Şimdi Ara

Migros 2 alana 3.Bedava | Ev Elektroniği

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
72
Cevap
3
Favori
5.447
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 8 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 33
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 saat 20 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 2
  • Favoriye Eklediklerim 3
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • yula50 (9 mesaj) Queen Hentai (8 mesaj) husamabi (6 mesaj) mahmut716 (4 mesaj) ozaksoy (3 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (44 mesaj) Mobil (20 mesaj) Tablet (8 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Ev Elektroniği ve Aletleri >> Migros 2 alana 3.Bedava | Ev Elektroniği
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    887 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    bir tane kalite marka varmı bunların içinde çakma çine yaptırılanlar dışında
    |
    |
  • Çavuş
    62 Mesaj
    nescafe mycafe bunda da geçerli mi acaba? eğer geçerliyse 2 kişiyiz, 1 kişiye ihtiyaç var. ankaradayız.
  • Yüzbaşı
    555 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: husamabi

nescafe mycafe bunda da geçerli mi acaba? eğer geçerliyse 2 kişiyiz, 1 kişiye ihtiyaç var. ankaradayız.

geçerliyse bende ankaradayım gider alırız...
  • Çavuş
    62 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ysa1992

quote:

şimdi migrosu aradım. mağazalara sorun dediler, mağazayı aradım öğle tatilindeyiz dedi. birazdan tekrar arayacağım. buraya yazarım tekrar.
  • Yüzbaşı
    555 Mesaj
    quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ysa1992

quote:

şimdi migrosu aradım. mağazalara sorun dediler, mağazayı aradım öğle tatilindeyiz dedi. birazdan tekrar arayacağım. buraya yazarım tekrar.

tamam dostum bekliyorum ;)
    |
    |
  • Çavuş
    62 Mesaj
    arkadaşlar sordum geçerliymiş. 1 adet almak isteyen olursa ankaradan beraber alalım. biz iki kişiyiz bir kişiye ihtiyacımız var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi husamabi -- 5 Nisan 2013; 14:17:09 >
  • Yüzbaşı
    260 Mesaj
    bende alırım arkadaşlar . denizlideyim ancak , nereden olduğu farketmez , gerekli ödemeyi yaparım , kargo ile gönderim imkanı olursa (mng ile anlaşmam var gelip adresinizden alırlar ) alırım.
  • Çavuş
    62 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Chaoss

bende alırım arkadaşlar . denizlideyim ancak , nereden olduğu farketmez , gerekli ödemeyi yaparım , kargo ile gönderim imkanı olursa (mng ile anlaşmam var gelip adresinizden alırlar ) alırım.

hocam eğer ankaradan kimseyi bulamazsam, sizinle konuşurum.
  • Yüzbaşı
    260 Mesaj
    quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Chaoss

hocam eğer ankaradan kimseyi bulamazsam, sizinle konuşurum.

tamam hocam beklerim , özel mesaj yoluyla irtibat kurabiliriz , cep telefonundan görüşebiliriz.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    335 Mesaj
    quote:

arkadaşlar sordum geçerliymiş. 1 adet almak isteyen olursa ankaradan beraber alalım. biz iki kişiyiz bir kişiye ihtiyacımız var.

Ankara'dayım. Alabilirim ama nereden kaç liraya almış olucaz? Eryaman 5M'e yakınım, Ankamall'a gelemem. 149TL mi hala fiyat. 3 kişi alırsak 100'e mi gelecek?
  • Çavuş
    62 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: sedkorn

quote:

Ankara'dayım. Alabilirim ama nereden kaç liraya almış olucaz? Eryaman 5M'e yakınım, Ankamall'a gelemem. 149TL mi hala fiyat. 3 kişi alırsak 100'e mi gelecek?

fiyat 249 tl. kişi başı 166 tl ye gelecek.
  • Yarbay
    2067 Mesaj
    Geçenlerde malatyada 189tl idi. Akşam bakar yazarım ..2+1 sanırım 130a falan gelir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yüzbaşı
    335 Mesaj
    quote:

quote:

quote:

O zaman ben alamam. 149TL iken alma imkanım vardı almadım. 166TL fazla bence.
  • Binbaşı
    1475 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: smbdy

Geçenlerde malatyada 189tl idi. Akşam bakar yazarım ..2+1 sanırım 130a falan gelir.

Malatya +1 beni ekle
  • Çavuş
    62 Mesaj
    quote:

quote:

quote:

quote:

O zaman ben alamam. 149TL iken alma imkanım vardı almadım. 166TL fazla bence.

ben 149 tl zamanını kaçırmıştım o yüzden bu fiyat iyi geldi.
    |
    |

• Binbaşı
    1278 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: alfaturk

quote:

Orijinalden alıntı: smbdy

Malatya +1 beni ekle

artı bir hocam..
    |
    |
  • Binbaşı
    1406 Mesaj
    nescafe mycafe makinesi 3 kişi alınırsa 99a mı geliyor?
  • Emekli Yönetici
    4294 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: terbüyesüzcanavar

nescafe mycafe makinesi 3 kişi alınırsa 99a mı geliyor?

Hayır tanesi 166 TL'ye denk geliyor. Şu an Migros fiyatı 249 TL. 2+1 alınca 498 TL ödenecek.
    |
    |
  • Teğmen
    144 Mesaj
    İzmirden arçelik telve 2 li yi almak isteyen varmı bir arkadaşla alacağız 1 kişi lazım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
vp satın al
pubg mobile uc
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,531
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.