Şimdi Ara

Migros 10 Nisan Cuma kuzu et 9.00tl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
2
Favori
3.080
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://www.migrostv.com/migrosta-gordugunuze-inanin-kuzu-kapamalik-et-2/

50 tl üzerine geçerli fena iyi fiyat.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• %60 yağlı oluyor
    geçen mart sonundaki gdi de murat bey peynir ve kuzu sac kavurmalık yada kuzu kapamalık veriyorlardı, gdi de hazırlanmış olunca yağı fazla oluyor.. önceki haftada gdide herkes kaşar almıştı, ben yine yağlı olduğunu gördüğüm halde 9 liraya bir akşam yemeği diye sac kavurma aldım o ayrı, kapamada yarısıda kemikti, kırmızı et 1 kgda ne kadar çıkar ayırsak 250gr belki, kuzu yağlı olur ama gdi olunca fazla oluyor, bunu demek istedim,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi steinbeck0635 -- 10 Nisan 2015; 9:41:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: steinbeck0635

%60 yağlı oluyor

Sanmam, normal kuzu kapamadır çünkü hem 50 tl üzeri hemde 1 kg için anladığım kadarıyla tabi bide stoklarla sınırlıdır :)

Kuzu kapamayı severim şimdi tvde gördüm haberi olsun istedim arkadaşların.

• quote:

Orijinalden alıntı: GcGokhan

http://www.migrostv.com/migrosta-gordugunuze-inanin-kuzu-kapamalik-et-2/

dıyelım 50 tl lık alış verıs yaptık 2kg alabılıyor muyuz mesela ?
  • barbaros5050 B kullanıcısına yanıt
    SADECE 1 KG
  • Gayet hesaplı görünüyor. Tesekkurler. Artık çoğu ihtiyacımı Migros'tan karşılıyorum, eskisi gibi burjuva değil artık, kampanyalar da on numara

• güzel fırsat

• quote:

Orijinalden alıntı: Radamel Falcao

Sepete ekleyince düşmüyor saat kaç gibi devreye giriyor bu?

gece 2 gibicik
  • 2 hafta kadar once yine vardi. Sirf onu almak icin 50 liralik alisveris yaptim. Kasap arkadas kaburga kapama harika bir set hazirladi. insanin cigcig yiyesi geliyor. Nefsime hakim olup buzluga attim. havalarin azicik isinmasiyla beraber once mangala sonra mideye yerlesecekler

• Bundan bir ay once aldim acayip kotuydu.. bedava verseler almam bundan sonra..

• quote:

%60 yağlı oluyor

Bilmeden yanıltıcı bir şekilde konuşuyorsunuz, migros mağazalara bu kampanya için özel bir kuzu göndermiyor, normal tezgahta ne satıyorsa aynı kuzudan gönderiliyor ve kasap tarafından parçalanıp paketlenerek satışa sunuluyor.
  • Gecen kampanyadan sac kavurmasindan almistim yarisina yakin yag idi. Subeden subeye bu hizmet degisiyor olabilir belki.

• Daha önce böyle bir kampanya ile kıyma almıştım yağ oranı fazlaydı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: barbaros5050

quote:

Orijinalden alıntı: GcGokhan

http://www.migrostv.com/migrosta-gordugunuze-inanin-kuzu-kapamalik-et-2/

dıyelım 50 tl lık alış verıs yaptık 2kg alabılıyor muyuz mesela ?

yarin soyarım migrosu.

bugun sucuk alacaktim maret dedim yarin 50 tl uzerine bişey verir diye eertelemiştim.

her 50 tl ye alinir 1 kg genelde böyle yapiyorlar olmadi adam.toplar giderim .

• bi 15 gün önce de vardı bu kampanya. O zaman almıştım. Kampanya var diye yağ basma olayı filan yoktu bizim şubede. Tıpkı daha önce aldıklarım gibiydi.
  • quote:

%60 yağlı oluyor

Geçen de kuzu+dana kıyma 25-tl idi. Elemana yağı çok olmasın dedim, özene bezene hazırladı, eti de yağsız taraftan çekti.
    Kasaptan daha iyi hazırladı valla. Ha 5M değildi aldığım yer, yeni açılan jet migroslardandı ama özenerek verdi. Bundan sonra da eti migrostan alırım özen gösterirlerse.
  • Geçen sefer tezgahtakiler %59 yağ idi, reyondan alalım dedik orada da aynısı vardı.
    Kuyruk yağı niyetine tüketilir.
  • Arkadaşlara katılıyorum , geçenki kampanyada 2 farklı ilden aldım ikisininde yarısından fazlası yağ idi.
  • yarısı da kemik olur, dikkat edin
  • yağlı olunca ne oluyorki mis gibi ben kahvaltıda yerim kuyruk yağını beğenmeyen yollasın bana.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.