Şimdi Ara

Migros 10 TL’lik Ülker sakız ya da Mcvities Çikolata Alışverişine Sinema Bileti (Qumpara) (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
306
Cevap
17
Favori
25.747
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    bende giremiyorum içerideki sakızdan gelen sinemada gitti böyle adi firma görmedim I

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sahbazpower- -- 6 Kasım 2018; 10:15:11 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Qumbarayi muhtemelen ergen biri yönetiyor yoksa bu kadar saçmalık olması mümkün değil engellemek ne ya 😀

• quote:

Orijinalden alıntı: kadillakkk

Abiler haksızlığın karşısında olmanız güzel elbette fakat yorumlara bakıyorum da bazı arkadaşlar, neredeyse Avrupa İnsan Hakları Mahkemesine başvuracak vaziyette. 1 tane sinema bileti için bu kadar uğraştığınıza değmez boş verin gitsin. En fazla 10 tl zararınız olur onda da karşılığını aldığınız birşey var zaten elinizde (bisküvi, sakız vs). Olmadı götürün markete ürünleri para iadesini alın. Olmadı silin uygulamayı geçin kafaya taktığınıza, harcadığınız vakte değmez.
    Muhtemelen konuyu anlamadığınız gibi size bu yazacağım cevabıda anlamayacaksınız ama sizin gibi düşünenlere karşı cevap vermezsem rahat edemeyeceğim

Öncelikle "çığ oluşumu" nasıl olur onu size yapayım

Çığ, genellikle bitki örtüsü olmayan engebeli, dağlık ve eğimli arazilerde, vadi yamaçlarında tabakalar halinde birikmiş olan kar kütlesinin iç ve/veya dış kuvvetlerin etkisi ile başlayan bir ilk hareket sonucu (tetiklenen), yamaçtan aşağıya doğru hızla kayması olarak tanımlanır.

Sadece bu hafta bu ülkede yaşadığım sorunlar ve aldığım sonuçlar (abartmıyorum sadece bu hafta yaşadım bunları)

- Evime giderken 5-6 gündür kaldırımın tamamını işgal etmiş moloz yığmış bir embesil yüzünden yol çıkıp oradan yürüyordum araba çarpsa bana hesabını kim verecek beyaz masaya şikayet ettim tıpış tıpış kaldırdılar...
    - Horoz besleyip sabahın köründe kalkmama neden olan ruh hastası komşumu 2 yıl önce şikayet edip aylarca uğraştıktan sonra bu sorunu çözmüştüm bu hafta yine horoz bulmuş bir yerden şikayet ettim yine hemen tıpış tıpış gönderdi horozu. (bu arada ben köyde yaşamıyorum 4.levent gibi bir yerde yaşıyorum)
    - Metro 4. levent hattında çalışma var yürüyen merdiven yapılıyor o yüzden bir çıkışın üçte biri ayrıldığı için kapalı diğer üçte birini kaplayan yürüyen merdivenlerde 3-4 gündür tam iş çıkışı saati burayı kapatıp çalışma yapılıyor ve burayıda kapıyorlar kalan üte biri yayalara bırakılmış oluyor ve ortadan tek şerit halinde sırayla zamanımızı harcayarak gitmek zorunda kalıyoruz burayıda şikayet ettim bakalım nolacak...

Sonuç olarak bana verilmiş bir hak varsa sonuna kadar gerekirse aklınız sıra dalga geçtiğiniz insan hakları mahkemesine kadar giderim niye hakkımı yedireyim bu çapulculara ben rahatsız olana kadar onlar olsun taviz tavizi doğurur.Ülke böyle küçük meseleler diyip hak yemelerle dolu yukarıda çığ tanımında olduğu gibi siz önünde baştan bu küçük meselelerin önünde dik durmazsanız birikir büyür şuan ülkemizin içinde olduğu çığ haline gelir önüne geleni yıkar gider.

Şimdi sizin zihniyetinizle bu küçük sorundan ülke yapısına nereden geldi bu deli düşüncesi geçecektir doğal olarak anlmanızı beklemiyorum maksat şuraya şu yazıyı yazmaktı derdim anlamak için fazla zorlamayın lütfen kendinizi.

Şurayada şu videoyu ekliyimde içimde kalmasın
    https://www.youtube.com/watch?v=ytbUzbTEshw

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iskenderce -- 6 Kasım 2018; 11:32:47 >

• quote:

Orijinalden alıntı: iskenderce

Muhtemelen konuyu anlamadığınız gibi size bu yazacağım cevabıda anlamayacaksınız ama sizin gibi düşünenlere karşı cevap vermezsem rahat edemeyeceğim

Öncelikle "çığ oluşumu" nasıl olur onu size yapayım

Çığ, genellikle bitki örtüsü olmayan engebeli, dağlık ve eğimli arazilerde, vadi yamaçlarında tabakalar halinde birikmiş olan kar kütlesinin iç ve/veya dış kuvvetlerin etkisi ile başlayan bir ilk hareket sonucu (tetiklenen), yamaçtan aşağıya doğru hızla kayması olarak tanımlanır.

Sadece bu hafta bu ülkede yaşadığım sorunlar ve aldığım sonuçlar (abartmıyorum sadece bu hafta yaşadım bunları)

- Evime giderken 5-6 gündür kaldırımın tamamını işgal etmiş moloz yığmış bir embesil yüzünden yol çıkıp oradan yürüyordum araba çarpsa bana hesabını kim verecek beyaz masaya şikayet ettim tıpış tıpış kaldırdılar...
    - Horoz besleyip sabahın köründe kalkmama neden olan ruh hastası komşumu 2 yıl önce şikayet edip aylarca uğraştıktan sonra bu sorunu çözmüştüm bu hafta yine horoz bulmuş bir yerden şikayet ettim yine hemen tıpış tıpış gönderdi horozu. (bu arada ben köyde yaşamıyorum 4.levent gibi bir yerde yaşıyorum)
    - Metro 4. levent hattında çalışma var yürüyen merdiven yapılıyor o yüzden bir çıkışın üçte biri ayrıldığı için kapalı diğer üçte birini kaplayan yürüyen merdivenlerde 3-4 gündür tam iş çıkışı saati burayı kapatıp çalışma yapılıyor ve burayıda kapıyorlar kalan üte biri yayalara bırakılmış oluyor ve ortadan tek şerit halinde sırayla zamanımızı harcayarak gitmek zorunda kalıyoruz burayıda şikayet ettim bakalım nolacak...

Sonuç olarak bana verilmiş bir hak varsa sonuna kadar gerekirse aklınız sıra dalga geçtiğiniz insan hakları mahkemesine kadar giderim niye hakkımı yedireyim bu çapulculara ben rahatsız olana kadar onlar olsun taviz tavizi doğurur.Ülke böyle küçük meseleler diyip hak yemelerle dolu yukarıda çığ tanımında olduğu gibi siz önünde baştan bu küçük meselelerin önünde dik durmazsanız birikir büyür şuan ülkemizin içinde olduğu çığ haline gelir önüne geleni yıkar gider.

Şimdi sizin zihniyetinizle bu küçük sorundan ülke yapısına nereden geldi bu deli düşüncesi geçecektir doğal olarak anlmanızı beklemiyorum maksat şuraya şu yazıyı yazmaktı derdim anlamak için fazla zorlamayın lütfen kendinizi.

Şurayada şu videoyu ekliyimde içimde kalmasın
    https://www.youtube.com/watch?v=ytbUzbTEshw

Alıntıları Göster
    Benim kastettiğim şey şuydu kardeşim:

Haksızlığın karşısında durun fakat enerjinizi böyle şeylerle tüketmeyin. Enerjinizi daha farklı, daha büyük haksızlıklara saklayın. Saatlerce uğraşıp kafaya takan arkadaşlar var. Zihninizi bu konularla meşgul edip keyfinizi kaçırmayın.
    1 sinema biletinden kimse ölmez ya da aç kalmaz.

Amacım ne trollük ne başka birşey.

Teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: serhatsafkan

uygulamaya giremiyorum sanırım engellemişler beni sizde ne durumda.Enson mesajlaşmamızda şikayet edicem demiştim:D benzer durumu yaşayan var mı
    Geçenlerde oldu aynısı, aradım, hesap bloke etme kapatma diye birşey olmaz dediler, az daha konuşunca fiş aslını kargo ile göndermemi istediler gönderince açıldı

• Gardaşlar moral bozmak istemem ama cmt uygulama ile gonderdigim sakizli fişe iliskin bilet kodu biraz evvel geldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hezeyan01 -- 6 Kasım 2018; 15:21:35 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • hezeyan01 H kullanıcısına yanıt
    sakız-şekerleme fişidir diye tahmin ediyorum.
  • Sakiz sekerlemeden biletim geldi 2 gün sonunda

• hesabı bloke (en azından bende) gerçek oldu, buradan başka arkadaşlar da yazmıştı.

resmen etik dışı ahlak dışı!!!

aradım, kayıt aldılar, geri dönüş yapacaklarmış, eşim hesabından giriş yapabiliyorken benim yapamamamın başka hiçbir sebebi yok!!!

olumsuz görüş bildilrenleri mimleyip hesaplarını bloke ediyorlar!

hesaplarınızı kontol ediniz!
  • 28 ekimde tek fişte 35 tl mcvities, 10 tl yupo alıp fişi yüklemiştim, 1 tane mcvities için kod yollamışlardı, geçen hafta uygulamadan mesaj yazdım dönüş olmadı, dün akşam düzgün ve kibar bir dille hem uygulamadan mesaj yazdım hemde mail attım, bu sabah maile cevap verip eksik kodları yüklediler
  • Devam ediyor mu hala

• McVities bisküvilerinde mağdur olan arkadaşlar lütfen tüketici hakem heyetine yazınız. Ben yazdım 3 adet Cinemaximum 3D biletimi göndermediler. Kurallara uygun olarak katıldım. Stokların tükenmesi müşterinin sorumluluğu değildir. Lütfen 1 TL olsa bile hakkımızı arayalım.

info@nobium.com.tr
    NOBİUM BİLGİ TEKNOLOJİLERİ VE DANIŞMANLIK TİC.LTD.ŞTİ
    Esentepe Mahallesi Büyükdere Caddesi Oyal İş Merkezi No:108/1 K:9 Şişli / İstanbul
    +90 530 3445808
  • Wampire^^ kullanıcısına yanıt
    ergenler bir de üyelik banlamış, google play'deki olumsuz yorum sebebiyle büyük ihtimal. hesabıma giremiyorum, önceden kazandığım cinemaximum ve D&R çeklerim vardı, 6 kere aradım, 14 gün oldu, banladık demiyorlar tabi ama sorunu da çözmüyorlar.

bununla ilgili olarak nereye şikayet edebiliriz?
  • eaglemania kullanıcısına yanıt
    Üyelik erişim engellemesi de tüketici mağduriyetine giriyor. Tüketici hakem heyeti yeterli olacaktır. Onlardan savunma istiyor. Açıklama bölümüne düzgün ve detaylıca olayı yazmak gerekir. Bir çok kampanyadan kazanılan hediyelere ulaşım sağlanamaması tüketiciyi yanıltmaya girer.

• Wampire^^ kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim hocam.

hem kampanya kazanımı olan sinema bileti için hem de üyeliğe erişimin engellenmesi durumu için yazayım. 14 gündür oyalıyorlar, defalarca aradım kayıt bıraktım, inceleniyor diyorlar, apaçık yalan söylüyorlar.
  • eaglemania kullanıcısına yanıt
    Bu gibi durumlar için ben artık kodların ekran görüntüsünü alıyorum. Sizin durum daha da vahim, bence bir dilekçe oluşturup firmayı savcılığa suç duyurusunda bulunan. Dolandırıcılığa bile girer bütün ödüllerin engellenmesi...

• AseA34 A kullanıcısına yanıt
    Aynısı oldu bende de. Mail attıktan 10 dk sonra iki kod da yüklendi. Kodlardan biri çalıştı diğeri çalışmadı(Bence Cinemaximum kasiyeri yanlış yazdı) onu da bir daha deneyeceğiz bakalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lars Mikael Akerfeldt -- 21 Kasım 2018; 18:47:24 >
  • bunların yuzunden 1 hafta da ban yedim forumdan. niye birilerine fazla fazla verip birilerini magdur ettiler anlamak mumkun değil. sildim 1 puanı bastım artık işim olmaz. şikayet eden de etsin. hakkıdır. ben ugramacayagım. biskuviler guzeldi. denemiş olduk.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kodlar yuklenmis. Sildigim icin 2 hafta gec fark ettim bari sms falan atsaydiniz be kardesim.

• Sinirle silip unutanlar tekrar baksin.

• 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.