Şimdi Ara

..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
886
Cevap
74
Favori
122.795
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
54 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  bu dönemde 25/10 money kampanyası yok , istanbulkart eşleştirip 150 lira alışveriş yaparsanız 15 money kampanyası var. katılım gerektirmiyor.

25/10 İNDİRİM MASAÜSTÜ LİNKİ :https://www.facebook.com/story.php?story_fbid=1164860667300763&id=235697936504714

25/10 İNDİRİM MOBİL İÇİN LİNK : https://m.facebook.com/offers/v2/?share=5427028230704966&sponsored=0

-Nasıl kullanırım?

Kodu money hesabınıza iki şekilde tanımlayabilirsiniz.

1.yol : ALINAN KODU MİGROS MOBİL UYGULAMASINA GİREREK PROFİL KISMINDAN KARTINA KAMPANYA TANIMLA SEÇENEĞİNDEN TANIMLAYABİLİRSİNİZ.

Migros Mobil Uygulaması-Profil-Kampanya Tanımla Kısmından Karta Tanımlanıp Kasada Money Kartı Vererek veya Kodu Eklediğiniz Telefon Numarasını Kasada Söyleyerek İndirimden Yararlanabilirsiniz. Tanımladıktan Sonra Profil-Katıldığım Kampanyalar Kısmında Görünürse Kasada 25 TL Üstü Alışverişte Düşecektir.

2.yol: Eğer Uygulamadan Tanımlama Yapılmadıysa;

1)Money Kart İle İşlem Yapılacaksa; 6 Nolu Kasiyer İşlemlerinden Kasiyer Giriş Yapar, Kartı Okutur, Kodu Girer ve Ürünü Geçirip Kasayı Kapatır. İndirim Düşer.

2)Telefon Numarası İle İşlem Yapılacaksa; 13 Nolu Kasiyer İşlemlerinden Kasiyer Giriş Yapar, Numarayı Girer, Kodu Girer ve Ürünü Geçirip Kasayı Kapatır. İndirim Düşer.

-İstanbulkart money kampanyası nasıl oluyor ?

Son kampanyada istanbulkartınızla money hesabınızı eşleştirdiğiniz money hesaplarına money yattı. o yüzden eşleştirme yapmanız gerek. Migros müşteri hizmetlerini arayarak eşleştirme yapabilirsiniz.

-Ödemeyi istanbulkartla mı yapmalıyım?

HAYIR. Money hesap ve istanbulkartınızı eşleştirmeniz, ve 25 tl üzeri HERHANGİ BİR ŞEKİLDE ÖDEME YAPMANIZ (nakit , kredi kartı farketmez) yeterlidir. 2 gün içinde moneyiniz yatar.

-İstanbul dışı marketlerde money yatar mı ?

bundan önceki kampanyalarda yattı.

-Aynı anda iki kodu kullanabilir miyim?

EVET. Fakat money yatması için 25 TL ÜZERİ ÖDEME YAPMANIZ GEREK.Yani 35 liralık ürün almalısınız ki 25 lira ödeyebilin.

-Kasada 10 tl nasıl düşer?

Money hesabınıza bağlı telefon numarasını normal şekilde kasiyere söylersiniz . Kasiyer kasayı kapattığında düşer. migros jetkasada cep telefonu ile girilerek alışverişi tamamlayıp ödeme seçeneğini seçtiğinizde düşer.

Son ana kadar düşmemiş olarak görünür, kasiyer düşmemiş miktarı söylese de ödeme yapılırken düştüğünü söyleyecektir.

-Sanalmarkette geçerli midir?

Evet.

-Kampanyalardan kaç kere faydalanabilirim?

-Her dönemde 1 Facebook hesabından birer kod alınır, her money hesabına 1 birer kod girilir , birer kez faydalanılır. (her kampanyadan bir kez)

-Önceki dönemde kullandım, tekrar kullanabilir miyim?

Evet.

-25/10 indirimi kullandım, aynı zamanda TBG veya money veren bir kampanyaya katıldım , ne yapmalıyım?

TBG gibi money kazanılan kampanyalarda ÖDEME HEDEFİ KADAR ödeme yapmalısınız. bu kampanya ile 10 tl indirim düşerse moneyiniz yatmaz. diyelim ki 40 tl meyve alışverişine 10 money veren kampanyanız var, indirim kodu ile 30 tlye düştü ödemeniz. HERHANGİ bir ürünle 40 lira üzerine çıkıp 40 tl üzeri ödemeyi tamamlamalısınız ki moneyiniz yatsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmet8152 -- 5 Mayıs 2021; 17:14:41 >

• Ayrıca çalışanlarının haklarının da diğer zincir market çalışanlarından daha iyi olduğunu duymuştum. Duymakla kalmadığım, bizzat gördüğüm bir konu ise diğer 3 harfli marketlerden özellikle birinde tüm mağazayı 2-3 kişi çevirmeye çalışırken, yükleri çok ağır iken; Migros'ta çalışan sayısı da çok daha fazla. Bundan dolayıdır ki mahallemdeki Migros'ta çalışanlar yıllardır aynı kişiler ve diğer markete göre daha güleryüzlüler, o malum markette ise çalışanlar sürekli değişiyor. Bu yönüyle de diğer marketlerden ayrılıyor.

kesinlikle katılıyorum çok güzel bir noktaya değinmişsin, eğitimli eli ayağı düzgün ve genelde hep aynı çalışanlar var dediğin gibi, yani çalışma şartları ve koşulları iyi haliyle diğerleri gibi personel sirkülasyonu yok, ayrıca özlük hakları falanda çok daha iyi diye biliyorum, en azından daha insani şartlarda çalışıyorlar, kasiyer kamyondan mal boşaltmıyor, reyon görevlisi paspas atmıyor, şarküteri elamanı manav reyonuna da bakmıyor, herkesin iş tanımı ve görevi belli en azından 👍

Öncelikle müşteri hizmetlerine şikâyetinizi iletip iletmemeniz sizin kararınızdır, onunla ilgili yorum yapmıyorum.

NASIL BİR ÖNLEM ALACAĞINI İZAH ETMEYE ÇALIŞAYIM.

18-31 Mart tarihleri arasında Money’li ol, tek seferde yapacağın ilk 25 TL ve üzeri alışverişe 10 TL indirim kazan! Hemen 7447’ye KAYIT yazıp ücretsiz SMS göndererek, money.com.tr’ye girerek, Migros Mobil uygulamasını indirerek veya Migros Çağrı Merkezi’ni (444 10 44) arayarak kayıt yapabilirsin.

Kampanya duyurusu yukarıda. İlgili tarih aralığında ilk kez Money üyesi olanlar için bu kampanya. Ama kodu alıp tanımlayan herkese indirim veriyor. Bir dahaki sefere ilk kez Money üyesi olmayanların kampanyadan yararlanmasını kapatarak önlem almış olur.

Polemik olsun diye değil, sorunuza cevap olsun diye yazdım.

• Istanbul kart geçen kampanyada bursa'da yatmadı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • birşeyi yanlış yapmış olabilirsiniz. istanbul dışı 3 farklı şehirde denedim. eşleştirme varsa yattı , eşleştirme yoksa yatmadı :)

• İstanbul kart yok tüh be emeğe teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar kusura bakmayın bulamadığım için soruyorum. Şubat ayının moneyleri ne zaman yatacak, Bu ay kazanılan moneyler ne zaman yatakacak? Uygulamayi kontrol ettiğimde sadece 2 money gözüküyor o da meyve alışverişinden?

Konu içinse ayrica teşekkürler, kodu kaptım. Ekledim :)

• Arkadaşlar kusura bakmayın bulamadığım için soruyorum. Şubat ayının moneyleri ne zaman yatacak, Bu ay kazanılan moneyler ne zaman yatakacak? Uygulamayi kontrol ettiğimde sadece 2 money gözüküyor o da meyve alışverişinden?

Konu içinse ayrica teşekkürler, kodu kaptım. Ekledim :)

• nsrtyksl kullanıcısına yanıt

şubatta yapılan alışveriş yatması gerekirdi, yatmayabilir şuan. yaptığınız alışverişten sonra 2-3 güne moneyler yatar. dün yapılan 2x moneylerin 1x yattı şuan, 2x devamı birkaç güne yatar diye düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmet8152

birşeyi yanlış yapmış olabilirsiniz. istanbul dışı 3 farklı şehirde denedim. eşleştirme varsa yattı , eşleştirme yoksa yatmadı :)

Geçen kampanyada eşleştirme olmasa da yatar dediler aldım yatmadı demek ki eşleştirme olmadığından yatmamış :)

• Geçen seferkinden yararlandım bugün bunu da kullanayım, teşekkürler

• Dün başlamıs kampanya ozaman gorseydim parex alısverişim 40/30 olcaktı :)
    Haber veren arkadasa çok teşekkürler

• quote:

birşeyi yanlış yapmış olabilirsiniz. istanbul dışı 3 farklı şehirde denedim. eşleştirme varsa yattı , eşleştirme yoksa yatmadı :)

eşleştirme ne oluyor? istanbul karta mı tanımlanıyor?

• Nyanko Sensei kullanıcısına yanıt

Money kartınız ve İstanbulkartınız eşleştiyor.mesela isterseniz moneylerinizi İstanbulkart içinde kullanabiliyorsunuz sanırım. Veya migrosta İstanbulkartınız ile ödeme yaparsanız money hesabınızı otomatik algılıyor gibi özellikleri var eşleştirmenin diye biliyorum.

• Ben Manisadayım İstabulkartı nereden bulacam?

• 25/10 alamadım bir türlü kaydettim gönderiyi ama açılmadı kod ekranı

Edit: uygulamadan olmuyor crome ile açıp aldım kodu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serssseri -- 6 Mart 2021; 14:22:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gül_ym

Dün başlamıs kampanya ozaman gorseydim parex alısverişim 40/30 olcaktı :)
    Haber veren arkadasa çok teşekkürler

6-17 Mart olduğu için o aralıktaki alışverişleri kapsayacaktır. (Money için)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Johny Constantine -- 6 Mart 2021; 13:26:43 >
  • Johny Constantine kullanıcısına yanıt

money 6-17 mart hocam.

• quote:

money 6-17 mart hocam.

Bakmamıştım içeriğe başlıkta 4 yazınca. O zaman gelmez tabii.

• 25/10 TL indirim kasada düştü. Alışverişten önce istanbulkart ile eşleştirmiştim bakalım 10 money yatacak mı?

Ayrıca tbg 7 money yatması lazım.

• izmirim karti eslestirdim bakalim migros yiyecekmi 😁

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.