Şimdi Ara

Migros 100/30 Money (bitti) (36. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
786
Cevap
39
Favori
114.392
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
59 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar illa ki mağazadan mi almak gerekiyor money ler için?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • meceng M kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam bilgi için teşekkürler.Androidte düzeldi moneylerin yatmış.Konu sahibinden ayrıca teşekkür ederim.

• Alışverişi yaptiktan sonra iade edip hediyem karta yukleme yapilsa money geliyor mu?

• gece 12 ye kadar gecerli sanırım hala kampanya.
  • munchausenbyproxy kullanıcısına yanıt
    sigara varsa yatmaz
  • dün akşam migrostan alışverişimi yaptım 50 money yatmış 10'u bal alımı 10'u da diş macunu alımından
  • munchausenbyproxy kullanıcısına yanıt
    10 TL lik kısım sigara 110 tl normal harcamaysa moneyler yatar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • xymox kullanıcısına yanıt
    evet geçerli.

• Şagop kullanıcısına yanıt
    sanaldan da alsanız sorun olmaz ama bugün kampanya için son gün.

• dün vantilatör dışındakileri iade yapıp tekrar aldım. kampanyadan yararlandınız yazdığı halde moneyler hesapta gözükmüyor. aynı durumu yaşayan var mı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • lawyerdem kullanıcısına yanıt
    Ben kodları tanımladıktan sonra telefon aldım. Sonra da normal olan 100 TL'lik alışverişi yaptım ama "ilk 100 TL alışveriş" için telefon alışverişini görüyor ve moneyleri yüklemiyor elektronik olduğu için. Kampanyadan yararlandınız da yazıyor. Bug'da kaldı. Kayıt açtık ona da dönmüyorlar. Bakalım sonuca göre hareket ederim
  • kırmızı pelerin kullanıcısına yanıt
    iyi de şartlarda alkol, sigara, elektronik hariç ilk 100 tl alışveriş diyor. elektronik alışverişini ilk 100 alışverişinde görüyorsa kampanya dışı sayması lazım. kampanya içi sayıyor bu kampanyadan faydalandınız yazıyorsa moneyleri yüklemesi lazım.

• xweser X kullanıcısına yanıt
    Sızı yaglardan derken 60 tl yag alımına 10 money kampanyası ?? ben bu kampanya bitti sanıyordum ?
  • tnt-2 kullanıcısına yanıt
    tbg hocam benim ki.

• lawyerdem kullanıcısına yanıt
    Yani sistem 1160 TL'lik telefon alışverişini ilk gördü. (Money Bonus Hedef kampanyasından puan yükletti hatta)
    İlk yapılan alışverişte alkol, sigara, elektornik hariç mi diyor; bunlardan bağımsız alışveriş mi istiyor bug kısmı burası.

Yararlandın demesi bir şey ifade etmez, mesela tam bana görelerde sanalmarkette ödeme sayfasından geri dönünce de "faydalandın" yazıyor. Alışverişin faturalanması lazım. O da oldu ama işte diyorum ya bir telefon ortalığı karıştırdı.
    Yükleme yapsalar da 10 Money yüklerler kesin. Bunlar üç tane 100/10 diye bir şey olmaz deyip üzerine yatarlar.
  • arkadaşlar sanalmarketten bugün sipariş verip teslimatı yarın yaptığımda ve kapıda ödeme yaparsam 30 money iade gelir mi malum bugün son günü kampanyanın

• quote:

Orijinalden alıntı: CARNIVALE

arkadaşlar sanalmarketten bugün sipariş verip teslimatı yarın yaptığımda ve kapıda ödeme yaparsam 30 money iade gelir mi malum bugün son günü kampanyanın
    Aynı durumdayım, siparişi iptal edip mağazaya gitmeyi düşünüyorum.
  • 600 tl götürdük beleş ohhhh

• quote:

Orijinalden alıntı: calculus07

600 tl götürdük beleş ohhhh
    bu bizi hiç ilgilendirmiyor

• 
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.