Şimdi Ara

Migros 25/10 Tl İndirim Kodu (4-17 ŞUBAT) (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
551
Cevap
34
Favori
64.529
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
37 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

kullanınca kampanya silinmiyor, kullanıldı olarak gözüküyor 2. kodu tanımlayamazsın yani.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 13 Ocak 2021; 19:22:12 >
  • Android için "Migros : Güncel Kampanya Fırsat" uygulamasına giriş yapamıyorum. Cep no ile yetkisiz giriş hatası veriyor kayıt olamıyorum, no kayıtlı diyor.. Bilgi verecek olan birine teşekkür ederim şimdiden.
  • Bugün kasada 2 farklı numara ile 2 indirim kasada anında düştü, sıkıntı yok, teşekkürler tekrardan 👍
  • Ben de bugün tulumba ve cips aldım. Cipslerde 15 tl üzerine 5 money var. 3 tane doritos ruffles aldım içlerinden de hopi çıkıyor. Valla kısmet mi nedir 2 tanesinden çift kod çıktı. Özellikle ruffles olanda iki kod da net okunuyordu 1 saat kotası varmış o yüzden henüz yükleyemedim buraya atamıyorum. Şuan 30 hopi garanti bakalım 35 olacak mı😬

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Haber veren arkadaşa teşekkür ederim faydalandık

• Herhangi Money kart sahibi değilim ancak Migros mobil üzerinden kayıt olup kampanyayı ekledim. Kasada sadece telefon numarası vermem yeterli olacaktır değil mi?

• Mevcut moneykartı -hesabı olanlarda bu kodu kullanabiliyor mu ?

•  

@yagmur2780 üyelik bilgilerini (özellikle telefon numarasını ) doğru bir şekilde doldurduysanız ve facebook üzerinden alınan kodu ilk mesajda anlatıldığı gibi uygulamaya girdiyseniz kasada telefon numaranızı söyleyip alışveriş yaptığınızda otomatik olarak düşecektir indirim.

Bu bir indirim olduğundan telefona bir kod vs. gelmeyecek.

@kompocyo Müşteri hizmetlerini arayıp durumu belirttiğinizde bir sonraki alışverişte düşecek şekilde kartınıza tanımlayacaklardır indirim tutarını.

@Adamın 1’i Her hesap ile 1 kod kullanılabiliyor. 3-4 kod alanlar farklı facebook hesapları ve farklı money kartlar ile alışveriş yapıyor.

@hezeyan01 Siz de müşteri hizmetlerini arayıp durumu belirttiğinizde bir sonraki alışverişte düşecek şekilde kartınıza tanımlayacaklardır indirim tutarını.

@gultekin05 Siz direkt müşteri hizmetleri iletin durumunuzu bence. Telefon numaranızı verin ve benim money kart numaram nedir, bu telefon başka bir numaraya mı kayıtlı diye sorabilirsiniz. Anladığım kadarıyla sizin telefon numaranızdan bir üyelik var ve bu sizin açtığınız bir üyelik değil öyle mi ? Eğer öyle ise müşteri hizmetleri ile iletişime geçip yeni bir money kart numarası tanımlatabilirsiniz numaranıza. Başıma geldi daha önce. Money kart açmadan önce birisi benim numarayı herhalde yanlış söyleyerek kayıt etmiş. Arayıp durumu belirtince yeni money kart numarası tanımlandı bana.

@ kyrexiz kayıt olurken özellikle numara kısmı olmak üzere bilgileri doldurup kampanyayı da tanımladıysanız kasada cep telefonu vererek ya da jet kasadan kendiniz girerek alışveriş yapmanız yeterli. İndirim otomatik olarak düşecektir.

@ funky soul Yeni-Eski fark etmeden herkes yararlanabiliyor.

**Forum alıntılama sınırından dolayı 5 kişiden fazla alıntılayamıyormuşum  

• 25 tlye her şey dahil mi acaba mesela sigara alırken kullanabiliyor muyuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cem7091 -- 14 Ocak 2021; 16:19:44 >
  • cem7091 C kullanıcısına yanıt

Sigara alkol dahil degil

• Sanal markette geçerli oluyor..kullandim

• Bildiğim kadarıyla yeni alınan money kartların 1 ay içinde kayıt edilmesi gerekiyor ve 1 aya kadar kartınızı kullanarak indirimlerden faydalanabiliyosunuz.1 ayın sonunda kayıt ettirmezseniz geçerliliğini kaybediyor.Fazla kartı ve yeni kart için telefonu olmayanlar kasadan 1.5 tl ye yeni kart alıp,ellerindeki kodu kaydettirdikten sonra kampanyadan faydalanabilirler mi?

• bhtyrmtl B kullanıcısına yanıt
    Dun sabah esim adina hesap actim ogleden snrada gittim alisveris yaptim 10lira dustu hicbi sorun olmuyor hocam
  • brkygt1 B kullanıcısına yanıt

Telefon numarası kaydederek açtıysanız zaten sorun yok,ben telefon numarası kaydetmeden yeni kart almaktan bahsediyorum.Siz hesap açarken tel.no kaydettiniz mi?

• bhtyrmtl B kullanıcısına yanıt
    Kaydettik evet :)
  • Hala çalışıyor, anne-babamın telinden de aldım :)
  • Yeni hesap açarak aldım şimdi bende

• Bende katıldım yeşil tik oldu ama tbg bölümünde kampanya gözükmüyor.
  • FR13NDSLX kullanıcısına yanıt
    Hocam Profil/katıldığım kampanyalar bölümüne tıklarsanız göreceksiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.