Şimdi Ara

Migros 25/10 Tl İndirim Kodu (4-17 ŞUBAT) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
551
Cevap
34
Favori
64.524
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
37 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bay baykuş

Ödediğiniz tutar 30 liranın altında olmaması lazım 10 lira gelebilmesi için. İndirim kullandığınızda ödediğiniz tutar 30 liranın altına iniyor, bu sebeple 5 lira yatar sadece.

O zaman 6 paket cips alırım. 41 TL tutar. 10 TL indirimle 31 TL olur. En kötü 6x5: 30 TL hopi gelir 10 TL de money gelir.
  • Şu kodu bile çek satıştan parayla satmaya çalışanlar var
  • money limiti kadar ödeme yapmanız lazım money kampanyalarında. 30 liralık cips, 10 liralık başka ürün alıp indirim ile 30 lira öderseniz 10 money gelir. veya direk 40 liralık cips

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 9 Ocak 2021; 0:33:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: balci1987

O zaman 6 paket cips alırım. 41 TL tutar. 10 TL indirimle 31 TL olur. En kötü 6x5: 30 TL hopi gelir 10 TL de money gelir.

Alıntıları Göster

Hepsinde Hopi çıkıyor mu?

• balci1987 kullanıcısına yanıt

Ödenen tutar 30 lira üstü olduğu müddetçe sorun yok. Hopi konusunda ise cips paketine dikkat edin, diğer konuda mega değil parti boylarda geçerli olduğu şeklinde bilgi verilmiş.

Güncelleme: Şimdi mega boyda da olduğuna dair bir görsel paylaşılmış Ana Migros konusunda. Paketin üstünde bilgilendirme varsa hepsinde geçerlidir diyelim o zaman Migros 25/10 Tl İndirim Kodu (4-17 ŞUBAT) 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bay baykuş -- 9 Ocak 2021; 0:38:54 >
    6 paket cips tek 7₺ 7x6 42₺ tutar indirimle 32 ödenir 10 money gelir 6 paket cipsten 6x10 hopi yani 60 hopi bence iyi
  • Migros 25/10 Tl İndirim Kodu (4-17 ŞUBAT)

Hiçbir şekilde gelmiyor bitti mi kampanya ben mi sorun yaşıyorum bilgisi olan var mı ?

Ek olarak xxxxx@gmail.com kendim yaptım asıl gmail gözükmemesi için sebebi o yüzden değil Facebook kaydedilenlerde de yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi katilmakassx -- 9 Ocak 2021; 0:37:3 >
  • bay baykuş kullanıcısına yanıt

hopi bağlantısı var mı hocam konuya ekleme yapayım ben bulamadım da

• Johny Constantine kullanıcısına yanıt
    Evet hocam boş yok. Hepsinde hopi çıkıyor, 5 ya da 10 şansına artık. Ekim den bu yana hopi kazandık.

Migros 25/10 Tl İndirim Kodu (4-17 ŞUBAT)

• Böyle hata alıyorum sebebini bilen var mı arkadaşlar

• Hsn69 H kullanıcısına yanıt

Konudaki link açılmıyor ise https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/147366863 bu mesajdaki link ile bağlanmayı deneyin o zaman açılacaktır.

Forumun link yönlendirmesinden kaynaklanıyor olabilir problem.

• ByBaterist kullanıcısına yanıt

Hopi aninda hesaba geciyor mu? Birde Boynerden alisveris yapabilirmiyiz?

• quote:

Orijinalden alıntı: Johny Constantine

Hepsinde Hopi çıkıyor mu?

Alıntıları Göster
    Dışında hopi şeridi olan 6.85 TL fiyatı olan cipsler de 5 veya 10 çıkıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Stereo Palma

Hopi aninda hesaba geciyor mu? Birde Boynerden alisveris yapabilirmiyiz?

Hopi için şeridin içindeki şifreyi kazandıro uygulamasına girip sonra ordaki kodu hopi uygulamasına tanımlayinca anında geçiyor boyner de geçer
    Teşekkür ederim hocam alabildim kodu
  • Hsn69 H kullanıcısına yanıt

Rica ederim, keyifli alışverişler.

teşekkür ederim hocam ekliyorum hemen :)

Baya iyiymis bu ben takip etmedim hic bunu kampanya bitince hesaptaki hopi gitmez umarim boynere pek guvenemiyorum ne yazikki Migros 25/10 Tl İndirim Kodu (4-17 ŞUBAT) 

• Stereo Palma kullanıcısına yanıt

evet hocam anında geçiyor. morhipo dan boyner den aylar önce bir dolu şey aldık. (300 lük sepet 400 lük sepet -boyner-morhipo) hem de bedavaya sadece hopi ile. hatta bp de mazot alanlarda var hopi ile. bu yeni değil, ekim ayından beri var. o zamanlar daha fazla 10 hopi çıkıyordu, şimdilerde ise daha fazla 5 çıkıyor.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.