Şimdi Ara

Migros 10 TL’lik Ülker sakız ya da Mcvities Çikolata Alışverişine Sinema Bileti (Qumpara) (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
306
Cevap
17
Favori
25.747
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Tobey

ben ayın 30 unda yuklemisdim 2 adet fiş ayın 2 sinde 2 adet bilet tarafıma geldi..hatta 31 inde tekrar alıp gondercekdm güvenemedim firmayaki hakliymisim kesin gondermezlermis .hakkını aramak isteyen ya şikayet sitelerine yazar ki ordanda pek bisey cıkcagını sanmıyorum firmanın bu tutumundan dolayı ..çünkü biz millet olarak çabuk unutuyoruz 2 gün sonra ayni ürüne yine bilet vercek olsa herkes yine alır bu ürünlerden..ancak tüketici hakem heyetine basvurabilirler onada masrafları ödemeyi göz önune alirlarsa..
    Masraf ödeyecek bir şey yok. Online başvuru yaparsın THH'ye, gerisini onlar halleder. Haa şunu da söyleyeyim, 32 TL'lik fark olmuştu bir firma ile aramda. Ürünü göndermediler. Sonra verdim THH'ye. 27 TL'lik gelir idaresi başkanlığına ödeme yaptılar tebligat ücreti. Yani ürünü gönderseler kendileri için daha iyiydi en azından uğraşmazlardı. Bunun gibi kurnazlara pabuç bırakmayın.

• quote:

Orijinalden alıntı: Johny Constantine

Masraf ödeyecek bir şey yok. Online başvuru yaparsın THH'ye, gerisini onlar halleder. Haa şunu da söyleyeyim, 32 TL'lik fark olmuştu bir firma ile aramda. Ürünü göndermediler. Sonra verdim THH'ye. 27 TL'lik gelir idaresi başkanlığına ödeme yaptılar tebligat ücreti. Yani ürünü gönderseler kendileri için daha iyiydi en azından uğraşmazlardı. Bunun gibi kurnazlara pabuç bırakmayın.

Alıntıları Göster
    sen kazanırsan bisi ödemessin eger karsı tarafı haklı bulurlarsa sana cıkarırlar masrafı..

• Abiler haksızlığın karşısında olmanız güzel elbette fakat yorumlara bakıyorum da bazı arkadaşlar, neredeyse Avrupa İnsan Hakları Mahkemesine başvuracak vaziyette. 1 tane sinema bileti için bu kadar uğraştığınıza değmez boş verin gitsin. En fazla 10 tl zararınız olur onda da karşılığını aldığınız birşey var zaten elinizde (bisküvi, sakız vs). Olmadı götürün markete ürünleri para iadesini alın. Olmadı silin uygulamayı geçin kafaya taktığınıza, harcadığınız vakte değmez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kadillakkk -- 5 Kasım 2018; 16:1:3 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tobey

sen kazanırsan bisi ödemessin eger karsı tarafı haklı bulurlarsa sana cıkarırlar masrafı..

Alıntıları Göster
    Bunda karşı tarafı haklı göreceklerini düşünüyorsan zaten bir şey yapma. Tüm yollar senin lehine çıkıyor.
  • Tobey T kullanıcısına yanıt
    Hayır öyle bi şey yok, lütfen emin olmadığınız konularda kesin hüküm yürütüp insanların aklını karıştırmayın.

http://www.resmigazete.gov.tr/eskiler/2014/11/20141127-8.htm

Tebligat ve bilirkişi ücretlerinin tahsili

MADDE 31 – (1) Uyuşmazlıkla ilgili olarak tüketici hakem heyeti tarafından tüketici aleyhine karar verilmesi veya uyuşmazlığın konusuz kalması nedeniyle karar verilmesine yer olmadığına hükmedilmesi hallerinde tebligat ve bilirkişi ücretleri Bakanlıkça karşılanır.

Edit: ilgili yönetmelik ekleme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tem_Mus -- 5 Kasım 2018; 16:27:12 >
  • kadillakkk kullanıcısına yanıt
    Sizin gibi düşünen çok olduğu için bu firmalar böyle davranabiliyor maalesef. Ayrıca 1 sinema bileti değil 5 bilet sözkonusu. Daha da ötesi normalde gidip o kadar para verilmeyecek bisküvilere harcama yapıldı. Zaman kaybı da cabası...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • eaglemania kullanıcısına yanıt
    niye cevap veriyorsunuzki trole
  • quote:

14 gün içinde eğer aldığınız yer ve tarih belliyse seve seve (!) almak zorundalar.

Alıntıları Göster
    Belli alali 3 gün oldu sadece ayni semt farkli migros

sadece ama galiba bilet kazanip iade edenler var bu yüzden alamiyoruz dediler mudurleri aksam gelcekmis gidip denicem yine iadeyi

• quote:

Orijinalden alıntı: osgour

niye cevap veriyorsunuzki trole
    10 TL veriyim de sus
  • quote:

Orijinalden alıntı: gül_ym

Belli alali 3 gün oldu sadece ayni semt farkli migros

sadece ama galiba bilet kazanip iade edenler var bu yüzden alamiyoruz dediler mudurleri aksam gelcekmis gidip denicem yine iadeyi

Alıntıları Göster
    Bu bir bahane değil. Almak zorunda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kadillakkk

10 TL veriyim de sus

Alıntıları Göster
    Trollerle işim olmaz koç

• beyler ülker sakızda da aynı sıkıntı var mı ? yarın gidip 20 liralık ıvır zıvır alsam 2 bilet verirler mi, bizede çamur yapmasınlar. geçen hafta çocuğu sinemaya götürdüm 12+12=24 lira bilete para verdim, 3d gözlüğüde evden götürdük ama o gün indirimli günüymüş cinemaximumun (çarşamba) çok dert etmedim 24 lirayı ama şimdi ayın 17'sinde yine götüreceğiz ve bilet fiyatları uçuyor bedava olacaksa gidip sakız şeker alalım bari.

birde bu gelen kodları nasıl kullanıyorsunuz, 3d gözlük falan dahil mi kodlara ?

• Ne trolü kardeş fikrimi beyan ettim kaldi ki 4 beğeni almış arkadaş da adam gibi yanit vermiş zaten

Sen ne diye atladın Koç

Tamam püskövitlerin de sende kalsın

• quote:

Johny Constantine

Almak zorunda değiller, 14 gün cayma hakkı sadece uzak mesafeli satışlarda var, magaza satışlarında yok, haa Migros müşteri politikası bağlamında iade alıyor, o ayrı konu, ama almak zorunda değil

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kadillakkk

Ne trolü kardeş fikrimi beyan ettim kaldi ki 4 beğeni almış arkadaş da adam gibi yanit vermiş zaten

Sen ne diye atladın Koç

Tamam püskövitlerin de sende kalsın
    Cevap yazıp durma koçum. Uza

• Bizim aile de 3 ayrı hesaba eksik bilet geldi.

Hepsi için uygulama içinden mesaj artı mail atıldı perşembe günü, bugüne kadar halen geri dönüş yapılmadı, biletler de gelmedi, biz de ürünleri iade ettik. Ve biz fişleri son gün de yollamadık, hani kampanya bitti diyemezler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yav madem topu ulkere attilar size ulker musteri hizmetlerine sikayet etsenize en azindan bir sonuc cikabilir ne ugrasiyorsunuz hakem heyeti reklam kurulu falan

• quote:

Orijinalden alıntı: çaylaq

quote:

Johny Constantine

Almak zorunda değiller, 14 gün cayma hakkı sadece uzak mesafeli satışlarda var, magaza satışlarında yok, haa Migros müşteri politikası bağlamında iade alıyor, o ayrı konu, ama almak zorunda değil

Alıntıları Göster
    Bugüne kadar neleri iade aldilar sorun cikmadi hic ki en sorunsuz iade migrosta

evet haklilar bilet kazanip iade edicekler var ancak uygulamada ayni fis görünüyor sonucuda belli 8 tl beni batırmaz ama herkese böyle yapip bilet vermediklerini düsünün migros ülker ihya olur!

• uygulamaya giremiyorum sanırım engellemişler beni sizde ne durumda.Enson mesajlaşmamızda şikayet edicem demiştim:D benzer durumu yaşayan var mı
  • lord_of_darks kullanıcısına yanıt
    Konuyu neden çarpıtıyorsunuz, muhatabımız ülker mcvities vs değil qumpara

• 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.