Şimdi Ara

.. (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
886
Cevap
74
Favori
122.791
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
54 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sorulacak sorular için ilk mesaja eklenebilir.

ALINAN KODU MİGROS MOBİL UYGULAMASINA GİREREK PROFİL KISMINDAN KARTINA KAMPANYA TANIMLA SEÇENEĞİNDEN TANIMLAYABİLİRSİNİZ. KASADAN İŞLEM YAPACAKSANIZ MONEY KART İLE İŞLEM YAPILACAKSA 6 NOLU KASİYER İŞLEMLERİNDEN GİRİLEREK ÖNCE KART OKUTULUR SONRA KOD GİRİLEREK KAMPANYA TANIMLAMASI YAPILIR, TELEFON NUMARASI İLE İŞLEM YAPILACAKSA 13 NOLU KASİYER İŞLEMLERİNDEN GİRİLEREK ÖNCE TELEFON NUMARASI GİRİLİR SONRA KOD GİRİLEREK KAMPANYA TANIMLAMASI YAPILIR VE KASA KAPATILINCA İNDİRİM DÜŞER.

Migros Mobil Uygulaması-Profil-Kampanya Tanımla Kısmından Karta Tanımlanıp Kasada Money Kartı Vererek veya Kodu Eklediğiniz Telefon Numarasını Kasada Söyleyerek İndirimden Yararlanabilirsiniz. Tanımladıktan Sonra Profil-Katıldığım Kampanyalar Kısmında Görünürse Kasada 25 TL Üstü Alışverişte Düşecektir.

Eğer Uygulamadan Tanımlama Yapılmadıysa;

1)Money Kart İle İşlem Yapılacaksa; 6 Nolu Kasiyer İşlemlerinden Kasiyer Giriş Yapar, Kartı Okutur, Kodu Girer ve Ürünü Geçirip Kasayı Kapatır. İndirim Düşer.

2)Telefon Numarası İle İşlem Yapılacaksa; 13 Nolu Kasiyer İşlemlerinden Kasiyer Giriş Yapar, Numarayı Girer, Kodu Girer ve Ürünü Geçirip Kasayı Kapatır. İndirim Düşer.

• Yeni kod alınmıyor. Alabilen var mi. Kod al kısmına tiklanmiyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: townat34

Yeni kod alınmıyor. Alabilen var mi. Kod al kısmına tiklanmiyor.

Linki profilinizde paylaşıp öyle girip tıklayın.

• Johny Constantine kullanıcısına yanıt

Deniyorum ama olmuyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Johny Constantine kullanıcısına yanıt

düzenleyerek ekledim teşekkür ederim hocam

• Sıkıntı var alınmıyor kod

• hesabıma giriş yaptım, linke tıkladım. kodu ala bastım, teklif için kaydete bastım, normalden farklı olarak daha aşağıda kod çıkmıştı. bir harita eklemişler, onun altında kod var.

..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmet8152 -- 19 Mart 2021; 0:10:0 >
  • teklifi kaydet deyin, mail olarak gelsin.

• Evet bir sorun var. Kod al kısmı çalışmıyor.

• ahmet8152 kullanıcısına yanıt

Teklif icin kaydete bas gelmiyor. Mobil uygulamaya yonlendirmeye calisiyor ilk kodu al butonuna basinca.

• Ben de alamıyorum bu kez.

Mobil link harici bilgisayardan girmek için bir link var mı acaba? Bir de oradan denesek.

• Her zaman safariden giriş yapıp alabiliyordum bu kez olmuyor maalesef

..
  • pc'den sorunsuz alınıyor.

• ....bir sorun var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1234Rambo -- 19 Mart 2021; 1:12:25 >
  • Kodu almayan arkadaşlar m.facebooktan değil tarayıcıdan masaüstü sitesini seçipwww.facebook adresinden alın
    https://www.facebook.com/story.php?story_fbid=756113465330376&id=235697936504714

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi storer -- 19 Mart 2021; 0:13:54 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=756113465330376&id=235697936504714 bu linki arkadaş atmımştı , ben masaüstüne çevirip linki ekledim , belki bundan sorunsuz alabilirler , deneyip yazarsanız düzelteyim

• Masaüstü linkini de denedim, bu sayfaya ulaşılamıyor hatası veriyor.

PC den yaptım diyenler, hangi linkten yaptı acaba paylaşabilirler mi?

• Bar_Fedaisi kullanıcısına yanıt

https://www.facebook.com/story.php?story_fbid=756113465330376&id=235697936504714 bu zaten ana link hocam, masaüstünden opera üzerinden sorunsuz 5-6 hesaptan aldım.

• vincent5555 V kullanıcısına yanıt
    Hocam siz cidden sorunlusunuz money linki nerede ?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.