Şimdi Ara

Miele Süpürge 350TL Gittigidiyor Teknosa tekrar stokta (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
155
Cevap
4
Favori
22.401
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • tam ihtiyaç vardı aldık bakalım memnum kalacakmıyız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar, Internette araştırdım fakat emiş gücünü bulamadım. Motor 800 Watt ise emiş gücü çok düşük olmaz mı? youtube da videoları izledim fakat pek düşük demiyorlar. Kullananlar emiş gücü hakkında bilgi verebilir misiniz???

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MegaWolt38

quote:

Orijinalden alıntı: malitoprak91

Arnica tesla premium varken bununla ne diye uğraşıyorsunuz ki arkadaşlar. Yukarıda biri toz torbalı demiş. Yani öyleyse hiç alınmaz. Dünya para vereceksiniz torbaya

Vay vay vay tespite gel.
    Adam Miele ile Arnica'yı kıyaslıyor. Bu resmen Mercedes ile süslü püslü bir reno sembol kıyası yapmakla eşdeğer. Allah başka dert vermesin ne diyeyim.

Yav siz bu marka takıntısı ile devam edin zaten bulmuşsunuz bulacağınızı :)

• quote:

Orijinalden alıntı: excalibur13

Arkadaşlar, Internette araştırdım fakat emiş gücünü bulamadım. Motor 800 Watt ise emiş gücü çok düşük olmaz mı? youtube da videoları izledim fakat pek düşük demiyorlar. Kullananlar emiş gücü hakkında bilgi verebilir misiniz???

Çeker mi çekmez mi konusuna noktayı koyuyorum.
    Tüm süpürge üreticileri son cihazlarında artık yarı yarıya daha ez enerji eskilerden daha fazla performans veren motor geliştirdiler.
    Çeker mi çekmezmi muhabbetini bırakın artık.
    Yani bu 750-800w süpürgeler 2100 watt eski süpürgelere eş değer.
  • E.R.W. kullanıcısına yanıt
    Peki şöyle bir şey sorayım o zaman, Fakir darky ÖKO motorlu vardı galiba 800 watt ve emiş gücü 220 watt. Bu süpürgede onunla aynı ise onu almak daha mantıklı geldi. 220 watt az olur.

• Marka takıntısı falan değil ama fakir, arnica gibi markalarla miele nin kıyaslanması olacak şey değil

• Ürünün fiyatı piyasaya göre uygun. Evet bu durum fırsat olmasını sağlayabilir. Ama f/p ürünümü orası net değil. Aynı fiyata rowentanın puanı daha yüksek ürünleri olduğunu gördüö. Çekle felan filan daha uyguna alınabilirler. Bir tane örnek koyuyorum. Bilgili arkadaşlar yorumlarsa sevinirim.

http://urun.gittigidiyor.com/ev-elektronigi/rowenta-ro3723ta-compact-cyclonic-toz-torbasiz-elektrikli-supurge-280830512

• Yani şurada Miele ile arnica, fakir filan kıyaslayanlar olmuş, şaka? Miele ile kıyaslanacak süpürge yılların philips maraton serisi bile değildir, Nilfisk, Thomas, belki Dyson deseniz tamam da, arnica Kıyaslamaya gelirsek, Dyson ile Thomas insan fiyatlarına satılmıyor, nilfisk'e ise torba bulmak ölüm.

Neyse, 2011 sonunda aldığım miele halen ilk günkü gibi çalışıyor! İnanılmaz bir emiş gücü var. Bunu da alıp çeyiz hesabı kenara atayım bari, 350 liraya Miele.

Ayrıca biraz araştırırsanız torbalı süpürgeler son kullanıcı için daha iyidir, göreceksiniz. Forumda bir konusu vardı "uzun soluklu bir elektrik süpürge araştırması" diye arayın okuyun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi robotica -- 15 Ağustos 2017; 23:32:21 >

• Acil ihtiyacım vardı 1 adet bende aldım bakalım,geçenler meşhur çok satılan süpürge rowenta ro3721 alıp geri iade ettim.Daha ilk günden tozu ve kokuyu dışarı atıyordu düşünenlere kesinlikle tavsiye etmem.Çekiş gücü iyiydi ama.
  • Aldık bakalım

• Çok pahalı değil mi basit bi süpürge yahu tv, buzdolabı, çamaşır makinesi falan değil ki yerdeki tozları alıyor sadece. Daha önemli eşyalar varken bu basit dalgaya 300 küsur para vermek saçma geliyor bana.

• quote:

Orijinalden alıntı: Physicist_Emre

Çok pahalı değil mi basit bi süpürge yahu tv, buzdolabı, çamaşır makinesi falan değil ki yerdeki tozları alıyor sadece. Daha önemli eşyalar varken bu basit dalgaya 300 küsur para vermek saçma geliyor bana.

Sen yenisin galiba?,hangi ülkede yaşadığınıda unutmuşsun.300 liraya giriş seviyesi süpürgeyi zor alıyorsun.
    iyi süpürgeler 800-900 den başlıyor.
  • Konuya kaçıncı yazım bilmiyorum gerilerde kaldığı için okunmadığını düşünüyorum.
    Tekrar tekrar okuyupta vaktini aldığım insanlardan özür dilerim.

Teknik verilere takılmayın. Bu veriler ile çok oynanıyor tüm teknolojik sektörlerde.
    Powerbank kapasitesinden, Televizyonların ekran çalışma frekansına -hızına, Kol saatinin veya aksiyon kameralarının deniz altında kaç metreye kadar su almayacağı verileri de bir başka örnek. Farklı ölçüm teknikleri var ve anladığım pek bir hukuki zemini yok bu verilerin.

Sonuç : 3 yıldır ürünü kullanıyorum çokça memnunum. Emiş gücü gayet iyi şu ana kadar yarıya bile getirmedik.
    Ayrıca bu emiş gücünü çok abartıyorsunuz. Benim halıyı kaldırıyor diyenler falan var. İyi bol bol halı koltuk falan kaldırırsınız.
    Ürün küçük hafif şeffaf ergonomik kullanışlı. Toz torbaları uzun süre sizi götürür. Alman malı

• 2 günde 106 adet satılmış. 31 stok kalmış. Almak isteyen acele etsin. Bugün yarın biter stok.

• made in germany
  • quote:

Orijinalden alıntı: robotica

Yani şurada Miele ile arnica, fakir filan kıyaslayanlar olmuş, şaka? Miele ile kıyaslanacak süpürge yılların philips maraton serisi bile değildir, Nilfisk, Thomas, belki Dyson deseniz tamam da, arnica Kıyaslamaya gelirsek, Dyson ile Thomas insan fiyatlarına satılmıyor, nilfisk'e ise torba bulmak ölüm.

Neyse, 2011 sonunda aldığım miele halen ilk günkü gibi çalışıyor! İnanılmaz bir emiş gücü var. Bunu da alıp çeyiz hesabı kenara atayım bari, 350 liraya Miele.

Ayrıca biraz araştırırsanız torbalı süpürgeler son kullanıcı için daha iyidir, göreceksiniz. Forumda bir konusu vardı "uzun soluklu bir elektrik süpürge araştırması" diye arayın okuyun.

Miele benim gözümde torbalıda bir numara,
    Miele ile kıyas edebilceğim markalar,elektrolux ve nilfilks,bşrde bildiğim gördüğüm bir marka var oda kirby amerikan malı,kirby de süpürgede fena iyi bir marka.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• miele hep almak istemiştim ama fiyatları hep pahalıydı enson 5222 alayım dedim teknosada 450 tlden aşağı düşmedi. geçenlerde hatta konusunu açtığım PHILIPS COMPACT TORBALI ELEKTRİK SÜP.FC8371/09 migrostan almıştım.
    Onunda daha kutusunu açmadım. bunuda aldım bakalım. 500 e tamamladım.Maxipuanda gelecek.
    2sinden birini tercih edicem ama %99.9 mieleyi kullanırım. Philipside satarım artık.

https://www.sanalmarket.com.tr/kweb/showProductDetail.do?psi=57723582&shopCategoryId=32534&shopCode=39079765

https://forum.donanimhaber.com/philips-fc8371-09-compact-torbali-elektrik-supurgesi--127434169

• Bence süpürge ve ütüde philips kendini kanıtlamış bir marka.

Ben amazon.de den aşağıdaki ürünü aldım, süpürge arayan arkadaşlarada tavsiye ederim.

https://www.amazon.de/gp/aw/d/B01MTF06KN/ref=oh_aui_i_sh_post_o0_img?ie=UTF8&psc=1&th=1

• Bunlar hep organik hoşaf kafası. Belliki iyi kafa yapıyor. 800W torbalı süpürgeye 350TL verdiyor. Marka çok iyi evet ama ürün iş görmez.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.