özün sözü kimseyi ilgilendirmez.

• Guzel cihaz ama ben pro max almayi dusunuyorum

• quote:

Kendi adına öyle olabilir pek müsriflik yapan boş yere paraya harcayan biri hiç olmadım,hatta bazen cimri olduğumu bile söyler hanım ama bendeki cimrilik değil tutumlu olmaktır.

Ayrıca burası Afrika değil benim kıyaslama Türkiye şartları için, zenginsen sorun yok kardeş istediğini al paran vardır ama ben orta yollu yada asgari ücretle geçinen 4-5 aylığını bir cihaza bağlayanlar için konuşuyorum.

Allah’a çok şükür kullandığım aracım 118ibmw olduğu halde bana bile pahalı geliyor cihaz.
    Kullandığınız bmw yi söylüyorsanız hava atmak için demiyorum diyorsunuz kendinizi kanıtlama peşinde olup insanları hava atmakla yargılıyorsunuz.
    Kullandığım telefon modeli ücreti aylık gelirim zengin olup olmamam hatta bir akşam kullanıp sonraki gün çöpe atıp atmamam beni ilgilendirir. Biz Türk milleti olarak dünyaya hükmediyoruz ama başkasının işine karışmamayı hala öğrenemiyoruz. Ben sizin işinize karışmıyorum hatta şuanda hangi arabaya bindiğiniz nerde çalışıp ne telefon aldığınız da beni ilgilendirmez. Ama bana göre müsrifliktir diyebileceğiniz tek platform başkası size sorarsa. Bana görede 6s kullanmak cimriliktir desem tartışsak hoş mu ? İsteyen iphone 1 isteyen 11 pro max kullanır banane sizene. Eşim diyorsunuz evli barklı kişisiniz bu söylediklerimi yapıcı eleştiri olarak algılayın ne bindiğiniz araba için çevrenize statü gösterin nede almadığınız telefon için laf yarışı yapın. Belkide abim yaşındasınız size kardeşten nacizane bir eleştiri diyeyim.

Çünkü birisi çıkar kardeş bende bmw 530 var sıkıntı yapma der sidik yarıştırır. Biri çıkar bende hyundai var ben telefon mu almıyım der kalbi kırılır. Bu arada o 118i bir statü göstergesi değil bilginize. Giriş sınıfı compact bir araba kullanıyorsunuz sadece. Diyiceksin hayırdır kardeşim sanane bende giriş sınıfı premium compact araba kullanıyorum elimdeki telefon sizin kullandığınızdan pahalı mesela ama aynı fiyatta arabaya biniyoruz bende zengin değilim ama ilgim mevcut. Arabayla yada maaşla telefonun ilgisi yok elektronik zevktir. Kimi iş adamlarını tanıyorum 1000 tllik telefon kullanıyor ama arabasına bakarsan da süper sporu var adamın. Kimisi arabaya yatırmaz kendine harcar bu böyledir. Kabul ederseniz kardeşinizden bir eleştiri kabul etmezseniz alıntılayın sileyim kimseyi kırmak değil amacım.

• quote:

Hava atmak gibi olmasın ama bende Londra'da yaşıyorum. Müsrifliğe gerek yok 118i bmw'nizi satıp orta halli bir araç alabilirsiniz.

• 3qzotix 3 kullanıcısına yanıt
    La neyin havasını atacağım ben bile almıyorum 6-10 bine iPhone,çok şükür Tr ortalamasının biraz üstünde şartlarım olduğu halde, aldığım araçta yatırımlık böyle bişeyler Sahibi olduk çok şükür sonraki hedef ev inş. Londra da yaşamak da lüks tr için sen müsrifsin bellki😂

• İnanmayanlar olduğu için fişi ile birlikte atıyorum

Migros 5999 TL'ye iPhone 11 satacak! İşte detaylar

Fırsat inanılmaz sıcaktı gün içinde 6500-6300 arası 10 üzerinde teklif aldım cihaz için ancak şuan kurulumunu yaptım kendim kullanıyorum. Almak için verdiğim onca savaştan sonra kıyamadım açıkcası, 7 plustan geçiyorum çok bir fark göremem demiştim baştan ama telefon ciddi anlamda her alanda şaşırtıyor umarım bu şekilde devam eder nazar değmesin.

• İplenmemekten Bıkan Adam kullanıcısına yanıt
    Kardeş burası forum herkese açık herkes fikrini söylemekte özgür, doğru yanlış,söylediklerinden zerre alınacak değilim, bişeyler kanıtlama çabasıda da değilim sana yada buradaki 3-5 kişiye ne kanıtlayıp kimin umrunda olacak, bahsettiğim durumu idrak edecek demekki yaşa gelmedin, şimdi sana 2 çocuğum da var desem de yine bişeyler mi kanıtlama gereğimi duymuş olacağım 😂 sende yok bende var misali, kimin umrunda,senin tabirinle burda seninle yada başkasıyla sidik yarıştıracak değilim ayrıca benim araçta şayet orta sınıf araçsa demekki bizim orta sınıf baya yol kat etmiş güzel bir durum sevindim ama emin ol orta sınıfın benim araçtan alacağını pek sanmıyorum, pekde görmedim etrafımda.yazdıklarını da silme kırılacak bişey yok ortada.😉 elektronik zevktir ama buradaki konu Zengin değilsen gereksiz bir zevk durumu var. Umarım bende seni kırmamışımdır şayet bende kimseyi kırmak üzmek istemem.

• quote:

Orijinalden alıntı: erkutamca

hocam o fiyat olsa inan ben 9 evi satar alırım :)) ben 6600-6800 arasına alırken bu fiyat çok iyi yazmıştım zaten.5999 tl yani.

Alıntıları Göster
    9 ev mi satmak sonra nasıl pazar oluşturacaksın maymun iştahlı bizim insanımız elde kalır 😀
    6600₺ de iyi gibi nerden almıştın tr garanti mi

• quote:

Orijinalden alıntı: Cemyalcn

İsteyen alır istemeyen almaz. Alanada saygı duyun para onun ne isterse alır.Hala bitmedi şu muhabbet. Durumu olanda alıyor olmayan da alıyor. Yani özün sözü kimseyi ilgilendirmez.
    Bitmez, cunku site yonetimi buna musade ediyor . Mesele sadece bu . Yonetime defalarca yazdim , 3-5 kisinin mesajini sildiler hepsi bu

• quote:

Orijinalden alıntı: FurkanKizil

şu 2 tip hiç bitmeyecek sanirim.

1 - ) iphona o para verilir mi enayimisiniz o paraya 10 tane xiaomi alirim diyen tipler.

2 - ) Dibine kadar duyar kasan tipler, surda bu kadar yoksul var edebiyati yapanlar.sorsan 1 defa bagiş yapmamiştir.
    Boyle tipler genelde fakir oluyorlar ve parasi olup da yine de bir mali ucuza almaya buralarda gezen insanlari kiskandiklari icin yazarak masturbasyon yapiyorlar bir nevi

Bir insanin ilgisi olmayan, talebi bulunmayan bir urunun fiyat avantaji paylasim basligina girip de bu ornekledigin seyleri yazmasi cebinde parasi olmamasindan kaynakli bir ezikliktir

Zaten cogunda "olsa da vermem.." mealinde gunah cikarma da mevcuttur ..

Su da sorgulanabilir . Neden 12 bine turkcell den pro max almiyoruz da yurt disindan 6.250 ye getirtiyoruz , cok basit , cunku neredeyse iki kati para vermek istemiyoruz

Cok zengin oldugunuzu ve bir araba almak istediginizi dusunun , ama yandaki dukkandaki biri diyor ki , size ayni arabayi vereyim , uzerine de hemen hemen ayni degerde bir araba daha vereyim .. sirf zenginsiniz diye "hayir istemem .." mi dersiniz ?

Parasi olup iphone a verecek insan da haliyle eger 6 binli rakamlara telefonu alabiliyorsa neden 12 bin versin ? Burada da piyasada 8 bin civarina alabilecegi telefonu 6 bine alabilme gayreti icindeki insanlara sacma sapan yorumlar yapanlar ceplerinde metelik olmayan fakirlerdir

• quote:

Orijinalden alıntı: maglorvardamir

İnanmayanlar olduğu için fişi ile birlikte atıyorum

Fırsat inanılmaz sıcaktı gün içinde 6500-6300 arası 10 üzerinde teklif aldım cihaz için ancak şuan kurulumunu yaptım kendim kullanıyorum. Almak için verdiğim onca savaştan sonra kıyamadım açıkcası, 7 plustan geçiyorum çok bir fark göremem demiştim baştan ama telefon ciddi anlamda her alanda şaşırtıyor umarım bu şekilde devam eder nazar değmesin.
    migrosta mı çalışıyorsun?

• quote:

Orijinalden alıntı: Rocknet

Şu insanları görünce şaşırmamak mümkün değil.
    Hergun dışarda sigara cezası kesmeyeyim diye uyarıyorum resmen acıyorum yaziksiniz diye ısrarla uymayanlara cezai işlem yapıyorum ama böyle insanlarında görünce genelleme yapıp her ihlâle yazasım var bekleyin geliyorum..

(Tamamen şaka tabi)
    Keşke Yazsan Şu Cezaları Bizde Biraz Rahat Ederdik. Metrodan Çıkarken Merdivene Ulaşmadan Yakanlar, Ootübs Durağına Sokulanlar, Peronlara Oturmamıza Engel Olanlar, Dükkan Önlerinde Kaldırımı İşgal Edip Zehir Soluyanlar Yüzünden Doğa Dışında Yerlerden Tiksiniyorum. Hele ki İçen Esnaflardan. Sigara İçip Size Yemek Servisini O Pis Elini Yıkamadan Yapması vb. Neyse Darlandım Yine. Ama Lütfen Ceza Yazmamazlık Yapma Kuralı Pas Geçene Ceza Geçmeli. Bizim Millet Sadece Bundan Anlıyor

• Müdür arkadaş sağolsun çayımı yudumlayıp aldım cihazı 11:15 gibi mağazadaki tüm personel gözleri ters ters bana bakıyodu. Hayatın ama gerçeği şu tanıdığın var ise yürür gidersin bu memlekette.

• 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.