Şimdi Ara

Miele Süpürge 350TL Gittigidiyor Teknosa tekrar stokta (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
155
Cevap
4
Favori
22.401
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben 11.08.2017 de aldım, 14.08.2017 de iptal ettiler, şimdi ürün tekrar satışta ama daha pahalı. Ben aldığımda 8 tane daha vardı stokta

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • enerji A sınıfı daha ne olsun. filtreleme B. o da hepa filtresi olmadığı için. kaldı ki kendi toz torbasının orjinal kutusuna bakarsanız üzerinde 99.9 % tutma oranı diye belirtiyor. eğer evinizde amaliyat yapacaksanız 20 euro civarına amazon.de den hepa filtre alabilirsiniz. C ve D değerleri için bu fiyat aralığında ki süpürgelerde daha iyisi varsa link belirtip süpürge arayan arkadaşlara yardımcı olabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: trace-

Ben 11.08.2017 de aldım, 14.08.2017 de iptal ettiler, şimdi ürün tekrar satışta ama daha pahalı. Ben aldığımda 8 tane daha vardı stokta

Geçmiş olsun, ben o gün indirimi farkettiğimde c3 kalmamıştı stokta c1 almıştım ben de.
  • 1800 gucunde siemens almistim gecen sene 450 civarina roket gibi calisiyo 2500 haliyi kaldiriyor yerinden :) arzasi torbasi ayri dert alirken goz onunde bulundurun

• Biz s5211 modelini kullanıyoruz, annem çok memnun.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kaç watt olduğunu anlamadim. 800w mi 1800w' mı?

• İhtiyacı olanlar kaçırmasn. Miele makina konusunda uzman. Biz s8310 kullanıyoruz. Valide çok memnun

• arkadaslar linkteki philips mi miele mi?

http://urun.gittigidiyor.com/ev-elektronigi/philips-fc8478-91-power-pro-compact-torbasiz-sup-294853979

http://urun.gittigidiyor.com/ev-elektronigi/philips-powerpro-compact-fc8478-91-1500w-toz-torbasiz-supurge-298470403?rcp_action=rcpProductClicked

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi endülüs_faruki -- 15 Ağustos 2017; 14:38:19 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• memis0051 kullanıcısına yanıt
    Hocam büyük ihtimal 1800 max, yani içinde 800 wattlık motor vardır.

İkoncan 2200 watt max idi, içinden 1600 wattlık motor çıktı.

• endülüs_faruki kullanıcısına yanıt
    hocam philips in benzeri Lg var evde çok teknolojik bir şey gibi amma sık sık kırmızı ışık lambası yanıyor bu yandığında tüm parçalarını toz haznesi, filtre süngerler vs yıkamanız gerekiyormuş , onu da gölgede! kurutun diye her yerine yazmışlar yani 1 gün sonra makine çalışır hale geliyor. Hanım bundan bıktığı için toz torbalı miele den aldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yumruyen -- 25 Kasım 2017; 14:30:25 >
  • Ürün geldi. C1 modeli.
    Çekişi iyi.
  • Kargolanmış

• quote:

Orijinalden alıntı: memis0051

Kaç watt olduğunu anlamadim. 800w mi 1800w' mı?

Bence bu verilere çok takılmayın.

Genelde bu tarz verilerde çok oynama yapılır.

50hz lik tv ker 200hz diye satılıyordu. Sony miele gibi markalar daha gerçek verileri kullanırlar. Powerbank teknolojisinde bu şekilde 5000mah denir 3000mah gerçek çıkar. Bir çok alanda aldatma hukuka uydurularak sunulur.

Memnun kalırsınız.

• C3 modelini sipariş verdim sebepsiz yere iptal ettiler, tekrar buradan almıyorum. O parayla kurban için danaya girerim diyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: rush10

quote:

Orijinalden alıntı: exponent

benimde ihtiyacım var, ürünün fiyat\performans konusunda ortak kanaat oluşmadığından almakta kararsınız. 350 lira az para değil, 500 liraya A sınıfı süpürgeler var. 150 lira koyup onlara mı yönelmeli acaba.

Hocam ürün a sınıfıymış.

ne A sı hocam F sınıfıymış :) yani bir kaç arkadaş öyle diyor. gerçi kutusunda da A yazmış. yalan söylecek değil ya koca firma.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi exponent -- 15 Ağustos 2017; 16:19:1 >
  • sepete attım 350 idi, alayım dedim ödeme sayfasında 377 oluyor ? nasi iş bu ya
  • beyler nasil urunden memnun musunuz?

• alanlara hayırlı olsun.
    ürünü deneyenler memnun kalabildiler mi? Toz torbası temin etmek kolay olur mu?
    Bizde de bir tane sulu elektrik süpürgesi var hiç memnun değilim.
    Bu fiyat aralığında bu ürünün alternatifi var mıdır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mabeynihumayun

sepete attım 350 idi, alayım dedim ödeme sayfasında 377 oluyor ? nasi iş bu ya

ödeme ekranında çeki kullanacaksınız.
  • Ürün standart bir süpürge. C1.
    Çekiş gücü gayet yeterli. Fakat bu süpürge de gürültülü çalışıyor, gözlemlediğim tek dezavantajı bu.
    Evdekiler sulu sistem istemediği için torbalı sistem araştırıyordum.
    Bu fiyata bu marka uygun geldiği için aldım.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.