Şimdi Ara

Migros 2 alana 3.Bedava | Ev Elektroniği

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
73
Cevap
3
Favori
5.471
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  Migros 2 alana 3.Bedava | Ev Elektroniği

• bir tane kalite marka varmı bunların içinde çakma çine yaptırılanlar dışında
  • nescafe mycafe bunda da geçerli mi acaba? eğer geçerliyse 2 kişiyiz, 1 kişiye ihtiyaç var. ankaradayız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: husamabi

nescafe mycafe bunda da geçerli mi acaba? eğer geçerliyse 2 kişiyiz, 1 kişiye ihtiyaç var. ankaradayız.

geçerliyse bende ankaradayım gider alırız...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ysa1992

quote:

nescafe mycafe bunda da geçerli mi acaba? eğer geçerliyse 2 kişiyiz, 1 kişiye ihtiyaç var. ankaradayız.

şimdi migrosu aradım. mağazalara sorun dediler, mağazayı aradım öğle tatilindeyiz dedi. birazdan tekrar arayacağım. buraya yazarım tekrar.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ysa1992

quote:

şimdi migrosu aradım. mağazalara sorun dediler, mağazayı aradım öğle tatilindeyiz dedi. birazdan tekrar arayacağım. buraya yazarım tekrar.

tamam dostum bekliyorum ;)
  • arkadaşlar sordum geçerliymiş. 1 adet almak isteyen olursa ankaradan beraber alalım. biz iki kişiyiz bir kişiye ihtiyacımız var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi husamabi -- 5 Nisan 2013; 14:17:09 >
  • bende alırım arkadaşlar . denizlideyim ancak , nereden olduğu farketmez , gerekli ödemeyi yaparım , kargo ile gönderim imkanı olursa (mng ile anlaşmam var gelip adresinizden alırlar ) alırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chaoss

bende alırım arkadaşlar . denizlideyim ancak , nereden olduğu farketmez , gerekli ödemeyi yaparım , kargo ile gönderim imkanı olursa (mng ile anlaşmam var gelip adresinizden alırlar ) alırım.

hocam eğer ankaradan kimseyi bulamazsam, sizinle konuşurum.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Chaoss

bende alırım arkadaşlar . denizlideyim ancak , nereden olduğu farketmez , gerekli ödemeyi yaparım , kargo ile gönderim imkanı olursa (mng ile anlaşmam var gelip adresinizden alırlar ) alırım.

hocam eğer ankaradan kimseyi bulamazsam, sizinle konuşurum.

tamam hocam beklerim , özel mesaj yoluyla irtibat kurabiliriz , cep telefonundan görüşebiliriz.
  • quote:

arkadaşlar sordum geçerliymiş. 1 adet almak isteyen olursa ankaradan beraber alalım. biz iki kişiyiz bir kişiye ihtiyacımız var.

Ankara'dayım. Alabilirim ama nereden kaç liraya almış olucaz? Eryaman 5M'e yakınım, Ankamall'a gelemem. 149TL mi hala fiyat. 3 kişi alırsak 100'e mi gelecek?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sedkorn

quote:

arkadaşlar sordum geçerliymiş. 1 adet almak isteyen olursa ankaradan beraber alalım. biz iki kişiyiz bir kişiye ihtiyacımız var.

Ankara'dayım. Alabilirim ama nereden kaç liraya almış olucaz? Eryaman 5M'e yakınım, Ankamall'a gelemem. 149TL mi hala fiyat. 3 kişi alırsak 100'e mi gelecek?

fiyat 249 tl. kişi başı 166 tl ye gelecek.
  • Geçenlerde malatyada 189tl idi. Akşam bakar yazarım ..2+1 sanırım 130a falan gelir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

O zaman ben alamam. 149TL iken alma imkanım vardı almadım. 166TL fazla bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: smbdy

Geçenlerde malatyada 189tl idi. Akşam bakar yazarım ..2+1 sanırım 130a falan gelir.

Malatya +1 beni ekle
  • quote:

quote:

quote:

quote:

O zaman ben alamam. 149TL iken alma imkanım vardı almadım. 166TL fazla bence.

ben 149 tl zamanını kaçırmıştım o yüzden bu fiyat iyi geldi.

• quote:

Orijinalden alıntı: alfaturk

quote:

Orijinalden alıntı: smbdy

Geçenlerde malatyada 189tl idi. Akşam bakar yazarım ..2+1 sanırım 130a falan gelir.

Malatya +1 beni ekle

artı bir hocam..
  • nescafe mycafe makinesi 3 kişi alınırsa 99a mı geliyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: terbüyesüzcanavar

nescafe mycafe makinesi 3 kişi alınırsa 99a mı geliyor?

Hayır tanesi 166 TL'ye denk geliyor. Şu an Migros fiyatı 249 TL. 2+1 alınca 498 TL ödenecek.
  • İzmirden arçelik telve 2 li yi almak isteyen varmı bir arkadaşla alacağız 1 kişi lazım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.